Narcos: Idle Cartel
Narcos: Idle Cartel

Narcos: Idle Cartel v4.1.1 APK indir (Sınırsız Para) 2022

İnşaat oyunları, oyunculara her zaman kendilerine verilen zorluklarla birlikte ilginç deneyimler verir. Belirli bir varlığa sahip olacaklar ve ölçeğini oradan genişletmeye başlayacaklar. Bunu yapmanın birçok yolu var. Oyuncu, belirli bir miktarda kay

Android Android Strateji Oyunları
5 ( 971 puan )
Fiyat: $0
İsim Narcos: Idle Cartel
Yapımcı Tilting Point
Tür Strateji Oyunları
Boyut 95MB
Versiyon 4.1.1
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Narcos: Idle Cartel is the most famous version in the Narcos: Idle Cartel series of publisher Tilting Point
Mod Version 4.1.1

İnşaat oyunları, oyunculara her zaman kendilerine verilen zorluklarla birlikte ilginç deneyimler verir. Belirli bir varlığa sahip olacaklar ve ölçeğini oradan genişletmeye başlayacaklar. Bunu yapmanın birçok yolu var. Oyuncu, belirli bir miktarda kaynak tüketeceği için her seçimde farklı düşüncelere sahip olacaktır. Kendiniz için bir imparatorluk arıyorsanız, Narcos: Idle Cartel APK mükemmel bir seçim olacaktır.

Sıfırdan zenginlik oluşturun

Narcos: Boşta Kartel (MOD, Ücretsiz Yükseltme) ***

Bu oyunda bir işletmenin sahibi olacak ve onun üretimini yöneteceksiniz. İşinizi mümkün olduğunca geniş ve kârlı olacak şekilde büyütmenin bir yolunu bulursanız, bu size yardımcı olacaktır. Aynı zamanda, görev boyunca farklı bölümlerden geçebileceksiniz. Her bölümde, bu dünyada neler olup bittiğine dair daha iyi bir fikir edineceksiniz. Bu, sizi arkasındaki hikayeleri keşfetmeye teşvik edecektir.

Kendi ürünlerinizi yapmak için bir fabrikanız olacak. Başlangıçta işler yavaştır ve fabrikanızı yükseltmek için çok zaman harcarsınız. Aynı zamanda, elinizde biraz servet olduğunda yapabileceğiniz birçok şey var. Dışarıda gerçek bekleyen fabrika gibi, üretim hattını genişleteceksin, daha fazla emek.

Narcos: Boşta Kartel (MOD, Ücretsiz Yükseltme) ***

En rahat şekilde para kazanmak için kendinize uygun stratejiyi bulabilirsiniz. İşletmeler için verimliliğin yanı sıra zaman ve miktar da önemli faktörlerdir. Bu nedenle ürün kalitesini en iyi şekilde yönetmenin yanı sıra ürünleri nasıl hızlı bir şekilde oluşturabileceğinize de dikkat etmeniz gerekiyor. Yukarıdaki faktörlerin tümü, servetinizin artmasına katkıda bulunur.

Bu oyunun seveceğiniz bir özelliği de Narcos filminden esinlenilmiş olmasıdır. Neler olduğunu görebilmek için görevleri tamamlayabilecek ve yeni bölümlerin kilidini açabileceksiniz. Deneyimleyeceğiniz ve oynayabileceğiniz birçok bölüm olacak; birçok yeni şey keşfedeceksiniz.

Narcos: Boşta Kartel (MOD, Ücretsiz Yükseltme) ***

Yaptığınız her şey, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Mütevazı bir yapımcıdan büyük bir servet üzerinde duran bir krala gideceksiniz. İhtiyacınız olan tek şey, Narcos filmindekine benzer, mümkün olduğunca çok ürün üreten bir fabrika kuracaksınız.

Birçok insan oyunu çok takdir ediyor

Narcos: Boşta Kartel (MOD, Ücretsiz Yükseltme) ***

Narcos: Idle Cartel, oyunculara kendilerini zenginleştirmenin yollarını düşünürken harika deneyimler sunar. Hedeflerine ulaştıkça ve bölümden bölüme geçtikçe büyülenecekler. Oyun birçok oyuncuyu kendine çekti ve onlardan çok sayıda olumlu geri dönüş aldı. Üreticilerin getirdiği heyecanı oyuncuların da hissettiği doğrulanabilir.

Narcos: Boşta Kartel (MOD, Ücretsiz Yükseltme) ***

Narcos: Idle Cartel APK kesinlikle birçok şey için ilginizi çekecek bir oyun. Fabrikanızın boyutunu genişletecek ve en fazla karı elde edeceksiniz. Aynı zamanda, üretiminizin kesintiye uğramamasını sağlamak için yükseltebilir ve daha fazla işçi kiralayabilirsiniz. Yavaş yavaş, sıradan bir işletme sahibinden muazzam bir servete sahip bir eve gideceksiniz. Bunu dört gözle bekliyorsanız, Narcos: Idle Cartel’i deneyin.


İndir (95MB)

Artık indirmeye hazırsınız Narcos: Idle Cartel ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanTilting Point

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir