MyTuner Radio App
MyTuner Radio App

myTuner Radio v8.0.41 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


myTuner Radyo Uygulaması: FM istasyonları, cihazınızı kullanarak dünyanın her yerinden canlı radyo istasyonlarını dinleyebileceğiniz bir uygulamadır. Güzel ve kullanımı kolay arayüzü sayesinde kullanıcılar bu uygulama ile en iyi deneyimi yaşayacaklar

Android Android Müzik ve Ses
4 ( 924 puan )
Fiyat: $0
İsim myTuner Radio App
Yapımcı Appgeneration - Radio Podcasts Games
Tür Müzik ve Ses
Boyut 34M
Versiyon 8.0.41
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
myTuner Radio App is the most famous version in the myTuner Radio App series of publisher Appgeneration - Radio Podcasts Games
Mod Version 8.0.41
Total installs 10,000,000+

İndir (34M)

Teknoloji henüz gelişmemişken radyo, yıllar önce birçok kullanıcı için popüler bir eğlence aracıydı. Ancak akıllı uygulamaların ve teknolojik cihazların ortaya çıkmasıyla birlikte insanlar radyoları daha az kullanmaya başladılar. Ayrıca, bazı insanlar hala seviyor ve rahatlamak istiyor, bu yüzden radyo cennettir. Bu harika uygulama ile kullanıcılar rahat dinlenme anları yaşayacak ve radyoda yayınlanan güzel içeriklerin keyfini çıkaracaklar.

DÜNYANIN EN İYİ RADYO VE Podcastlerinin Derlenmesi

Diğer radyo istasyonlarından farklı olarak, myTuner Radyo Uygulaması: FM istasyonları, kullanıcıların çeşitli harika hikayelerin ve müziğin keyfini çıkarabilmeleri için hem radyoyu hem de podcast’leri entegre eder. Bu benzersiz yerleşik özellik ile kullanıcılar farklı türler ve hisler dinleyebilecekler. Podcast, pratik hikayeleri ve faydalı paylaşımları nedeniyle gençlerin sevgisini çeken, hayatta birçok harika deneyim yaşamalarına yardımcı olan programlardan biri. İster radyo ister podcast olsun, kullanıcılar ortalama değerlerinin tadını çıkaracak ve aynı zamanda rahatlama anları yaşayacaktır. Radyo kanalları ve podcast’ler, kullanıcılara yaşamlarında ve işlerinde pozitif enerji ve güçlü ilham getirecek.

myTuner Radyo Uygulaması: FM istasyonları myTuner Radyo Uygulaması: FM istasyonları

200’DEN FAZLA ÜLKEDEN 50.000’DEN FAZLA RADYO İSTASYONU

Radyo dalgalarını yakalayabilen akıllı bir cihaz ile istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman radyo dinleyebilirsiniz. Mevcut cihazlarda radyo istasyonuna doğrudan bağlantı çok azdır. Dolayısıyla bu uygulama, günümüzün en popüler radyo kanallarının çoğuna bağlanmanıza yardımcı olacak kullanışlı bir araçtır.

myTuner Radyo Uygulaması: FM istasyonlarında 200’den fazla farklı ülke ve bölgeden 50.000’den fazla radyo istasyonu bulunur. Bu nedenle, uygulama çok sayıda kanala sahiptir ve oyunculara çeşitli seçenekler sunar. Ayrıca kullanıcılar diledikleri programı farklı frekanslarda ve herhangi bir ülkede dinleyebilirler. Veya o radyonun ne anlama geldiğini daha iyi anlamak için yaşadığınız yerle ilgili radyoları seçebilirsiniz. Bu uygulamada kullanıcıların merakla beklediği bir diğer şey ise, dünya ülkelerinin tüm radyo istasyonlarının kısa süre içinde uygulamada yer almasıdır.

1 MİLYONDAN FAZLA PODCAST

Radyolara ek olarak, hayranlar uygulama aracılığıyla harika podcast’leri indirebilir ve dinleyebilir. Kullanıcılar, pazarlama, iş dünyası, yabancı dil öğrenme, eğlence, yaşam hakkında konuşma, psikoloji vb. gibi tamamen dinleyicilere sunulan 1 milyondan fazla podcast ile size etkili bir şekilde yardımcı olmak için çeşitli amaçlara sahip birçok farklı podcast programını dinleyebilir. . Ayrıca, bazı podcast’ler, tüketicilerin konuyu daha iyi kavrayabilmeleri ve kavrayabilmeleri ve bir yakınlık duygusu hissedebilmeleri için görsel yardım sağlar.

BASİT VE KULLANIMI KOLAY ARAYÜZ

myTuner Radyo Uygulaması: FM istasyonları, sevimli ve erişimi kolay arayüzleri nedeniyle birçok kullanıcı tarafından sevilir. Bu yeni teknoloji uygulaması, kullanıcılara çevrimiçi radyo, internet radyosu, FM veya FM radyo gibi iyi bir radyo seçimi sunar. Özellikle, kullanıcılar yeni gönderileri bildirmek için favori FM istasyonları için alarm ayarlayabilirler.

Radyo istasyonları ve podcast’ler, kullanıcıların kolayca arama yapabilmesi için ülkelere göre net bir şekilde bölünmüştür. Tasarımcı ayrıca, kullanıcıların izlemesini daha kolay hale getirmek için alanlar ve yazar arasında özel olarak ayrım yapar. Kullanıcılar, sosyal medya aracılığıyla SMS veya e-posta yoluyla iyi podcast’leri veya radyoları arkadaşları veya akrabalarıyla paylaşabilir. Bir podcast veya radyo istasyonunu izlemeyi bitirmediyseniz, tekrar izlediğinizde kolayca bulunabilmeleri için favorilerinize eklemek için onlara yıldız ekleyebilirsiniz.

myTuner Radyo Uygulaması: FM istasyonları myTuner Radyo Uygulaması: FM istasyonları

ANA ÖZELLİKLER

  • Sınırsız sayıda radyo kanalı: 200’den fazla farklı ülkeden 50.000’den fazla radyo istasyonu.
  • 1 milyondan fazla farklı podcast (spor, haber, müzik, komedi) ile en sevdiğiniz programları takip edin.
  • Radyoların ve podcast’lerin belirli ülkeler ve şehirlere göre sınıflandırılması sayesinde arama kolaydır.
  • Favori podcast veya radyo istasyonlarınıza yıldız ekleyin.
  • SMS veya E-posta yoluyla arkadaşlarınızla paylaşın.


İndir (34M)

Artık indirmeye hazırsınız myTuner Radio App ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir