Need TV Pro
Need TV Pro

Need TV PRO v3.9 APK indir (Maç Yayınları) 2023


Need TV Pro Apk HakkındaPopüler bir Android uygulaması olan Need TV Pro Apk ile sınırsız maç, film ve dizi izleyin! Bu uygulama için hiçbir şey ödemek zorunda değilsiniz! Düşünce TV, binlerce film ve TV şovunun keyfini sorunsuz bir halde çıkarmanızı

Android Android Sosyal Ağ
5 ( 575 puan )
Fiyat: $0
İsim Need TV Pro
Yapımcı Need TV
Tür Sosyal Ağ
Boyut 68MB
Versiyon 3.7
MOD Pro/Reklamsız
Orjinal Google Play
Need TV Pro is the most famous version in the Need TV Pro series of publisher
Mod Version 3.7

İndir (68MB)

Need TV Pro Apk Hakkında

Popüler bir Android uygulaması olan Need TV Pro Apk ile sınırsız maç, film ve dizi izleyin! Bu uygulama için hiçbir şey ödemek zorunda değilsiniz! Düşünce TV, binlerce film ve TV şovunun keyfini sorunsuz bir halde çıkarmanızı sağlar. Bu uygulama daha birçok özelliğe haizdir. Hadi bulalım!

Tüm dünyada, filmler ve TV şovları sürekli bir eğlence biçimi olmuştur. Bu şekilde oyuncular, yönetmenler ve tüm eğlence endüstrisi zengin ve popüler hale gelir. Modern değişen hızla gelişen teknolojinin kullanımı medya kullanımında devrim yarattı ve bunun için onu suçlayamayız.

Film artık her yerde, sürekli izlenebilir. Her her neyse ki Netflix, Redbox TV benzer halde izlenme hizmetleri tüm bu biçim şeyleri yapmamıza izin veriyor. Bir tek, tek dezavantajı paraya gereksinimleri olmasıdır.

Birçok kişi, yalnızca asgari ücret aldıkları için bu akış hizmetlerine abone olması olanaksız. Ötekiler için, karşılayamayacakları pahalı bir lüks.

Parasız bir halde film ve dizi izleyenler için Need Tv Pro Apk muhteşem bir seçenektir. En sevdiğiniz filmleri ve TV şovlarını dünyanın her yerinden izlemenizi elde eden bu uygulama ile yayınlayın!

Herhangi bir ücretli akış hizmetinde bulunmayan çeşitli özellikler ihtiva eder. Bir TV Pro uygulamanız olduğunda kimse sizi eğlenmekten alıkoyamaz! HD içerik akışı yapın, çeşitli TV kanallarına, spor kanallarına, radyo kanallarına erişin, Firestick’i kullanın, bir favori sıralaması oluşturun, alan şahıs desteği alın ve altyazı alın! Soruşturma yok – çoğumuz için tamamen parasız! Artık tutarı denetim edebilirsiniz, gizli saklı saklı bir ücret yoktur. Daha oldukca informasyon edinmek için aşağıya tıklayın!

 • Büyük ekranda slayt gösterilerini destekleyin

Diğeri cihazlarda slayt gösterilerini desteklemenin yanı sıra, Need Tv Pro Uygulaması başka bir acayip yön sunuyor. Firestick ve Cast vasıtasıyla cihazınızdan büyük bir ekrana yada akıllı TV’ye içerik akışı yapmak mümkündür.

 • Favori listeleri

Patch ile, bir oldukca akış hizmetiyle aynı şeyi yapabilirsiniz. Yeni içerik ararken film yada şov tanıtımları kullanışlıdır. Derhal sonrasında seyretmek için favori listenize kaydedebilirsiniz.

 • Sportif erkekler buna bayılacak

Bu uygulamanın oyun severler için bulunduğunu söylemek yanlış olmaz. Neredeyse tüm TV programları ve spor kanalları uygulamada bulunabilir. Kızılderililer basketbol, ​​voleybol, yarış, futbol, ​​tenis ve kriket için deli oluyor.

Need TV Pro Apk Özellikleri

Günümüzde Netflix, Ullu ve Wiki Apk benzer halde çevrimiçi hizmetler muhteşem özelliklere haiz. Fazlaca büyük fiyatlarına rağmen! Need Tv Pro Apk, birçok filmi ve TV şovunu parasız izlemenizi sağlar! Sunmuş olduğu:

 • Birçok spor kanalı: Hepimizin bilmiş olduğu benzer halde insanoğlu sporu sever! Onları televizyonda seyretmek doğaldır. İhtiyacınız olan TV Pro uygulaması ile her türlü parasız oyunu seyredebilirsiniz! Uygulama, basketbol, ​​beyzbol, kriket, futbol, ​​voleybol ve çim tenisi benzer halde çeşitli spor dallarında kanalları izlemenizi sağlar!
 • TV Kanalları ve Filmler: THOP TV, filmleri ve TV şovlarını seviyorsanız yalnız akış hizmetleri için ödeme yapmak istemiyorsanız denemeniz gereksinim duyulan bir uygulamadır. Bu uygulamada üç bin TV kanalı mevcut! Ek olarak, uygulama şimdiden derhal izleyebileceğiniz 3000’den fazla film sunuyor! Need Tv Pro Apk ile istediğiniz filmi seyredebilirsiniz. Bunun yardımıyla, anlaşılması kolay olduğundan kolayca görebilirsiniz.
 • Ek olarak, Geo TV’yi kolayca alabilirsiniz: Hungama TV, Pogo TV ve daha fazlası, toplam 500 değişik Hint kanalıyla, 500 değişik kanalı bulmak kolay! Irkından bağımsız olarak çoğumuz Bollywood eğlencesinin tadını çıkarabilir. Komedi, drama yada aksiyon olsun, çoğumuz Hintlilerin muhteşem eğlence programları yapmalarıyla tanındıklarını biliyoruz. Hindistan’da popüler ve daha azca malum her canlı kanalımız var.
 • HD Akış: Bilhassa HD akış desteği olan bir MX oynatıcı kullanıyorsanız, bir TV Pro uygulaması gerektirir! Diğeri sağlayıcılardan değişik olarak Need Tv Pro Apk, premium bir fiyat ödemeden premium bir deneyimin keyfini çıkarmanızı sağlar. Bu uygulamada nerede ise tüm medyaları yüksek çözünürlükte görebiliyorsunuz, bu yüzden coşku içinde alkışlıyorsunuz. Bu sizi kablo yada Netflix için ödeme yapmak yerine Thop’ta TV izlemeye hakikaten ikna edecek!
 • Favoriler sıralaması: Bazı filmleri ve TV şovlarını hakikaten beğendiyseniz sonrasında kullanmak suretiyle TV Pro’ya kaydedebilirsiniz! Derhal sonrasında kullanmak suretiyle yer imlerine eklemekten çekinmeyin! Bu seçenekle Netflix, Hulu ve Hip TV’nin neredeyse tamamı parasız bir halde izlenebilir!
 • Kullanıcı Arayüzü: Need Tv Pro Apk, ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış sezgisel bir kullanıcı arayüzü de sunar. Bir tek birkaç dokunuşla bir ekip yada film seyrediyorsunuz! İstediğin şeyleri almanın yanlış bir tarafı yok. Tüm bu işlevler yardımıyla yaşlılar en sevdikleri programları ve filmleri en iyi TV’de izleyebilirler.
 • Firestick ve Cast Desteği: TV Pro, büyük ekranda TV şovları yada filmler izlemesi gerekenler için Firestick ve Cast’i de destek sunar. Bu özellik, en sevdiğiniz programları ve filmleri telefon ekranınızda izlemenizi sağlar. Rahatlamak için ne muhteşem bir yol!
 • Çoklu dizi: En iyi TV’de değişik türlerde canlı TV ve filmler seyredebilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm haberler, sporlar, eğlence ve çizgi filmler sizde! Kullanımı o denli kolay ki, tonlarca içinde ne olduğu görmek için üçüncü taraf uygulamaları kullanmanıza gerek yok.
 • Alan şahıs Destek Sohbeti: Bu parasız uygulama hem de oldukça acayip bir alan şahıs desteği söyleşi özelliğine haizdir. Bu doğru! Bunu doğru okudun! Alan şahıs hizmetleri bu uygulama üstünden parasız bir halde sunulmaktadır.

Need Tv Pro Apk Mod Özelliklerine İhtiyacınız Var

 • İndirmesi parasız
 • parasız akış
 • Kayıt lüzumlu değil
 • En iyi film ve şov koleksiyonu
 • Kolay ve kırılmaz bağlantı
 • Yüksek kaliteli performans
 • Arayüz kullanımı kolaydır
 • Reklam yok


İndir (68MB)

Artık indirmeye hazırsınız Need TV Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

tahsin aksel

ben tv de deneyeceğm

Cevapla -

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir