My Town World
My Town World

My Town World v1.0.11 MOD APK (Tümünün Kilidi Açıldı) indir 2022


My Town World Mod APK, çocuklar için eğlenceli bir eğlence oyunudur. Kasabaya gelirken heyecan verici oyunlar yaratabilir, kasabanın yeni yerlerini ziyaret edebilir ve kendi dünyanızı inşa edebilirsiniz.

Android Android Macera Oyunları
5 ( 532 puan )
Fiyat: $0
İsim My Town World
Yapımcı My Town Games Ltd
Tür Macera Oyunları
Boyut 590M
Versiyon 1.0.11
MOD Tüm Ücretli İçeriğin Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
My Town World is the most famous version in the My Town World series of publisher My Town Games Ltd
Mod Version 1.0.11
Total installs 1,000,000+
  • Tüm ücretli binalar ve karakterler açıktır.


İndir (590M)

Erkek ve kız çocukları My Town World’e hoş geldiniz; doktorlar, polisler, öğretmenler ve daha fazlası gibi karakterlerle rol yaparak kendi hikayenizi yaratabilirsiniz. Haritadaki ilginç yerleri deneyimleyin ve keşfedin, aynı şehirde tüm karakterlerle maceralara çıkın ve her karakterin kendi hikayelerini öğrenin. Keşfetmeniz için birçok garip yeni yer sizi bekliyor; muhteşem moda mağazaları ile bebek binaları sizi bekliyor. Bakalım bu oyun size nasıl ilginç deneyimler, rahatlama ve eğlence anları sunacak.

My Town World – Çocuklar İçin Oyunlar

AYNI YERDE EĞLENCE

Karakterler şehirde aynı yerde olacak, eğlenecek, eğlenecek, ilginç ve yeni şeyler keşfedecek. Minyatür dünyanıza eklemek için yeni karakterler satın almak ve seçmek için arkadaşlarınızla mağazayı ziyaret edin. My Town World’de deneyimleyebileceğiniz yüzlerce ilginç yer ve aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce karakter var. Karakter seçimi de kısmen kişiliğinizi yansıtıyor, çocuklar için devasa, anıtsal oyuncak bebek binaları, eğlenceli şehri keşfetme yolculuğuna hemen başlayın.

My Town World – Çocuklar İçin Oyunlar

Çocuklar için en iyi oyuncak bebek rol yapma oyunu, heyecan verici eğlence etkinlikleriyle büyük bir harita olarak, arkadaşlarınızla oynayabilir ve bu şehirde ilginç şeyler keşfedebilirsiniz. Küçük çocuklar için güvenli bir oyundur, sormalarına, yeni şeyler keşfetmelerine, zeka geliştirmelerine ve daha çevik olmalarına yardımcı olur. Böylece anneler bu oyunla bebeklerinden emin olabilirler; heyecan verici ve unutulmaz bir oyun olacak.

My Town World – Çocuklar İçin Oyunlar

EĞLENCE BEBEK OYUNU

Eğlence dolu bir erkek ya da kız rolünü oynayın; Oyun şehirdeki tüm oyunlarla bağlantı kuruyor ve karakterlerle eğlenceli ve eğlenceli vakit geçiriyor. Muazzam bir oyuncak bebek evi ile en sevdiğiniz kostümleri özgürce seçebilir ve yeni konumlarla uçsuz bucaksız dünyayı keşfedebilirsiniz. Öğrenin, arkadaş edinin, aynı şehirdeki karakterlerle etkileşime geçin, heyecan verici oyunlar ve benzersiz deneyimler yaratın. Her yaştan, özellikle çocuklar için uygun, tanıdık oynanışa sahip eğlenceli bir oyun.

My Town World – Çocuklar İçin Oyunlar

Muhteşem kostümleri olan büyük bir oyuncak bebek mağazası, karakterlerin en çok ilgisini çeken yerdir. Bebeğiniz için en iyi kıyafetleri satın alın ve seçin. Küçük kızlar tarafından en çok sevilen eğlenceli bir oyuncak bebek oyunu olarak, oyuncak bebekleri giydirebilir ve kendi eğlenceli oyunlarını yaratabilirler. Yeni şeyler keşfetme yolculuğuna başlamak ve birçok yeni arkadaşla tanışmak unutulmaz bir deneyim olacak.

KENDİ DÜNYANINIZI KUR

Unutulmaz deneyimlerle heyecan verici bir maceraya başlayın. Beğendiğiniz karakteri, kendi karakterinize uygun kıyafeti seçebileceksiniz. Oyunda minyatür bir dünya yaratın ve arkadaşlarınızla birlikte alanınızın tadını çıkarın; tüm karakterler tek bir yerde olacak. Eğlenin, yeni yerler keşfedin, bir oyuncak bebek moda mağazasını ziyaret edin ve şehrinizi geliştirmek için birçok ödül kazanın.

My Town World – Çocuklar İçin Oyunlar

Kendi oyunlarınızı oluşturabilir ve çok eğlenceli, esprili oyunlar oynayabilir, arkadaşlarınızla oynayabilir, karakterlerinizi giydirebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. En sevdiğiniz karaktere dönüşebileceğiniz ve kendi alanınızı yaratabileceğiniz, çocuklar için heyecan verici bir eğlence oyunudur. My Town World’de birçok yeni ve eğlenceli şey var, haritayı birlikte oynayın ve keşfedin, istediğiniz her şeyi görebilirsiniz. Şimdi kendi macerana katıl!!!

My Town World – Çocuklar İçin Oyunlar

ANA ÖZELLİKLER

  • Çekici ve heyecan verici ödüller, her gün birçok hediye ve ödül kazanın
  • Heyecan verici deneyimlerle aynı cihazda arkadaşlarınızla oynamanıza izin verir
  • Mekanlar ve karakterler sürekli yenileriyle güncellenir; istediğin karakteri özgürce seç
  • Güzel grafikler, kullanımı kolay arayüz, akıcı oyun, heyecan verici ama çekici
  • Karakterler aynı şehirde olacak ve rol oynayabilir ve kendi hikayenizi yaratabilirsiniz.
  • Bilinen oynanışa sahip ilginç bir oyun, özellikle küçükler olmak üzere her yaşa uygun.


İndir (590M)

Artık indirmeye hazırsınız My Town World ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMy Town Games Ltd

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir