Mystic Gunner
Mystic Gunner

Mystic Gunner v1.1.2 APK indir (Para/Tanrı Modu/Hız) 2022


Mystic Gunner: Roguelike Shooting Action Adventure, oyuncuların kötü güçlerle savaşması ve insanlığı koruması gereken heyecan verici bir aksiyon rol yapma oyunudur. Güçlü ve kötü makine canavarları dünyayı istila ediyor; gücünü ve bilgeliğini gösterm

Android Android Aksiyon
4 ( 838 puan )
Fiyat: $0
İsim Mystic Gunner
Yapımcı Buff Studio (Story Games Calm Games)
Tür Aksiyon
Boyut 131M
Versiyon 1.1.2
MOD Para/Tanrı Modu/Hız
Orjinal Google Play
Mystic Gunner is the most famous version in the Mystic Gunner series of publisher Buff Studio (Story Games Calm Games)
Mod Version 1.1.2
  • Hasar x1000
  • Tanrı modu
  • Sınırsız SP
  • Hızı x2
  • Saldırı hızı x3
  • 1 altın elde ettiğinizde çok fazla altına sahip olursunuz
  • Altın ve ruh taşı harcandığında azalmaz


İndir (131M)

Mystic Gunner: Roguelike Shooting Action Adventure, oyuncuların kötü güçlerle savaşması ve insanlığı koruması gereken heyecan verici bir aksiyon rol yapma oyunudur. Güçlü ve kötü makine canavarları dünyayı istila ediyor; gücünü ve bilgeliğini göstermenin zamanı geldi. Basit grafikler ve olağanüstü görsel efektlerle bu oyundan gelen sonsuz eğlencenin tadını çıkarın.

Mystic Gunner: Roguelike Atıcılık Aksiyon Macera

APOKALİPTİK BİR HİKAYE BAŞLADI

Mystic Gunner’ın fantastik dünyasında, insanlara saldıran ve insanlık için bir kıyamet tehdidi haline gelen en tuhaf ve en kötü canavarlar tarafından tehdit ediliyorlar. Hayatta kalanlar, kötü güçle savaşmak için ortak bir cephe oluşturdular. Ama ne yazık ki o zamanlar insanın en güçlü silahları onları sarsamadı. İnsanlar ve canavarlar oradan uzun ve kalıcı bir savaş başlattı. Yarım yüzyıl sonra, insanlık daha güçlü silahlar buldu. Savaş hikayesi şiddetle devam ediyor.

Mystic Gunner: Roguelike Atıcılık Aksiyon Macera

KÖTÜ GÜCÜ TEMİZLE

Bir oyun ekranında birçok alan vardır ve oyuncu, her alanı geçmek için karakterini kontrol edecektir. Rastgele saldırılara sahip bir alan veya belki de becerilerin ve sağlığın geri kazanılmasına yardımcı olan bir alan bulabilirsiniz. Bir şey satın almanız gerektiğinde, eşyaların satıldığı alana gidin. Savaşmak için en iyi stratejileri bulmak için mümkün olduğunca çok alan bulun. Her alanda görünen tüm canavarları yok edin, yoksa size saldıracaklar.

Oyunun roguelike türü sizi bir sürprizden diğerine götürecek. 100’den fazla rastgele harita keşfetmeniz için sizi bekliyor ve bu macera sırasında ölürseniz başka bir rastgele alanla baştan başlayacaksınız.

Mystic Gunner: Roguelike Atıcılık Aksiyon Macera

ÖDÜL ALMAK

Ödül almanın birçok yolu var ve ödüller de çok güzel. Değerli ödüller almak için günlük giriş, günlük görev veya savaş seviyesinden birincil ve harika ödüller alabilirsiniz. Özellikle, becerilerin kilidini açmak ve karakteri güçlendirmek için öğeleri toplayın.

Rol yapma oyunlarını seviyorsanız, Mystic Gunner size en iyi eğlence deneyimini yaşatmayı vaat eden bir oyundur.


İndir (131M)

Artık indirmeye hazırsınız Mystic Gunner ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanBuff Studio (Story Games Calm Games)

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir