Nebula
Nebula

Nebula Icon Pack v6.2.6 APK indir (Yamalı) 2022


Bu harika uygulama, simgelerinizi daha güzel ve göz alıcı olacak şekilde düzenlemenize olanak tanır. Ayrıca, kullanıcıların farklı temalar altında haftada on simge daha talep etmelerine de izin verilir. Bu simgeler, minimalist ve sofistike ekranınızl

Android Android Araçlar
5 ( 482 puan )
Fiyat: $0
İsim Nebula
Yapımcı Stark Designs
Tür Araçlar
Boyut 46MB
Versiyon 6.2.6
MOD ÜCRETSİZ/Yamalı
Orjinal Google Play
Nebula is the most famous version in the Nebula series of publisher Stark Designs
Mod Version 6.2.6
Total installs 1,000+

İndir (46MB)

Bu harika uygulama, simgelerinizi daha güzel ve göz alıcı olacak şekilde düzenlemenize olanak tanır. Ayrıca, kullanıcıların farklı temalar altında haftada on simge daha talep etmelerine de izin verilir. Bu simgeler, minimalist ve sofistike ekranınızla size daha hoş duygular, daha fazla keyif getiriyor. Ayrıca, yeni temalara göre birçok çekici simge de sunuluyor.

Bulutsu Simge Paketi Bulutsu Simge Paketi

ÇOK ÇEŞİTLİ İKONLAR SUNAR

Cihazınızın kolay anlaşılır ve göz alıcı bir arayüze sahip olmasını istiyorsanız Nebula Icon Pack’e gelmekten çekinmeyin. Bu uygulama, özenle ve titizlikle el yapımı 1000’den fazla benzersiz ve yeni simge sunar. Ayrıca, aralarından seçim yapabileceğiniz zengin bir simge mağazası oluşturarak haftalık, aylık olarak sürekli olarak güncellenir. Simge mağazası giderek daha çeşitli hale geliyor ve 3300 çekici ve çekici simgenin kilometre taşına ulaşıyor.

TONLARCA MUHTEŞEM, TAM RENKLİ DUVAR KAĞITLARI

Uygulama, ünlü tasarımcılar tarafından oluşturulan benzersiz duvar kağıtları sunar. Her duvar kağıdının sizin için benzersiz özellikler ve özellikler yaratan kendi güzelliği vardır. Özgürce seçebileceğin 20’den fazla harika duvar kağıdı var ve kendine en uygun duvar kağıtlarını hızlıca bul. Duvar kağıtları da kullanıcılara yeni şeyler getirmek için sürekli güncellenmekte ve yenilenmektedir.

Bulutsu Simge Paketi Bulutsu Simge Paketi

YÜKSEK KALİTE İKONLARI

Nebula Icon Pack, bir dizi olağanüstü simge sağlamanın yanı sıra, kullanıcılara son derece yüksek kaliteli simgeler de sunar. Simgeler, en keskin, en net simgeleri oluşturmak için son derece yüksek çözünürlükle yatırılır. Binlerce simge, son derece yüksek kalitede özenle tasarlanmıştır ve kullanıcılar için çok sayıda heyecan verici ve heyecan verici hisler yaratır.

DETAYLI PANELİ KULLANIN

Bu uygulama basittir ve kullanıcıların bunları en titiz ve ayrıntılı şekilde kullanmalarını sağlar. Kontrol paneli aracılığıyla simgeleri daha basit ve hızlı bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Bu düzenleme ile ana ekranınıza bakmaktan daha fazla keyif alacaksınız ve ayrıca aramanızı daha hızlı ve daha kolay hale getiriyor. Sadece bu değil, aynı zamanda birçok farklı başlatıcıyı da destekler.

Bulutsu Simge Paketi Bulutsu Simge Paketi

ANA ÖZELLİKLER

– Size çeşitli makul ve heyecan verici seçenekler sunmak için özenle ve özenle tasarlanmış çok çeşitli güzel simgeler sağlayın.
– Farklı manzara renklerine sahip çeşitli duvar kağıtları, bunları tam olarak hissetmeniz ve deneyimlemeniz için bu uygulama tarafından sağlanmaktadır.
– Simgeler, ince ve zarif bir dokunuşla öne çıkan benzersiz, kaliteli ve eşit derecede ayırt edici, olağanüstü simgelere sahip olmanıza yardımcı olmak için son derece yüksek çözünürlükle sağlanır.
– Seçenekleri artırmak ve sizin için zenginleştirmek ve çeşitlendirmek için uygulamanın sunduğu her makul döngüye göre simgeleri sürekli güncelleyin.
– Başlatıcı desteğiyle birlikte kullanımı kolay ayrıntılı kontrol panelleri, arka planınızı ve simgelerinizi daha hızlı seçip değiştirmenizi sağlar.


İndir (46MB)

Artık indirmeye hazırsınız Nebula ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanStark Designs

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir