NetShare
NetShare

NetShare v1.99 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022

NetShare, sık kullandığınız bir wifi yönlendiriciye benzer şekilde, bağlantınızı rahatça paylaşmanıza yardımcı olan bir uygulamadır. Adına, şifresine karar verecek, kendinizi yakın hissettiğiniz arkadaşlarınızla uygun bağlantı yöntemlerini sağlayacak

Android Android İletişim
5 ( 451 puan )
Fiyat: $0
İsim NetShare
Yapımcı NetShare Softwares
Tür İletişim
Boyut 1MB
Versiyon 1.99
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
NetShare is the most famous version in the NetShare series of publisher NetShare Softwares
Mod Version 1.99
Total installs 5,000,000+

NetShare, sık kullandığınız bir wifi yönlendiriciye benzer şekilde, bağlantınızı rahatça paylaşmanıza yardımcı olan bir uygulamadır. Adına, şifresine karar verecek, kendinizi yakın hissettiğiniz arkadaşlarınızla uygun bağlantı yöntemlerini sağlayacak ve bağlantı adımlarını doğru bir şekilde gerçekleştireceksiniz.

NetShare – kök bağlantısı olmadan NetShare – kök bağlantısı olmadan

UYGULAMA ANDROID 12 İLE UYUMLUDUR

NetShare’in yeni sürümünde, uygulama zaten Android 12’yi desteklerken ilginç bir nokta bulacaksınız. Uygulamayı kullanırken hata yapmamak için yeni işletim sistemleriyle uyumluluğun şart olduğu söylenebilir. Aynı zamanda bu, bağlantının belirli bir süre sürdürülmesini gerektiren bir uygulamadır, bu nedenle uygulamayı optimize etmek gerekli hale gelir. Gerçekten de bu güncelleme birçok insan için yararlıdır.

HOTSPOT’INIZI BASİT BİR ŞEKİLDE OLUŞTURUN

NetShare’i deneyimlediğinizde, kuşkusuz bağlantıyı genişletmek ve mobil veri paylaşmak için modem bağlamaya benzer bir wifi bağlantısı oluşturacaksınız. Aynı zamanda, wifi’nize kimlerin tamamen bağlanabileceğini de sınırlayabileceksiniz ve mobil veri istasyonunun şifresini değiştirmek zorunda kalmayacaksınız. Bağlantıyı kararlı ve başkaları tarafından bilinmeyen yapmak için bağlantıyla ilgili bazı faktörlere de uymanız gerekir.

NetShare – kök bağlantısı olmadan NetShare – kök bağlantısı olmadan

WIFI HOTSPOT’UNUZUN BİLGİLERİNE KOLAYCA KARAR VERİN

Bir mobil veri aktarıcıysanız veya arkadaşlarınız için tethering yapıyorsanız, uygulama aracılığıyla kendiniz bir bağlantı oluşturmak iyi bir fikirdir. Özellikle, bağlantıyla ilgili bilgi paylaşımını kolaylaştırmak için yalnızca bir ad veya parola seçmeniz gerekir. İşlem yalnızca birkaç dakikanızı alacak ve etkin noktanızın oluşturulmasını tamamlamak için yalnızca WPS’yi etkinleştirmeniz gerekecek. Aynı zamanda, arkadaşlarınızla bağlantı kurmanın bir yolunu sağladığınızda işler burada bitmiyor.

ANDROID UYGULAMALARI ARASINDA KOLAY BAĞLANTI KURUN

NetShare kullanarak bir wifi erişim noktası oluşturduktan sonra, aşağıda bazı talimatlar bulacaksınız; bağlantı yöntemleri, size bağlanan her cihaz türüne karşılık gelir. Aynı zamanda arkadaşınız bir Android uygulaması kullanıyorsa, onu kullanmak için uygulamayı da yüklemesi gerekir çünkü birçok kitle için daha kullanışlı ve uygun olacaktır. Uygulamaya erişecekler, bağlan düğmesine tıklayacaklar ve gerekli izinleri verecekler. Bağlantı kuruldu; veri grafiği çalışmaya başladı.

BAĞLANTI KURMAK İÇİN ADRES VE PROXYİ DEĞİŞTİRİN

Arkadaşınız cihazınıza bağlanmak için başka bir cihaz kullanıyorsa işlem daha karmaşık olacaktır. Özellikle, uygulamaya rahatça bağlanmak için adresi ve proxy’yi değiştirmeleri gerekecek. Bu parametreleri gizlice arkadaşlarınıza vereceksiniz ve onlar ayarladıktan sonra bağlantıyı normal şekilde kullanmaya devam edecekler. Bu, nihayetinde diğer birçok bağlantı nesnesini tamamen gizli bir şekilde önlemenize yardımcı olur.

NetShare – kök bağlantısı olmadan NetShare – kök bağlantısı olmadan

DESTEKLENEN BİR İŞLETİM SİSTEMİ İLE DOĞRU UYGULAMAYI KULLANIN

Uygulamayı kurduğunuzda, bir faktöre dikkat etmeniz gerekecek: konfigürasyon öğesi. Uygulama, uygulamanın Android işletim sisteminin 6.0 veya üstü olmasını gerektirir, bu nedenle kullanmadan önce cihaz yapılandırmasını kontrol etmeniz gerekir. Uygulamanın özellikleri, yalnızca gereksinimlerine uyduğunuzda iyi çalışır.

Cihazınızla bir wifi yönlendirici oluşturmanın birçok avantajı vardır:

  • Birçok farklı cihazı bağlamak ve eşleştirmek için wifi’ye benzer bir bağlantıyı kolayca oluşturabilirsiniz.
  • Her bağlantı yapıldıktan sonra, izlemeniz gereken bağlantı talimatlarını alacaksınız.
  • Her ikisinde de uygulama yüklü olduğunda, iki Android cihaz hızlı bir şekilde bağlantı kurabilir.
  • Farklı cihazlar arasındaki bağlantı, bağlanan kişinin adresi ve proxy’yi buna göre değiştirmesi gerektiğinde daha fazla işlem gerektirir.
  • Uygulamanın yeni sürümünde, artık en son işletim sistemi olan Android 12 için özel uyumluluk bulacaksınız.


İndir (1MB)

Artık indirmeye hazırsınız NetShare ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir