NBA LIVE
NBA LIVE

NBA LIVE Mobile Basketball v6.2.00 (Sınırsız Para) indir 2022

NBA LIVE Mobil Basketbol APK tüm platformlarda ve dünya çapında mevcuttur. Sonunda, turnuvanın gerçek özelliklerini gösteren bir basketbol turnuvası oyunu oluşturuldu. 1994 yılında piyasaya sürülen efsanevi bir oyun serisi olan NBA LIVE, dünya çapınd

Android Android Spor
5 ( 542 puan )
Fiyat: $0
İsim NBA LIVE
Yapımcı ELECTRONIC ARTS
Tür Spor
Boyut 90MB
Versiyon 6.2.00
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
NBA LIVE is the most famous version in the NBA LIVE series of publisher ELECTRONIC ARTS
Mod Version 6.2.00

NBA LIVE Mobil Basketbol APK tüm platformlarda ve dünya çapında mevcuttur. Sonunda, turnuvanın gerçek özelliklerini gösteren bir basketbol turnuvası oyunu oluşturuldu. 1994 yılında piyasaya sürülen efsanevi bir oyun serisi olan NBA LIVE, dünya çapında büyük bir başarı elde etti ve özellikle basketbol hayranları olmak üzere birçok oyuncunun saygısını kazandı.

nba live mobile basketball apk indir modkiwi com 1

Gösteri modu için göster

PC’den mobile trend dalgasının ardından, NBA LIVE Mobil Basketbol APK adı tarih çizgisinin dışında olamaz. Ve EA’nın sürekli çabasıyla, oyunun geliştiricisi ve yayıncısı, tüm platformlarda ve küresel olarak piyasaya sürülen bir NBA LIVE basketbol mobil oyunu üretmek için NBA lisansı ve tüm haklarını aradı. Sonunda NBA’in gerçek özünü gösteren bir basketbol turnuvası oyunu yaratıldı. Kesinlikle gerçek bir profesyonel turnuva izlemek gibi heyecanlanacaksınız.

nba live mobile basketball apk indir modkiwi com 2

Oyun dünyadaki yüzlerce basketbol yıldızını bir araya getirecek. Bunlardan birini seçen oyuncular, her maçta daha yetkin olmak ve yıldız olmak için antrenman yapabilirler. Ayrıca bazı oyuncular sadece belirli sezonlarda karşımıza çıkacak. Oyun aynı zamanda NBA’in normal sezonunu da güncelleyecek, böylece oyuncular klasik oyunları kişisel olarak deneyimleyebilecekler. Oyunun içeriği tam NBA sistemi, turnuva, playoff, final içerir. Oyuncuların sahip olduğu takımlar her sezona girecek ve şampiyonluğu kazanacak. Ayrıca çevrimiçi oyun içerisinde diğer birçok oyuncu veya kuruluş ile ittifak içinde oynanabilir.

nba live mobile basketball apk indir modkiwi com 3

Bu oyunun en popüler ve ilginç özelliği, dünyadaki diğer birçok meslektaşla çevrimiçi oynama yeteneğidir. Diğer rol yapma oyunlarındaki PvP özelliğine benzer yoğun arenada yer almak için takım oluşturacaksınız. Topu kontrol etmek basit bir şey değil, oyuncuların her durumu en incelikli ve zekice ele alabilmek için gözlerini eğitmenin yanı sıra çok çalışması gerekiyor.

nba live mobile basketball apk indir modkiwi com 4

Futbol şimdiye kadarki en popüler spordur, ancak basketbol tüm dünyada uygulanan bir spordur. Birçok Avrupa ülkesinde son derece popüler bir spordur, özlemini duyduğunuz idollerle tanışma şansı için bu oyuna katılın. Oyun sadece global olarak mevcuttur ve dil tamamen İngilizce’dir. Ayrıca birkaç başka dil de seçebilirsiniz, birçok oyuncu ile zor olacaktır. Deneyimlemek ve çok fazla puan almak için oyun indiren birçok insan var. Sadık bir basketbol hayranıysanız, neden denemiyorsunuz?


İndir (90MB)

Artık indirmeye hazırsınız NBA LIVE ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanELECTRONIC ARTS

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir