MyLifeOrganized
MyLifeOrganized

MyLifeOrganized: To-Do List v4.0.4 APK + MOD (Pro Kilidi Açık) indir 2022


MyLifeOrganized – Yapılacaklar listesi, kullanıcıların yapılacakları uzun süre planlamak için kullanabilecekleri bir uygulamadır ve sizin için bir görev yöneticisi görevi görür.

Android Android Araçlar
5 ( 69 puan )
Fiyat: $0
İsim MyLifeOrganized
Yapımcı www mylifeorganized net
Tür Araçlar
Boyut 12MB
Versiyon 4.0.4
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
MyLifeOrganized is the most famous version in the MyLifeOrganized series of publisher www mylifeorganized net
Mod Version 4.0.4
Total installs 500,000+

İndir (12MB)

İnsanlar yoğun bir yaşamda genellikle rutin işlerle meşgul olurlar ve bazen hepsini bitiremezler. Bu nedenle MyLifeOrganized, kullanıcıların size görevlerinizi ve zamanlamanızı hatırlatmak için kullanmasına izin veren bir süperstar aracı olarak ortaya çıktı. Daha spesifik olarak, uygulama, ilk etapta belirlediğiniz hedeflerle basit ve karmaşık görevleri dengelemenize yardımcı olur.

MyLifeOrganized: Yapılacaklar Listesi MyLifeOrganized: Yapılacaklar Listesi

ESNEK GÖREV YÖNETİMİ UYGULAMASI

MyLifeOrganized, kullanıcıların günlük görevlerini, etkinliklerini ve zaman çizelgelerini mobil cihazlarında düzenlemelerine yardımcı olur. Uygulama, kullanıcıların bir yapılacaklar listesinde kendi programlarını oluşturmalarına olanak tanıyan akıllı bir arayüz ile tasarlanmıştır. Ayrıca, kullanıcıların kolayca kullanabilmeleri için görevleri ve notları akıllı ve hızlı bir şekilde yönetmelerine de yardımcı olur. Bu araç, esnek günlük planlar ve yapılacaklar hatırlatıcıları oluşturmanıza olanak tanır.

AKILLI YAPILACAKLAR LİSTESİ SINIFLANDIRMASI – MLO

MyLifeOrganized’ın öne çıkan özelliği, öncelikli yapılacaklar listelerinizi sizin için kategorize etmesidir. Öncelikle, tüm işler, kullanıcıların görevleri düzenlemesine yardımcı olan MLO özelliğine dayalı olarak düzenlenecektir. Ayrıca uygulama, sınırsız görev türleri ile merkezi değildir. Projelerinizi, alışkanlıklarınızı ve yaşam hedeflerinizi sıradan görevlerden daha fazlasını planlayabilirsiniz; uygulama, günlük görevleri ve diğer işaretli listeleri yönetmenin basit ama son derece esnek bir yöntemidir.

MyLifeOrganized: Yapılacaklar Listesi MyLifeOrganized: Yapılacaklar Listesi

BİRÇOK KİŞİYLE GÖREVLERİ PAYLAŞIN

Uygulama, günlük programlanmış görevlerin yanı sıra, kullanıcıların e-posta veya kısa mesaj yoluyla görevleri birden fazla kişiyle paylaşmasına da olanak tanır. Çevrimdışı olsanız bile uygulama, kullanıcıların normal metin biçiminde mesaj ve bildirim göndermesine izin verir. Kullanıcılar, paylaşılan görev listeleri bile oluşturabilir ve işleri kolaylaştırmak için bulut hizmetlerini kullanabilir.

Böyle bir yardımcı araca sahip olarak, kullanıcıların daha akıllı bir çalışma şekline sahip olacağı söylenebilir. Her şeyi planlamanıza ve görevleri otomatik olarak önceliklendirmenize yardımcı olacaktır.

MyLifeOrganized: Yapılacaklar Listesi MyLifeOrganized: Yapılacaklar Listesi

ANA ÖZELLİKLER

– Uygulama, kullanıcıların çoklu görevlerini önceden hazırlanmış listelere eklemelerine veya kendi planlarını yaparak kendi listelerini oluşturmalarına olanak tanır.
– Kullanıcıların hiçbir ayrıntıyı unutmaması veya karıştırmaması ve görevleri tamamlamalarını sürekli olarak hatırlatması için birçok farklı amaca sahip birçok yer imli liste oluşturun.
– Kullanıcı, göreve e-posta adresi, telefon numarası, doğum günü, günlük not gibi bazı iletişim bilgilerini ekleyebilir ve tek dokunuşla kolayca bulabilirsiniz.
– Günlük görevleri, gecikmiş görevleri ve benzer hatırlatıcıları kontrol edin, kolay görev listeleri gönderin ve önceden planlanmış görevlerin tamamlanma bildirimlerini gönderin.
– Çalışmayı sınırsız görevlerle otomatik olarak bölün ve kullanıcının dikkatini gerektiren görevlerin bir listesini otomatik olarak alın.


İndir (12MB)

Artık indirmeye hazırsınız MyLifeOrganized ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir