My Young Boyfriend
My Young Boyfriend

My Young Boyfriend v1.1.291 APK indir (Premium Seçenekler/Kıyafet) 2022


My Young Boyfriend Mod APK'sında – Bu etkileşimli hikaye seçme oyununda aşk planı üzerinde kontrol sizde!

Android Android Simülasyon
4 ( 402 puan )
Fiyat: $0
İsim My Young Boyfriend
Yapımcı INTEREST LLC
Tür Simülasyon
Boyut 134M
Versiyon 1.1.291
MOD Premium Seçenekler/Kıyafet
Orjinal Google Play
My Young Boyfriend is the most famous version in the My Young Boyfriend series of publisher INTEREST LLC
Mod Version 1.1.291
Total installs 100,000+
1. Ücretsiz Premium Seçenekleri 2. Ücretsiz Premium Kıyafet

İndir (134M)

My Young Boyfriend: Otome Love Romance Story oyunu sizi gerçek hayatta deneyimleme fırsatı bulamadığınız son derece romantik ve sevimli bir aşk hikayesine götürecek. Hala bekarsın ve hayatının diğer yarısını bulmak istiyorsun ya da partnerini tanıma sürecindesin, o zaman bu kesinlikle daha fazla aşk deneyimi öğrenmen için mükemmel bir oyun olacak.

My Young Boyfriend: Otome Love Romance Story oyunu My Young Boyfriend: Otome Love Romance Story oyunu

SÜRPRİZ AŞK HİKAYESİ

My Young Boyfriend’e geldiğinizde, nazik ve feminen bir ofis kızına dönüşeceksiniz ama onun aşk hikayesinde birçok zorlukla karşılaşacaksınız. Chihiro’nun flörtünde hiç şansı olmadı; yavaş yavaş çiftin aşkına olan inancını kaybeder ve vazgeçmeye karar verir. Ve sonra, tesadüfen eve dönerken, Chihiro ilk görüşte garip bir çocuk tarafından vuruldu ve aşkın yeniden başladığını hissetti.

Hayat arkadaşıyla tanıştığını sanıyordum ama oğlan bir erkek lise öğrencisiydi ve ikisi arasındaki yaş farkı çok büyüktü. Chihiro çok tereddütlüdür ve kendini bu kadar çok sevdiği biriyle tanışmak kolay olmadığı için bunu uzun süre düşünür. Sonunda, yaşı ne olursa olsun, Ruki adındaki bu adamı hala sevmeye karar verdi. Onların aşk hikayesi, keşfetmeniz için heyecan verici bir yolculuk olacak.

DOĞRU KARARLAR YAPIN

Pek çok farklı bölümde yer alacaksınız ve her bölüm bir hikaye olacak, her beklenmedik durumda yaşamak zorunda kalacaksınız. Bir dizi ilgi çekici sohbet yoluyla partneriniz hakkında bilgi edinerek başlayın ve her bir yanıtınıza karar vereceksiniz. Her seçim farklı bir yöne ve farklı bir sonuca yol açacaktır.

My Young Boyfriend: Otome Love Romance Story oyunu My Young Boyfriend: Otome Love Romance Story oyunu My Young Boyfriend: Otome Love Romance Story oyunu

Aşk hikayeniz mutlu görünse de bazen garip durumlarla yüzleşmeniz veya eşinizle tartışmanız gerekebilir. Ne de olsa aynı yaşta değilsiniz, bu yüzden aynı fikirde olmamak anlaşılabilir, ancak yeterince akıllıysanız, daha erişilebilir olacaktır. Bu nedenle, bu cevaplardan herhangi biri hakkında verdiğiniz her karar önemlidir ve dikkatli düşünmeyi gerektirir.

Lütfen iki ana karakterin aşk hikayesini yazmaya ve bu çift için mutlu bir son yaratmaya devam eder misiniz? Bu sizin için yeni bir deneyim olacak çünkü daha önce My Young Boyfriend gibi aşk yaş farklılıkları konusunda çok az sömürücü oyun vardı. Oyun sadece eğlenceli olmakla kalmıyor, aynı zamanda sevginin diğer birçok yönünü anlamanıza da yardımcı oluyor.

ANA ÖZELLİKLER

– Bir ofis kızı ve bir lise çocuğu etrafında dönen romantik ve sorunlu bir aşk hikayesinin tadını çıkarın.
– Tüm kararları verin ve oyundaki ana çift için mutlu ya da hüzünlü sonu elle yazın.
– Kızımızı her randevuda etkilemek için geniş bir kıyafet koleksiyonuyla öne çıkarın.
– Daha fazla harika aşk ipucu öğrenin ve bunları kendi uygulamanıza uygulayın.


İndir (134M)

Artık indirmeye hazırsınız My Young Boyfriend ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanINTEREST LLC

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir