Mythic Heroes
Mythic Heroes

Mythic Heroes v1.15.1 APK (Sınırsız Para, Kilitsiz) indir


Kişilik rol yapma çevrimiçi oyun tarzıyla ilişkili bir sevgili iseniz, Mythic Heroes APK'sini kesinlikle göz ardı edemezsiniz. Bu çevrimiçi oyunda, tüm dünyaya zarar veren canavarları ve iblisleri fethetmek için sağ taraf için bir kahramana dönüşebil

Android Android Oyun
4 ( 169 puan )
Fiyat: $0
İsim Mythic Heroes
Yapımcı IGG.COM
Tür Oyun
Boyut 1.11 G
Versiyon 1.15.1
MOD Sınırsız Para, Kilitsiz
Orjinal Google Play
Mythic Heroes is the most famous version in the Mythic Heroes series of publisher IGG.COM
Mod Version 1.15.1

İndir (1.11 G)

Kişilik rol yapma çevrimiçi oyun tarzıyla ilişkili bir sevgili iseniz, Mythic Heroes APK‘sini kesinlikle göz ardı edemezsiniz. Bu çevrimiçi oyunda, tüm dünyaya zarar veren canavarları ve iblisleri fethetmek için sağ taraf için bir kahramana dönüşebilir. Büyüleyici, değil mi? Hızla katılın!

Efsanevi Kahramanlar Hakkında

Mythic Heroes‘da tüm dünya risk altındadır. Karanlık bir güç, işgal planını üstlenmek için sürekli saldırır ve diğer herkesi karanlığa sürükler. Bu canavarları ve iblisleri durdurmak için bir kahramana dönüşmeniz gerekecek. Hepsini yenmek, dünya için barışçıl bir geleceği yeniden kazanmak için elit güce sahipsin. Bütün bu dünyanın kaderi iki elin içinde, sıkı savaş ve kazan!

En sevdiğin kahramanı seç

Mythic Heroes‘daki kahramanlar, çok sayıda eski mit tarafından motive edilir. Seçtiğiniz imaj erkek ya da kadın, iyi ve maskülen bir görünüme sahip ama kesinlikle klas, iddialı bir kadın karakter olabilir. Her kahraman, birden fazla farklı tekniğe sahip orijinal bir araca sahiptir. Bununla birlikte, hepsinin ortak özelliği, hepsinin mucizevi veya geçici yeteneklere sahip olmalarıdır, cehennemden gelen entrikacı canavarları fethedebilirler. Dahası, aslında sahip olduğunuz madeni paraları ve şeyleri kullanarak karakterinizi yükselteceksiniz. Bazı becerileri veya hepsini geliştirmeye karar verin. Miktar ne kadar yüksek olursa, maçı kazanma olasılığınız o kadar yüksek olur.

Efsanevi Kahramanlar - Boşta RPG MOD APK

Enerjiyi donatın, özgürce bir teknik geliştirin

Mythic Heroes‘un her ekranına katılmadan önce, kullanmanız gereken ekipman ve yetenekleri seçmelisiniz. İstediğinize göre değiştirin veya tamamen aynı tutun. Ama getirdiğin her şeyin canavarı yenmene yardım edeceğinden emin olmalısın. Mythic Heroes‘da tek başınıza savaşmak zorunda değilsiniz. Çeşitli becerilere sahip bir kahraman ekibi oluşturmanıza izin verilecek. Rakibi yenmek için herkesin gücünü birleştirin. Ancak uzun bir yol kat etmek istiyorsanız, Mythic Heroes‘un kendi yönteminize hazır olması gerekir. Sahip olduğunuz en iyi kadroyu düzenleyin, sürekli olarak yüksek donanıma geçin ve karakter yeteneklerini güncelleyin. Neredeyse başarısız olabileceğinizi garanti ederim.

Çok sayıda zorluk mevcuttur

Mythic Heroes‘un çekiciliğini artırmak için son derece geniş bir tablo oluşturdu. Haritanın içinde, dünya çeşitli bölümlere ayrılmıştır, insanlar birkaç bin canavarın konuşlandırdığı yerleri tamamen ele geçirmek için sırayla savaşa girmelidir. Her çizelgede farklı oyun noktaları bulacaksınız, ilerledikçe daha büyük zorluklarla karşılaşacaksınız. Oyunla ilgili sorun artar, canavarlar güçlenir. Kahraman ekibinizin ritmi tatmak zorunda kalacağı zamanlar bile vardır. Ama yılmayın, dediğimi yapın, kadroyu sürekli güncellemek ve değiştirmek olacak. Eğitim ve arınmadan hemen sonra, tüm dünyayı gerçekten kurtarmak için uzun bir yolda daha fazla ve güvenli bir şekilde ilerleyebilirsin. Zorlukların ardından, devam etmenize yardımcı olacak ilham kaynağınız olacak sayısız ödül de alırsınız. Teşvikler aşırı derecede alışılmadık şeyler içerebilir, hepsini ihmal etmeyin.

Android için Efsanevi Kahramanlar - Boşta RPG MOD APK

“Eller Serbest” modu

Mythic Heroes için oyuncuların çok fazla karmaşık operasyon kullanması gerekmeyecek. Temel mantık, kadroyla ilgili düzenlemeye dayanmaktadır. Bu oyunun bir “Eller Serbest” modu üretmesinin nedeni budur. Bu, kostümlere her katıldığınızda, video oyunu ekranının sonuçlarını görmeye başlamak için yalnızca bir kez basmanız ve beklemeniz gerektiği anlamına gelir. Ama zahmetsiz miktarlar için kullanmanız gerektiğine inanıyorum, bununla birlikte zahmet miktarları inanılmaz derecede yoğun, kaçırmamak ve coşkuyla mücadele etmek gerekiyor.

Yepyeni arkadaşlar edin

Mythic Heroes ayrıca internet tabanlı oyuncuların birbirlerine meydan okumasını sağlar. Ek olarak, dünya çapındaki Sunucu Sohbeti aracılığıyla her ikisiyle de etkileşim kurmak ve konuşmak mümkündür. Oyun içinde asla yalnız hissetmeyebilirsiniz. Toplumun her yerinden yepyeni arkadaşlar edinin. İnsanlar dernekler kurabilir, birlikte canavarları öldürebilir ve savaş deneyimlerini birbirleriyle paylaşabilir.

Efsanevi Kahramanlar - Boşta RPG MOD APK İndir

Güzel çizimler

Efsanevi Kahramanların resimlerinin çok çarpıcı olduğuna inanılıyor. Hatta tarih, figürler ve/veya canavarlar, iblisler bile detaylı çizimler ve parlak renklerle çok detaylı anlatılıyor. Oyuncuların, genellikle çevrimiçi oyunun hikayesine kapılmış gibi hissetmelerini sağlar.

Gerçekten en sakinleştirici ve eğlenceli anları yaşamak için hızla Mythic Heroes‘a katılın. Ekipman satın alarak daha iyi para kazanmak, kahramanları güncellemek veya kazanan fiyatı yükseltmek istiyorsanız, bundan sonra bireylerin sağladığı Mythic Heroes MOD APK formunu kullanın.

Android için Mythic Heroes MOD APK’sını indirin


İndir (1.11 G)

Artık indirmeye hazırsınız Mythic Heroes ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir