Net Optimizer
Net Optimizer

Net Optimizer v1359r APK indir (Pro Kilidi Açık) 2022


Net Optimizer, İnternet erişim noktanız ve hızınızla ilgili sorunları çözmenize yardımcı olacak bir araçtır. Bu uygulama, erişim noktalarına en hızlı şekilde bağlanmanıza ve bazı bağlantı hatalarını sınırlamanıza yardımcı olacaktır. Uygulama, kullanı

Android Android Araçlar
5 ( 151 puan )
Fiyat: $0
İsim Net Optimizer
Yapımcı BGNmobi Network Technologies
Tür Araçlar
Boyut 13MB
Versiyon 1359r
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Net Optimizer is the most famous version in the Net Optimizer series of publisher BGNmobi Network Technologies
Mod Version 1359r
Total installs 5,000,000+

İndir (13MB)

Net Optimizer, İnternet erişim noktanız ve hızınızla ilgili sorunları çözmenize yardımcı olacak bir araçtır. Bu uygulama, erişim noktalarına en hızlı şekilde bağlanmanıza ve bazı bağlantı hatalarını sınırlamanıza yardımcı olacaktır. Uygulama, kullanıcılar için harika bir cazibe oluşturmak için her zaman güncellenir. Daha spesifik olarak, uygulama, kullanıcılara en heyecan verici yardımcı programları sunmak için hem özelliklerde hem de bağlantı yöntemlerinde giderek daha mükemmel hale geliyor.

Net Optimize Edici: Ping'i Optimize Edin Net Optimize Edici: Ping'i Optimize Edin

SUNUCU ARAMA DESTEĞİ

Uygulama, kullanıcıların bağlantı hızına geri dönmelerine yardımcı olmanın yanı sıra en hızlı sunucu aramasını destekleme hedefiyle bilinir. Kullanıcılar, Net Optimizer’da sunucu aramasına öncelik veren bir özellik olduğundan emindir. Arama, kullanıcıların özgürce seçim yapması için yüksek hızlı ve kullanışlı olacaktır.

Önceden, uygulama bir bağlantı durumuyla karşılaşıyordu ve genellikle beklenmeyen hatalarla karşılaşıyordu. Özellikle, performans yüksek olmadığı için bir hata durumuyla karşılaşıldığında kullanmaya devam etmek kolay olmayacaktır. Ancak şimdi, uygulama bu durumun üstesinden geldi ve uygulama geliştirmeye en tutarlı şekilde yardımcı olmak için yavaş yavaş gelişiyor.

HIZLI BAĞLANTILAR

Uygulama, yüksek hızlı bağlantı ile kalitesi için büyük beğeni topluyor. Sadece hızlı arama yeteneği değil, çok hızlı bağlanabilme özelliği de kullanıcılar için büyük bir avantaj olacaktır. Bu şekilde hızlı bir şekilde bağlanabilme özelliği, kullanıcıların risk olasılığını sınırlandırmasına ve başka amaçlara hizmet etmek için zamandan tasarruf etmesine yardımcı olacaktır.

Net Optimize Edici: Ping'i Optimize Edin Net Optimize Edici: Ping'i Optimize Edin

VERİMLİ SUNUCU TANIMLAMASI

Daha spesifik olarak, uygulama sunucuyu etkili bir şekilde tanımlayabilir. Uygulamalar için bu özellik benzersizdir çünkü uygulamanın tanımlaması çok uzun sürmez. Kimlik, bizi hedefi seçme ve bağlanmadan önce sunucu bilgilerini onaylama zorunluluğundan kurtaracaktır.

OTOMATİK SORUN TESPİTİ

Uygulama, bağlantıyı etkileyen önemli sorunları tespit edebilme özelliğine sahiptir. Bir sorunu bildirdikten sonra, uygulamanın orijinal durumuna geri yüklenmesi yalnızca birkaç saniye sürer ve kullanıcılar önemli verilerin kaybolmadığından emin olabilir. Uygulama, kullanıcılar için her zaman kaliteye odaklanır ve çok şey geliştirir.

KOLAY AYARLAR

Ayar sisteminin farklı koşullara bağlı olarak değiştirilmesi kolaydır. Büyük bir ortamdaysa, ağı daha uzak yerlerde kullanabileceğiz ve ağ kalitesi daha kararlı. Uygulamanın internete bağlanabilmesi her zaman birinci önceliktir çünkü başka özelliklere sahip mantıksal yapılar vardır. Ayarların değiştirilmesi, kullanıcıların mekanın koşullarına ayak uydurmasını kolaylaştırır.

Net Optimize Edici: Ping'i Optimize Edin Net Optimize Edici: Ping'i Optimize Edin

EĞLENCE GÜVENLİK ŞİFRESİ KULLANIN

Uygulama önemli miktarda bilgiye sahiptir, bu nedenle güvenlik her şeyden önemlidir ve çok takdir edilmektedir. Kullanıcı bilgilerinin en iyi şekilde saklanmasını sağlamak için parmak izleri, yüz tanıma veya diğer faktörler kullanılabilir.

Bir dizi yeni arayüz, uygulamayı kullanıcıların gözünde giderek daha benzersiz hale getiriyor. Bu uygulamada sadece basit arayüz değil, modern arayüz dokusu da yaygın olarak kullanılmaktadır. Uygulamanın bir dizi yeni arayüz ekleyeceğini vaat ediyor.

ANA ÖZELLİKLER

  • Tek bir tıklamayla, bağlantınızı optimize etmek için en hızlı DNS sunucusunu keşfedebilir ve ona bağlanabilirsiniz.
  • Bağlantı değişikliklerini otomatik olarak algılayarak ağ performansını algılayın ve iyileştirin.
  • Tüm verileri görüntülemek için tek bir tuşa basarak tüm DNS sunucularını manuel olarak tarayabilirsiniz.
  • Mobil veri (3G/4G/5G) ve WiFi bağlantılarıyla uyumludur
  • Desteklenen Alan Adı Sistemi (DNS) sunucuları arasında Cloudflare, Level3, Verisign (Google), DNS Watch (Comodo), OpenDNS (SafeDNS), OpenNIC (SmartViper), Dyn, FreeDNS (Alternatif DNS), Yandex DNS (SansürsüzDNS), PuntCAT ( SansürsüzDNS).


İndir (13MB)

Artık indirmeye hazırsınız Net Optimizer ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanBGNmobi Network Technologies

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir