Narcos
Narcos

Narcos: Idle Cartel v1.45.02 APK indir (Ücretsiz Yükseltme) 2022


Narcos: Idle Cartel benzeri görülmemiş bir deneyim getirecek. Uyuşturucu baronu olmak hakkında ne düşünüyorsun? Kulağa çılgınca geliyor, değil mi? Tüm korkuları ve sınırlamaları aşın, bir kez kötü şöhretli bir uyuşturucu çetesine liderlik etmeye çalı

Android Android Simülasyon
4 ( 857 puan )
Fiyat: $0
İsim Narcos
Yapımcı Tilting Point
Tür Simülasyon
Boyut 144M
Versiyon 1.45.02
MOD Ücretsiz Yükseltme
Orjinal Google Play
Narcos is the most famous version in the Narcos series of publisher Tilting Point
Mod Version 1.45.02
Total installs 1,000,000+

İndir (144M)

Narcos: Idle Cartel benzeri görülmemiş bir deneyim getirecek. Uyuşturucu baronu olmak hakkında ne düşünüyorsun? Kulağa çılgınca geliyor, değil mi? Tüm korkuları ve sınırlamaları aşın, bir kez kötü şöhretli bir uyuşturucu çetesine liderlik etmeye çalışın ve tüm polis tutuklamalarına meydan okuyun. Tehlikeli bir suçlunun, bir kaçakçının, bir milyarderin hayatını hemen mobil cihazınızda yaşayın.

NE YAPMAN GEREK?

Profesyonel bir uyuşturucu satıcısı olmak gerçekten kolay bir iş değil; Bu alanda bir iş adamı olabilmek için oldukça fazla şey yapmanız gerekecek. Narcos: Idle Cartel’e başlarken, küçük bir atölye ve düşük gelirli aktivitelerle de küçük adımlardan geçmeniz gerekiyor. Ancak, modeliniz daha sonra daha belirgin hale gelecek, ticari faaliyetler de gelişecek, ancak bu aynı zamanda polisin sizi sürekli izleyeceği zamandır.

Küçük bir tüccardan birkaç kişiden birkaç düzine kişiye kadar bir kadroyu nasıl yöneteceğinizi öğreneceksiniz. Kadro yeterince güçlü olduğunda, üretim tesislerinizi genişletmeniz, daha fazla fabrika inşa etmeniz ve tesisleri işletmek için daha fazla yönetici almanız gerekir. Bu noktada, sisteminiz doğrudan çalışmadığınız zamanlarda bile çalışabilir. Şimdi işiniz bir gelişim stratejisi geliştirmek, daha fazla yöneticiyi işe almak ve başarılarınızın tadını çıkarmak. Ancak gerçek bir iş adamı olabilmek için cesur stratejilere sahip olmanız ve önemli riskleri kabul etmeniz gerekir.

Narcos: Boş Kartel Narcos: Boş Kartel

İŞE ALIM SÜPER ÇALIŞANLAR

Kapsamlı bir sisteme her zaman üst yönetim tarafından hizmet verilmesi gerekir. Ancak Narcos: Idle Cartel’de yüksek rütbeli bir çalışan inatçılığı ve sabıka kaydıyla değerlendirilir. Kazandığınız parayı efsanevi bir suçluyu sizin için çalışacak şekilde işe almak için kullanın; sizin için bazı öneriler Don Neto, El Patrón, El Mexicano, Albay Carillo. Yenilerini satın almanın yanı sıra eski çalışanlarınızı daha profesyonel hale getirmek için yükseltebilirsiniz.

İLGİNÇ GÖREVLER HER ZAMAN SENİ BEKLİYOR

Bir kaçakçının dünyası tehlikeler ve zorluklarla doludur. Uyuşturucu lordu olmak için büyük gelir kaynakları elde etmek için özel görevlere katılmanız gerekir. Zorluklar ne kadar riskli olursa, size daha yüksek karlar getirecektir. Bu zorlukları özel görevlerde veya daha yüksek seviyelerde yeni haritaların kilidini açarak bulabilirsiniz.

Narcos: Boş Kartel Narcos: Boş Kartel Narcos: Boş Kartel

YÖNETMEN OLUN

Narcos: Idle Cartel’de hükümdar olamıyorsanız, diğer kodamanlar tarafından ele geçirilme riskiniz vardır. Bu nedenle, tüm oyuncular iş modellerini sürekli olarak genişletmek zorundadır. İşletmeden kazandığınız para toplanacak ve skor tablosunda sürekli olarak güncellenecektir. Toplam varlıklarınızı liderlerin zirvesine çıkarmak için her şeyi yapmaya çalışın.

POLİS İLE UYARI

Kaçakçılık belli ki gerçek bir iş değil, bu yüzden her zaman polisle yüzleşmek zorunda kalacaksın. Tüm faaliyetlerinizde daima dikkatli olun, çünkü polis her an gelebilir. Tabii ki, şu anda yapabileceğiniz en iyi şey kaçmak. Kıdemli personel kullanımı aynı zamanda malları koruma ve daha sorunsuz kaçma sürecini de sağlayacaktır.


İndir (144M)

Artık indirmeye hazırsınız Narcos ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanTilting Point

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir