NBA 2K20
NBA 2K20

NBA 2K20 v98.0.2 (Ücretsiz Alışveriş) indir

Bazı beyzbol oyuncularının kısa bir geçmişine sahip olmak için NBA 2K20 MOD APK'yi yükleyin, Şampiyonaya başlarsanız MyPLAYER'ın etkisini artırın.NBA 2K20 MOD APKLeBron James, takım arkadaşlarının gruptan geçip başka bir kutsal atış yapmasına izin ve

, Android Android Oyun
4 ( 135 puan )
Fiyat: $0
İsim NBA 2K20
Yapımcı 2K Inc.
Tür Oyun
Boyut 2.97 G
Versiyon 98.0.2
MOD Ücretsiz Alışveriş
Orjinal Google Play
NBA 2K20 is the most famous version in the NBA 2K20 series of publisher 2K, Inc.
Mod Version 98.0.2

Bazı beyzbol oyuncularının kısa bir geçmişine sahip olmak için NBA 2K20 MOD APK’yi yükleyin, Şampiyonaya başlarsanız MyPLAYER’ın etkisini artırın.

NBA 2K20 MOD APK

NBA 2K20 MOD APK

LeBron James, takım arkadaşlarının gruptan geçip başka bir kutsal atış yapmasına izin vermeden beyzbolu Anthony Davis’e verdi. Trail Blazers grubu bir seans istiyor ve ondan sonra alana geçiyorsunuz. Her anı parlamak için kullanma zamanı, çaylak!

Son olarak, beyzbol simülasyonu, NBA 2K20’nin piyasaya sürülmesiyle Apple Arcade’de göründü ve Android ve iOS cihazlarında hayranları memnun eden çok sayıda turnuva getirdi. Futbol endüstrisinin ustasıyla tanışalım!

Tüm beyzbol sahanızı parlatın

NBA 2K20 MOD APK

50.000’den fazla benzersiz animasyon grafiğiyle NBA 2K20’nin hareket mekaniği, Zion Williamson, Steph Curry ve diğer oyuncuların gerçek dünyadaki her hareketini tam olarak simüle eder. Sektörde yapabildiklerinde oyun içinde de aksiyon alabiliyorlar. Ve yenilenen aydınlatma sistemi sayesinde, her arena inanılmaz derecede gerçekçi görünüyor, belki de puan tablosu parlak zemine göre yansıtılıyor!

Harika bir oyuncu ol

NBA 2K20’nin MyCareer modunda, sadece yeni bir oyuncu değil, aynı zamanda televizyon şovuyla ilişkili bir ünlüsünüz.

2 metreden uzun bir solak santrafor mu? Hızlı çalışan ve büyük sıçrayan savunma pozisyonundaki biri mi? Veya uzun kolları olan bir defans oyuncusunun uzaktan gerçek bir kazancı olur mu? Fantezilerin pürüzsüzlüğünü oluşturun, ardından nitelikleri ayarlayarak en yararlı oyuncu olun, örneğin topsuz bir kişi veya yorulmaz bir zıplayıcı ile oynamak.

Tercih ettiğiniz grupta kesinlikle yetenekli oynayacaksınız, bundan sonra her yıl finallerinize ilerlemeniz gerekecek. Ne kadar iyi oynarsanız, yeteneklerinizi geliştirmek ve niteliklerinizi artırmak için o kadar çok paraya ihtiyacınız olacak. Beklediğinizden daha iyi olursanız, finansal olarak ödüllendirici transfer fırsatları açabilirsiniz.

Sokak basketbolu alanında gösteriliyor

NBA 2K20 MOD APK

NBA Blacktop modunda, herhangi bir takımın yıldızlarını birleştirin ve kendi kurallarınıza göre oynayın. Gerileme alıştırması yapmak için Merkezi İşlem Birimi’ne dirençli 1’e 1 maçta 11 puanlık bir maç oluşturun. Tehlike olmadan arkadaşlarınızla 3’e 3 takım elbiselerine katılın. Game Center aracılığıyla yepyeni bir meydan okuma bulun veya operatörü kullanan geçici bir makine için arkadaşlarınızla dalga geçin. NBA 2K20’de her zaman girilebilecek pek çok heyecan verici kostüm vardır.

Android için NBA 2K20 MOD APK’sını indirin


İndir (2.97 G)

Artık indirmeye hazırsınız NBA 2K20 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdan2K, Inc.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir