Neon LED Keyboard
Neon LED Keyboard

Neon LED Keyboard v2.4.2 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Neon LED Klavye – RGB Aydınlatma Renkleri, telefonunuzu kullanarak görevleri yeniden dekore etmeniz için son derece harika bir uygulama olacaktır. Ekran işlemlerine kullanışlı bir şekilde dokunan akıllı telefonlar ile sanal klavye, veri girmeniz için

Android Android Araçlar
4 ( 703 puan )
Fiyat: $0
İsim Neon LED Keyboard
Yapımcı AZ Mobile Software
Tür Araçlar
Boyut 38M
Versiyon 2.4.2
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Neon LED Keyboard is the most famous version in the Neon LED Keyboard series of publisher AZ Mobile Software
Mod Version 2.4.2
Total installs 10,000,000

İndir (38M)

Neon LED Klavye – RGB Aydınlatma Renkleri, telefonunuzu kullanarak görevleri yeniden dekore etmeniz için son derece harika bir uygulama olacaktır. Ekran işlemlerine kullanışlı bir şekilde dokunan akıllı telefonlar ile sanal klavye, veri girmeniz için mükemmel bir araç olacaktır. Ancak çoğu zaman, telefon üreticisinin orijinal sanal klavyesi gerçekten göze çarpmaz, o zaman bu uygulama sanal klavyeyi tamamen değiştirmenize yardımcı olabilir.

BASİT KLAVYE KURTARMA UYGULAMASI

Orijinal klavyelerin temellerini ve sadeliğini sevmiyorsanız, uygulama tamamen değiştirmenize yardımcı olabilecek bir araç olacaktır. Neon LED Klavye, özel aydınlatma modları ile sanal klavyenizi muazzam bir mekanik oyun klavyesine dönüştürebilecek. Bununla birlikte, uygulama tasarımcıları, kullanıcıların klavyelerini esnek bir şekilde değiştirebilmeleri için kullanımı optimize etmeye çalıştılar.

Neon LED Klavye – RGB Aydınlatma Renkleri Neon LED Klavye – RGB Aydınlatma Renkleri

SON DERECE OLAĞANÜSTÜ NEON LED TARZI

Uygulama, oyuncu kullanıcılarına uygun harika bir ışıltılı neon led tarzı ile kendisine göre şekillendirilmiştir. Genellikle bilgisayar oyunları oynamayı sevenler, koyu renklerde parıldayan mekanik klavyelere bayılacak; uygulama bu stili destekleyebilecektir.

KULLANICILAR İÇİN BİRÇOK FARKLI CİLT

Ama sadece kırışıklıklar gibi tek bir ekran modu olduğu için Neon Led stili ile çok sıkıcı olacağını düşünüyorsanız, bu yanlış bir düşünce olacaktır. Uygulama, kullanıcılar için telefonlarında kullanmayı seçebilecekleri birçok farklı görünüm seti oluşturdu.

SEÇİLECEK BİRÇOK KLAVYE ARKA PLAN

Dahası, klavyenizi tamamen kolaylıkla özelleştirebileceksiniz. Klavye için siyah bir arka plan seçmek yerine, kullanıcılar en sevdikleri görüntüleri ekran metni katmanının altına ekleyebilecekler. Ayrıca uygulama, kullanım alışkanlıklarınıza uyacak şekilde düzeni basit bir şekilde tamamen değiştirmenize de olanak tanır.

Neon LED Klavye – RGB Aydınlatma Renkleri Neon LED Klavye – RGB Aydınlatma Renkleri Neon LED Klavye – RGB Aydınlatma Renkleri

FARKLI GIDALAR GÖSTEREBİLİR

Ayrıca Neon LED Klavye, klavye üzerinde görüntülenen birçok farklı yazı tipi ile size destek olabilecektir. Ve oradan, büyük yerleşim düzeninden küçük ekran ayrıntılarına kadar tamamen farklı bir klavyeye sahip olacaksınız.

FARKLI DİLLERE UYAR

Ve bu uygulamanın kullanıcıları da giriş yapabilmek için birçok farklı dil kullanabilir. Kullanıcı rahatlığı için klavyenin hemen içindeki fonksiyon tuşları ile dil değiştirme işlemleri eklenecektir.


İndir (38M)

Artık indirmeye hazırsınız Neon LED Keyboard ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir