NeuroNation
NeuroNation

NeuroNation v3.6.97 APK indir (Tüm Görevlerin Kilidi Açıldı) 2022


Daha fazla düşünme geliştirmek ve iyi bir beyin sahibi olmak istiyorsanız bu uygulamayı göz ardı etmeyin. Kullanıcılara herkesin hayatı için birçok yeni ve kullanışlı özellik getirecek. Bu sayede birçok yaşlı yetişkin hafızalarını daha iyi geliştirdi

Android Android Eğitim
5 ( 740 puan )
Fiyat: $0
İsim NeuroNation
Yapımcı NeuroNation
Tür Eğitim
Boyut 72MB
Versiyon 3.6.97
MOD Tüm Görevlerin Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
NeuroNation is the most famous version in the NeuroNation series of publisher NeuroNation
Mod Version 3.6.97
Total installs 10,000,000+

İndir (72MB)

Daha fazla düşünme geliştirmek ve iyi bir beyin sahibi olmak istiyorsanız bu uygulamayı göz ardı etmeyin. Kullanıcılara herkesin hayatı için birçok yeni ve kullanışlı özellik getirecek. Bu sayede birçok yaşlı yetişkin hafızalarını daha iyi geliştirdi. Ayrıca basit bir arayüz ile herkesin kullanımı oldukça rahat olacaktır. Bu uygulamada mevcut olan modern beyin jimnastiği teknikleri ve yöntemlerinin tadını çıkarmak için katılmaya çalışın.

NeuroNation – Beyin Eğitimi NeuroNation – Beyin Eğitimi

DAHA ESNEK VE ÇEVİK OLMAK İÇİN BEYNİNİZİ EĞİTİN

NeuroNation’ı kullanırken, kullanıcılar yepyeni bir alanın keyfini çıkaracak ve deneyimleyecek. Beyin eğitiminde çok yardımcı olacaksınız. Sıradan bir hafıza hastası olmaktan, bu uygulamayı denedikten sonra her şeyi daha iyi hale getireceksiniz. Bu uygulama, 27’den fazla benzersiz ve yeni egzersiz içeren bir eğitim programına sahiptir ve kullanıcıların zihinlerinde daha fazlasını geliştirmeleri ve geliştirmeleri için baskı yaratır. Her derste çok sayıda pratik alıştırma olacak ve bu uygulamadan pekiştirilecek ve bazı ilginç şeyler öğreneceksiniz.

KEŞFETMEK İÇİN 300’DEN FAZLA FARKLI SEVİYE SENİ BEKLİYOR

NeuroNation’a gelirken, mevcut yeteneğinize ve seviyenize uygun, zordan kolaya doğru 300’den fazla seviyeye hayran kalma fırsatına sahip olacaksınız. Her seviyede keşfetmenizi bekleyen birçok zorluk ve zorluk olacaktır. Dahası, beyninizi dengelediniz ve bu seviyelerin her birinde daha yetkin hale geldiniz. Net ve yaratıcı bir zihne sahip olmanıza yardımcı olması için hemen denemekten çekinmeyin.

NeuroNation – Beyin Eğitimi NeuroNation – Beyin Eğitimi

BİRÇOK FARKLI ARKADAŞLA TANIŞIN VE TANIŞIN

NeuroNation, diğer kullanıcılarla tanışmanızı ve arkadaş olmanızı kolaylaştıracaktır. Eğitim sonuçlarını diğer kullanıcıların sonuçlarıyla karşılaştırabilirsiniz. Düşünceleriniz daha sakin ve neşeli hale gelecek. Daha sonra bu uygulamayı en verimli şekilde kullanmak için kullanabileceğiniz çeşitli durumlarda sorunları nasıl düşüneceğinizi ve çözeceğinizi öğrenebilirsiniz.

ELDE ETTİĞİ FAYDALARDAN BAZILARI

NeuroNation’a geldiğinizde, getirdiği birçok heyecan verici avantaj elde edeceksiniz. İlk olarak, stresi azaltacak ve rahatlatıcı ve harika rahatlatıcı bir alanın tadını çıkaracaksınız. Ayrıca, beyninizi kurtarmanıza ve bir şeyleri daha uzun süre hatırlamanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca, zamandan ve emekten çok tasarruf edeceksiniz. Beyin odağınızı artırmayı ve çocuklar ve yaşlılar için düşünmeyi hızlandırmayı deneyin. Çoğu, bu uygulamanın yaşlılar ve çocuklar için uygun olduğunu göstermektedir. Takviyeye ve hatırlatmaya ihtiyaç duyanlar onlar çünkü hala her gün iyileştirmemiz gereken birçok eksiklikleri var.

NeuroNation – Beyin Eğitimi NeuroNation – Beyin Eğitimi

TÜM POTANSİYELLERİNİZİ VE GÜÇLERİNİZİ BEĞENİNİZE GÖRE OLUŞTURUN

Tercihlerinize göre güçlü yönlerinizi geliştirmekte özgür ve özgür olacaksınız. Lütfen zihninizi geliştirmek, anlamak ve birkaç değerli ders biriktirmek için verilen alıştırmaları iyi bir şekilde tamamlayın. Kendiniz için iyi bir alışkanlık oluşturmanız ve hayatınızdaki her beceriyi etkili bir şekilde oluşturmanız en iyisi olacaktır. Yetkin olup olamayacağınız ve iyi bir hafızaya sahip olup olmadığınız seçimlerinize bağlıdır.

ÖZELLİKLERİ

  • Tüm potansiyellerini ve güçlü yanlarını beğenisine göre inşa etmek.
  • Size her gün sağladığı faydaların tadını çıkarın.
  • Beyninizi daha esnek ve zeki olmak, daha geniş hafızaya sahip olmak için eğitin.
  • Bu uygulamada aralarından seçim yapabileceğiniz 300’den fazla farklı benzersiz seviye mevcuttur.
  • Daha fazla bilgi geliştirmek ve birçok yeni şey öğrenmek için her yerde birçok arkadaşınızla oynayın.
  • Uyumlu renklere sahip basit, hafif grafikler ve kullanımı çok kolay.


İndir (72MB)

Artık indirmeye hazırsınız NeuroNation ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir