NEO
NEO

NEO.emu v1.5.56 APK (Ücretli) indir 2022


NEO.emu, kullanıcıların eski çocukluk oyunlarını özel bir avuçiçi oyun konsolunda keşfetmelerini sağlayan bir emülatör uygulamasıdır.

Android Android Araçlar
5 ( 237 puan )
Fiyat: $0
İsim NEO
Yapımcı Robert Broglia
Tür Araçlar
Boyut 1MB
Versiyon 1.5.56
MOD ÜCRETLİ/Yamalı
Orjinal Google Play
NEO is the most famous version in the NEO series of publisher Robert Broglia
Mod Version 1.5.56
Total installs 10,000+

İndir (1MB)

Emülatörlerden biri olarak NEO.emu, birçok kullanıcının eski oyunları araması ve hatırlaması için bir yer sağlamıştır. Bu uygulamada kullanıcılar oyunları yüksek çözünürlüklü arka plan grafiklerinde rahatlıkla deneyimleyecekler. Pek çok ilgi çekici özelliğin de desteğiyle kullanıcılar, daha önce ilgi çeken oyunlara sadece bu uygulama üzerinden katılma imkanına sahip olacaklar.

MÜKEMMEL OYUN EMULATÖRÜ

Geçmişte birçok oyuncu tarafından kullanılan hatırı sayılır sayıda emülatör ve uygulama olmuştur. Ancak kullanıcıya çok fazla izlenim vermez, zamanla solmalara yol açar. Bu sefer NEO.emu’nun ortaya çıkışı, oyuncuların daha önce hiç denemedikleri oyunlara kendilerini özgürce kaptırmaları için geniş bir ufuk getirdi. Uygulama, özel bir el oyun konsolu emülatörü gibi birçok özelliğe sahiptir ve ROM diskleri içermez.

NEO.emu

OYUN KÜTÜPHANESİNİ DESTEKLEYİN

NEO.emu’nun göze çarpan özelliklerinden biri, kullanıcıların Xbox, Nintendo ve diğer bazı oyunlar için özel olarak tasarlanmış oyunları oynamasına izin vermesidir. Sadece bu değil, uygulama aynı zamanda bir oyun kitaplığına sahip kullanıcıları da destekliyor; bu, tüm oyunları, kullanıcıların kolayca gözlemlemesi için belirli bir oynatma listesine göre düzenleyeceği anlamına geliyor. Bununla birlikte, oyuncular ayrıca kendi tercih setlerini oluşturabilir veya bunları diğer emülatörlerden içe aktarabilir.

ÇOKLU OYUN SİSTEMLERİYLE YÜKSEK UYUMLULUK

Aslında bu emülatör uygulaması, birçok oyun konsolu da dahil olmak üzere birçok farklı mod üzerinden kullanıcıları destekliyor. Kullanıcıların elde taşınır veya BlueTooth bağlantılı cihazlar aracılığıyla oynaması desteklenir. İçinde desteklenen öne çıkan platformlardan bazıları, herhangi bir HID cihazıyla uyumlu gamepad veya USB’dir. Ayrıca, kullanıcıların beğendikleri daha fazla oyunu indirebilmeleri için açık kaynak olarak da tasarlanmıştır.
Genel olarak, bu emülatör uygulaması, birden fazla oyun modu sağlamanın yanı sıra uyumlu oyun cihazlarında oyuncuları destekleme konusunda mükemmel bir konuma sahiptir.

NEO.emu

ANA ÖZELLİKLER

– Uygulama, kullanıcıların birden çok sistem çekirdeğini taklit etmesine olanak tanıyan modüler bir biçimde çalıştırılır.
– Uygulama, kullanıcıların cihazınıza otomatik olarak yüklemesi gereken ROM belleğini desteklemiyor.
– Tüm arşivi destekler ve hem dahili hem de harici depolamada dosyaların açılmasına izin verir.
– Minimalist emülatör uygulama arayüzü, temel olarak ana ses ve düşük video iyileştirmesine odaklanır.
– Uygulama, sınırsız sayıda oyun indirmeye izin verir ve indirme işlemi hızlıdır.


İndir (1MB)

Artık indirmeye hazırsınız NEO ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanRobert Broglia

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir