Network Analyzer Pro
Network Analyzer Pro

Network Analyzer Pro v3.11 APK indir (Ücretli) 2022


İnternette sistem ayarlarında meydana gelen çeşitli sorunları hızlı ve doğru bir şekilde teşhis etmek istiyorsanız, Network Analyzer Pro'ya bakın. Bu, dünya çapında birçok kişi tarafından güvenilen ve ünlü bir uygulamadır. Kullanıcılara çok fazla zam

Android Android Araçlar
5 ( 379 puan )
Fiyat: $0
İsim Network Analyzer Pro
Yapımcı Jiri Techet
Tür Araçlar
Boyut 5.4M
Versiyon 3.11
MOD Tam/Yamalı
Orjinal Google Play
Network Analyzer Pro is the most famous version in the Network Analyzer Pro series of publisher Jiri Techet
Mod Version 3.11
Total installs 100,000+

İndir (5.4M)

İnternette sistem ayarlarında meydana gelen çeşitli sorunları hızlı ve doğru bir şekilde teşhis etmek istiyorsanız, Network Analyzer Pro’ya bakın. Bu, dünya çapında birçok kişi tarafından güvenilen ve ünlü bir uygulamadır. Kullanıcılara çok fazla zaman harcamadan ağ kurulumu sırasında oluşan durumların en doğru teşhisini verecektir.

HERHANGİ BİR CİHAZI KEŞFEDEBİLECEK ÇOK İŞLEVLİ BİR ARAÇ İLE GÜÇLENDİRİLİR

Bu uygulama, wifi ağ cihazlarını en hızlı şekilde bulmanıza, zamandan tasarruf etmenize ve insan çabasını azaltmanıza yardımcı olacaktır. Tüm adresleri, üreticileri, hatta LAN cihazlarının adları ve size getirdikleri hizmetler. Sadece bu değil, aynı zamanda ağı teşhis edebilir, ağ hızını son derece kaliteli ve doğru bir şekilde test edebilir. Son olarak, ekran, aramak istediğiniz tüm ağ türlerini görüntüleyecektir. Dikkat çekici olan, bunların hepsinin IPV4 ve IPV6 üzerinde çalışabilmesidir.

Ağ Analizörü Pro Ağ Analizörü Pro

WIFI SİNYALİNİ EN STANDART ŞEKİLDE ÖLÇÜN

Wifi sinyalinin güçlü mü yoksa zayıf mı olduğunu bilmeniz gerektiğinde, bu uygulama hareketi en doğru şekilde ölçmenize yardımcı olacaktır. Tüm grafikler ve metinler görüntülenir, ağ kanalları net bir şekilde gösterilir ve sinyal güçleri çok ayrıntılı olarak gösterilir. Kanal başına kullanımın ne kadar hızlı veya yavaş olduğunu görme şansınız olacak. Burada yalnızca üç ana wifi ağı olduğunu unutmamalısınız: WEP, WPA ve WPA2. Yalnızca tüm Android işletim sistemlerinde kullanılabilir. Bu yüzden lütfen yüklemeden önce dikkatlice düşünün.

AĞ TARAYICI DESTEĞİ İLE

Bu uygulama, bir LAN tarayıcıdan başkası olmayan, profesyonel ve güvenilir bir tarayıcı sistemine sahiptir. Kullanıcıların ağ cihazlarını hızlı bir şekilde keşfetmelerine yardımcı olma işlevine sahiptir. Bu tarayıcı sayesinde ağ sağlayıcının adını ve tespit edilen tüm cihazların IP adreslerini bilebiliriz. Ayrıca, cihazların şartlarını beğeninize göre kişiselleştirmekte özgürsünüz. Sadece bu değil, listede ihtiyacınız olanı filtreleme ve arama hakkınız da var.

AĞA HIZLI VE KOLAY BAĞLANMAK

Kullanıcılar, bu cihaz aracılığıyla cihazlarını buldukları ağlara bağlayabilirler. Ayrıca yükleme ve indirme hızlarının kesintiye uğramadığını da kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, burada herhangi bir yükleme geçmişini kontrol etmekte özgür ve özgürsünüz. Sadece orada durmakla kalmaz, DNS aramaları da sizin için her zaman kolaydır. A, AAAA, SOA, PTR, MX vb. gibi belirgin isimlere sahip sürümleri destekleyecektir.

Ağ Analizörü Pro Ağ Analizörü Pro Ağ Analizörü Pro

BU UYGULAMANIN PING VE İZLEME MODU

Burada yer alan tüm veriler, bu dünyadaki her coğrafi konumda ölçülür. Dünyanın her yerinde tamamen farklı saat dilimlerine sahip enlem, boylam, ülkeler ve şehirleri ölçebilirsiniz. Ayrıca, haritada açıkça gösterilen ve net bir şekilde gösterilen çizgilerin farklı bir görsel sistemini sağlar. Ayrıca, kullanıcılara en doğru şekilde ihtiyaç duydukları bilgi ve verileri sağlamak için tüm istatistikler saatlik olarak güncellenir.

GENEL TARAYICI BU UYGULAMADA OLMAMASI GEREKEN BİR MAKİNEDİR

Bu port tarayıcı sayesinde kullanıcılar, adaptif ve uygun algoritmalarla cihaz portlarını ve port aralıklarını hızlı bir şekilde tarayabilir. Yığın bağlantı noktaları, açık bağlantı noktaları veya güvenlik duvarları vb. gibi her tür bağlantı noktasının durumunu algılayacak ve tahmin edeceksiniz. Ayrıca, bu uygulamanın sunduğu yerel hizmeti keşfedin. Bonjour servislerine mükemmel bir şekilde göz atmayı destekleyecektir. Sadece bu değil, kullanıcıların ihtiyaç duydukları içeriği kolayca kopyalayıp yapıştırmalarına yardımcı olacaktır. Sizin için birçok değerli işlevi geliştirmek ve yenilemek için düzenli olarak güncelleme yapacağız.

BU UYGULAMA ÖNEMLİDİR VE HERKES İÇİN ÇOK FAYDALANIR

Bu faydalı bir uygulamadır ve birçok insanın hayatında vazgeçilmez, önemli bir rol oynar. İnsanlara İnternet veya Wifi sistemleri hakkında çok doğru teşhisler verdiği için, kullanıcılar için her yerde, her zaman IPV6’yı destekler. Bu sayede kullanıcılar, uygulamanın getirdiği belirli hizmetlerden tam olarak yararlanma fırsatına sahip olacaklar.

Ayrıca, diğer kullanıcılara veya arkadaşlarınıza e-posta ve diğer bazı sosyal medya aracılığıyla kolayca bilgi sunabilir ve gönderebilirsiniz. Ayrıca, tüm soru ve sorunlarınızı yanıtlayan ayrıntılı bir yardım işlevine sahiptir. Lütfen görüşlerinizi belirtin ve izlenimlerinizi yorumlarda bırakın, böylece ne kadar memnun olduğunuzu bilebiliriz. Bu sayede yaptığımız hataları anlıyor ve bunları bir an önce iyileştirip tamamlıyoruz.


İndir (5.4M)

Artık indirmeye hazırsınız Network Analyzer Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir