NARUTO X BORUTO NINJA VOLTAGE
NARUTO X BORUTO NINJA VOLTAGE

NARUTO X BORUTO NINJA VOLTAGE v1.0.16 APK (Tam) indir 2022


NARUTO X BORUTO NINJA VOLTAGE, ünlü anime karakterlerinin yarattığı heyecan verici bir oyundur. Burada oyuncuların sevimli küçük köylerini inşa etmelerine ve geliştirmelerine ve düşman saldırılarının anavatanlarını korumasını nasıl önleyeceklerini bi

Android Android Aksiyon
5 ( 888 puan )
Fiyat: $0
İsim NARUTO X BORUTO NINJA VOLTAGE
Yapımcı BANDAI NAMCO Entertainment Inc
Tür Aksiyon
Boyut 113M
Versiyon 1.0.16
MOD Tam Sürüm
Orjinal Google Play
NARUTO X BORUTO NINJA VOLTAGE is the most famous version in the NARUTO X BORUTO NINJA VOLTAGE series of publisher BANDAI NAMCO Entertainment Inc
Mod Version 1.0.16
Total installs 10,000,000+

İndir (113M)

NARUTO X BORUTO NINJA VOLTAGE, ünlü anime karakterlerinin yarattığı heyecan verici bir oyundur. Burada oyuncuların sevimli küçük köylerini inşa etmelerine ve geliştirmelerine ve düşman saldırılarının anavatanlarını korumasını nasıl önleyeceklerini bilmelerine izin verilecek. Macera oyunları konusunda tutkuluysanız ve daha fazla dövüş yöntemi keşfetmek istiyorsanız, bu büyüleyici oyunu kaçırmayın!

NARUTO X BORUTO NINJA VOLTAJI

BİNLERCE MÜKEMMEL ANİME KARAKTERİNİ ELDE EDİN

NARUTO’ya gelen oyuncular, çok sayıda büyüleyici ve eğlenceli anime karakteriyle tanışacak ve eğlenecek. Hepsi Japon animasyon filmlerindeki ünlü karakterlerdir ve bu dünyadaki birçok çocuğa neredeyse tanıdık gelir. Bu karakterleri tercihlerinize göre doğrudan kontrol edip yönetebildiğinizde şok olacaksınız. Her kişinin oynama şekline bağlı olarak, her kişinin işbirlikçi oyun sunmak için benzersiz bir hedefi vardır. Yetenekli bir oyuncu olmaya çalışın, onları daha iyi ve daha akılda kalıcı hale getirmek için yükseltme ve geliştirme konusunda esnek olun.

NARUTO X BORUTO NINJA VOLTAJI

KÖYÜNÜZÜ KORUYUN

Küçük köyünüz NARUTO’da sizin için önemli çünkü varlığını tüm tehlikeli güçlerden korumanız gerekiyor. Tüm değerli kaynakları korumak için shinobi adlı büyük bir kale inşa edebilir ve tasarlayabilirsiniz. Birçok yönden, başkalarının burayı işgal etmesine ve yok etmesine izin veremezsiniz. Şiddetle savaşmak ve savaşlarda rekabet etmek için ayağa kalkın. Ayrıca, her zaman tetikte olmayı unutmadan, nasıl savunma yapacağınızı da bilmelisiniz. Ancak o zaman düşmana saldırabilir ve vatanınızın savunmasını mükemmel bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

NARUTO X BORUTO NINJA VOLTAJI

MÜŞTERİLERLE EKİP MÜCADELE EDEBİLİR

Diğer birçok oyuncunun kalelerini tamamen istila etmek için en yenilikçi yöntemi yok etmek ve bulmak için her gün birlikte çalışan 2 veya daha fazla kişiden oluşan bir parti. Ödülleri aramak ve oyunun bazı ayrıcalıklı hediyelerini almak için, size verilen birkaç görevi eksiksiz bir şekilde tamamlamanız gerekir. Bu nedenle, belirli bir shinobi birliğini nasıl bulacağınızı ve onlara her gün verilen görevleri deneyimlemek ve gerçekleştirmek için nasıl katılacağınızı bilmelisiniz. Ek olarak, bu oyun için benzersiz oynanışı aktif olarak bulmak için bazı taktik deneyimlerinizi ve araştırmalarınızı da kullanmalısınız.

NARUTO X BORUTO NINJA VOLTAJI

MUHTEŞEM GRAFİKLER, GÖRÜNÜR RESİMLER

NARUTO, anime idolleri ile oyunculara güzel bir eğlence alanı getirdi. Her karakterin görüntüleri gerçekçi bir şekilde çizilmiş, hayat dolu ve kendi yönetmenliğini yaptığı bir çizgi filmi izliyormuş hissi veriyor. Her karakterin yüzü, her ayrıntıdan masumiyet ve sevimlilik yayıyor, derin bir izlenim yaratıyor ve oyuncuları, özellikle de küçük çocukları heyecanlandırıyor. Ayrıca, her karakterin kendi rolü vardır ve her görevi benzersiz ve çeşitli olarak üstlenirler. Her birinin mükemmel yetenekleri var ve köyünüzün savunmasına katkıda bulunuyor.


İndir (113M)

Artık indirmeye hazırsınız NARUTO X BORUTO NINJA VOLTAGE ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanBANDAI NAMCO Entertainment Inc

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir