NBA LIVE
NBA LIVE

NBA LIVE Mobile Basketball v6.3.00 APK indir (Son Sürüm) 2022

NBA LIVE Mobile Basketball, oyuncuların gözlerinizi alamadığınız etkileyici maçlara katılacağı bir basketbol oyunudur. Oyunda karakterin kontrolüne hakim olmak ve durumu uygun şekilde ele almak için zaman harcayacaksınız. Ek olarak, bu oyunda puan ka

Android Android Spor
4 ( 369 puan )
Fiyat: $0
İsim NBA LIVE
Yapımcı ELECTRONIC ARTS
Tür Spor
Boyut 73M
Versiyon 6.3.00
MOD Son Sürüm
Orjinal Google Play
NBA LIVE is the most famous version in the NBA LIVE series of publisher ELECTRONIC ARTS
Mod Version 6.3.00
Total installs 100,000,000+

NBA LIVE Mobile Basketball, oyuncuların gözlerinizi alamadığınız etkileyici maçlara katılacağı bir basketbol oyunudur. Oyunda karakterin kontrolüne hakim olmak ve durumu uygun şekilde ele almak için zaman harcayacaksınız. Ek olarak, bu oyunda puan kazanmanız için birçok yol var ve kazanma oranına katkıda bulunmak için takımınızı düzenleyebileceksiniz. Elbette oyun paketleri sizin açmanızı bekliyor.

NBA CANLI Mobil Basketbol

ETKİLEYİCİ BASKETBOL MAÇLARINA KATILIN

NBA LIVE Mobil Basketbol’a katıldığınızda, kaçıramayacağınız size getireceği oyunlardan tamamen etkileneceksiniz. Hissedebileceğiniz farklı seslere sahip tamamen gerçekçi tasarımlara sahip bir stadyumdur. Oradan, maçta ilginç bir şey olduğunda taraftarların etkisi ortaya çıkacaktır. Dolayısıyla bu oyun tamamen sporu sevenler ve özellikle basketbol severler için uygun olacaktır.

Oyuncular, temel kontrol özellikleri ile karakteri iki elle kontrol edecekler. Tam olarak, topu tutmanız veya tutmamanız durumunda joystick ve uygun aksiyon butonları ile karakteri sahada hareket ettireceksiniz. Topa ihtiyacınız yoksa, iki blok butonları ve bir koruma ve çalma butonu bulacaksınız. Pas butonuyla pas atabilecek, debriyajla puan kazanabilecek, şut çekebilecek, sprintlere ve becerilere dönüşecek bir bekçi ve çal butonu yapabileceksiniz. Zamanla, karakterin becerilerini kavrayabileceksiniz.

NBA CANLI Mobil Basketbol

BİRÇOK FARKLI KARŞILAŞIN AŞINMASI

NBA LIVE Mobil Basketbol’un mekaniğinde ustalaştıktan sonra, becerilerinizi geliştirmek için farklı oyunlara katılarak zaman geçireceksiniz. Saha futboldan çok daha küçük olduğunda bu oyunun ritmi büyüleyici olacak, bu nedenle karakterler arasındaki çarpışma artacak. Böylece topunuzu başka bir karaktere kaptırmamaya çalışacak ve takım arkadaşlarınıza doğru bir şekilde pas vermiş olacaksınız. Ek olarak, bu oyunda nihayetinde bu oyunda puan kazanmanız için birçok yol var.

Doğru skor yapmak için uzaktan veya sepete yaklaştıkça gol atacaksınız. Her bir puanlama türünün, göz önünde bulundurmanız gereken kendine has özellikleri vardır. Puan almak için ızgaranın altındaysanız, doğruluğu yüksektir, ancak birçok farklı rakibin üstesinden gelmeniz gerekecektir. Ayrıca, uzaktan gol atıyorsanız, kuvvet kullanmak ve doğru skor yapmak için zıplamanız ve kaydırıcının doğru konumuna dokunmanız gerekir.

NBA CANLI Mobil Basketbol

ETKİLEYİCİ KARAKTERLERLE EKİP OLUŞTURMA

NBA LIVE Mobile Basketball’da oyuncular, kesinlikle etkileyici istatistiklere sahip rüyalarındaki basketbol takımını eninde sonunda kurabilecekler. Oyundaki farklı pozisyonlara uygun olmaları için her karakterin belirli bir statüsü vardır. Aynı zamanda ünlüler basketbolseverler için göz ardı edilemeyecek bir hedeftir. Fakat bu karakterleri toplamaları uzun zaman alacaktır.

İstatistiklerin yanı sıra, her karakterin, nadirliklerini hızlı bir şekilde tanımlayabileceğiniz kendi kart rengi vardır. Aynı zamanda bu oyun nihayetinde oyunculara kaynaklarına bağlı olarak açabileceğiniz birçok paket sunuyor. Birçok farklı paket açarak birçok karakter bulabileceksiniz. Paketin açılışının her zaman kaçınılmaz bir sürprizi vardır ve özellikle nadir karakteri alırken getirebileceği sürpriz nedeniyle bazı oyuncuları cezbeder.


İndir (73M)

Artık indirmeye hazırsınız NBA LIVE ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanELECTRONIC ARTS

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir