NeTV Gold
NeTV Gold

NeTV Gold APK v8 (Son Sürüm Reklamsız) Canlı Maç izle indir 2023


Netv Gold APK indirTelefonunuzda TV kanalları, dizi, film, belgesel ve canlı yayınları izlemenize, hatta oyun oynamanıza olanak tanıyan bir uygulamadır. Uygulamanın arayüzü Türkçe ’dir. Kullanımı kolay ve anlaşılır bir halde tasarlanmıştır. Netv

Android Android Uygulama
5 ( 680 puan )
Fiyat: $0
İsim NeTV Gold
Yapımcı
Tür Uygulama
Boyut 10M
Versiyon 7.0
MOD Reklamsız
Orjinal Google Play
NeTV Gold is the most famous version in the NeTV Gold series of publisher
Mod Version 7.0

İndir (10M)

Netv Gold APK indir

Telefonunuzda TV kanalları, dizi, film, belgesel ve canlı yayınları izlemenize, hatta oyun oynamanıza olanak tanıyan bir uygulamadır. Uygulamanın arayüzü Türkçe ’dir. Kullanımı kolay ve anlaşılır bir halde tasarlanmıştır.

 

Netv Gold APK V7 Son Sürüm

Ücretli ve düşük kaliteye haiz tv uygulamalarından sıkıldınız mı? NeTV Gold APK uygulaması imdadınıza koşuyor! Netv Gold APK İndir ve coşku dolu, keyifli içeriklere mobil aletinden ulaş!
Netv Gold APK Son Sürüm uygulaması devamlı güncellenmektedir ve her yaş grubuna hitap etmektedir. İster spor yayınlarını kovuşturmak isteyin, ister hava durumlarını deneyin, isterseniz aksiyon dolu film ve dizilerde serüven dolu içerikler izleyin.

Netv Gold 1

Netv Gold APK v8

“NETVGOLD” tarafınca geliştirilen uygulama, web bağlantınız ile istediğiniz yerden yayınlara ücretsiz bir şekilde erişim imkanı sunmaktadır. Netv Gold APK ile ayrıcalıklı TV keyfine derhal başlayabilirsiniz!

Bugün, özellikle mobil kullanıcılar için geliştirilmiş başka bir eğlence uygulamasıyla yeniden karşınızdayız. NETV Gold v6 Apk’yi yüklemek, mobil kullanıcıların Canlı IPTV Kanallarını yayınlamasını sağlayacaktır. Çevrimdışı modda Filmler, Web Dizileri ve Spor Etkinlikleri dahil.

Bu Uygulamayı geliştirmenin temel amacı alternatif bir forum sunmaktı. Mobil kullanıcıların videoları hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak kolayca yayınlayabileceği yer. Mevcut verileri analiz ettiğimizde, mobil kullanıcıların çoğunun yavaş internet nedeniyle videoları da izleyemediğini gördük.

Mevcut verileri kontrol ettiğimizde bile, dünyanın dört bir yanındaki insanların çoğunun hızlı internet bağlantısına erişimi yok. Sorun ve kullanıcı gereksinimlerini göz önünde bulundurarak geliştiriciler bu yeni Uygulamayı yapılandırdı.

Daha verimli hale getirmek için geliştiriciler yüksek hızlı birinci sınıf sunucular entegre etti. Yavaş internet bağlantısı üzerinden veri paketlerinin iletimini kolaylaştıracak gelişmiş yapılandırma dahil. Dahası, gelişmiş sunucular resim kalitesini otomatik olarak ayarlayacaktır.

Böylece izleyici, içeriği izlerken bu gecikme sorunuyla asla karşılaşmaz. Daha kolay hale getirmek için geliştiriciler Uygulama içine birden fazla kategori eklediler. Her kategori, Filmler ve Web Dizileri dahil yalnızca niş temelli içeriği yansıtır.

Bahsetmeyi unuttuğumuz tek şey üçüncü parti reklamlardı. Evet, Apk üçüncü taraf reklamlarını tamamen destekliyor ve bunlar video akışı sırasında görünecek. Endişelenmeyin, çünkü reklamlar ekranda sık sık gösterilmeyecek.

Bu nedenle şimdiye kadar hiçbir web sitesi, web sitesinde Uygulamanın modifiye bir sürümünü sunduğunu iddia etmedi. Ve öncelikle modifiye edilmiş sürümü sağladığınızdan emin olacağız. Apk’tan etkilendiyseniz ve uzun zamandır böyle bir Uygulama arıyorsanız. Ardından izleyicilere Apk’ı buradan yüklemelerini öneriyoruz.

NeTv Gold Uygulamasının Ekran Görüntüsü NeTv Gold ekran görüntüsü

 

NETV Gold v7 Apk Nedir?

Bir kullanıcı Uygulamayı keşfettiğinde, çevrimiçi eğlenceyle ilgili birden fazla kategori bulacaktır. Apk, özellikle premium abonelik satın alamayan Türk mobil kullanıcıları için geliştirilmiştir. Kaynak yetersizliğinden dolayı premium içeriği izlemek için.

Dahası, NetFlix ve Amazon gibi premium uygulamaları kurduğumuzda, bir izleyicinin düzenli olarak ödemesi gereken bu artan ücreti bulduk. Bu nedenle, ortalama bir kullanıcının düzenli olarak yüzlerce dolar ödemesi çok zordur.

Ana kategoriler ayrıca alt kategorilere ayrılmıştır. Bu alt bölümleri oluşturmanın ana nedeni, içeriği geometrik şekilde düzenlemekti. Böylece izleyici, favori kategorileriyle ilgili videoları kolayca bulabilir ve izleyebilir.

En iyi bölüm, kullanıcının içeriğe erişmek için Uygulamaya kaydolmasına gerek olmamasıdır. Eğlence uygulamalarının çoğunluğunun genellikle kullanıcılarından foruma kaydolmalarını istediği anlamına gelir. Bu da onu ülke bilgisini kısıtlıyor. Ancak bu Apk söz konusu olduğunda, o zaman burada kullanıcı herhangi bir videoyu yayınlamakta özgürdür.

Tüm bu harika özelliklerin yanı sıra, geliştiriciler ayrıca Özel Dahili Arama Motoru ve Push Bildirimi hatırlatıcısı da ekledi. Dahili arama motoru, kullanıcının favori içeriği daha kısa sürede bulmasına yardımcı olacaktır. Ayrıca, push bildirim hatırlatıcısı, kullanıcının en son yüklemelerle ilgili en son bilgileri almasını sağlayacaktır.

Uygulamanın Temel Özellikleri

NETV App özellikleri hakkında konuştuğumuzda. O halde, her bir ayrıntılı seçeneği buraya yazmanın mümkün olmadığını söylemeliyiz. Ancak kullanıcı yardımını göz önünde bulundurarak, bazı önemli noktaları buraya yazacağız.

 • Apk, tek tıklama seçeneği ile indirmek ücretsizdir.
 • Videoları ve kanalları izlemek için abonelik gerekmez.
 • Uzmanlar, kullanıcı talebini dikkate alarak bu spor kategorisini içine ekledi.
 • Dahası, yetişkinlere yönelik içerik de izlenebilir.
 • Geliştiricilerin güvenliğini sağlamak için bu şifreyi gömdüler.
 • Sorunsuz aktarım için Yüksek Hızlı sunucular entegre edilmiştir.
 • Üçüncü taraf reklamlarını destekliyor.
 • Kayıt gerekli değildir.
 • Apk’nin kullanıcı arayüzü çok basit.

NETV Gold v6 APK Nasıl indirilir

İndirme söz konusu olduğunda, Android kullanıcıları web sitemize güvenebilir. Çünkü sadece orijinal ve orijinal Apk dosyalarını paylaşıyoruz. Kullanıcının doğru ürünle eğlenmesini sağlamak için aynı dosyayı farklı cihazlara yükleriz.

Sağlanan Apk’nin çalıştığından ve kötü amaçlı yazılım içermediğinden emin olduktan sonra. Ardından kullanıcıların indirme bölümünde sağlıyoruz. NeTV Gold Uygulamasının en son sürümünü indirmek için lütfen indirme bağlantısını sağla düğmesine tıklayın.

Sonuç

Bu nedenle, birçok web sitesi benzer Apk dosyalarını ücretsiz olarak sunduğunu iddia ediyor. Ancak bunların arasında, mobil kullanıcıların NeTV Apk’nin güncellenmiş sürümünü buradan yüklemelerini öneririz. Kullanım sırasında herhangi bir kullanıcı sorunla karşılaşırsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.


İndir (10M)

Artık indirmeye hazırsınız NeTV Gold ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir