My Town Wedding
My Town Wedding

My Town: Wedding v7.00.06 MOD APK (Ücretsiz Hediyeler) indir 2022


My Town: Wedding, çocukların ve ailelerin sevimli arkadaşları için en inanılmaz düğünleri yaratmaları için eğlenceli ve basit bir oyun sunuyor. Oyun aynı zamanda My Town serisindeki diğer girişlerle de bağlantı kurarak herkesin birçok etkinlikte egzo

Android Android Macera Oyunları
5 ( 559 puan )
Fiyat: $0
İsim My Town Wedding
Yapımcı My Town Games Ltd
Tür Macera Oyunları
Boyut 49M
Versiyon 7.00.06
MOD Ücretsiz hediyeler
Orjinal Google Play
My Town Wedding is the most famous version in the My Town Wedding series of publisher My Town Games Ltd
Mod Version 7.00.06
Total installs 10,000+

İndir (49M)

My Town: Wedding, çocukların ve ailelerin sevimli arkadaşları için en inanılmaz düğünleri yaratmaları için eğlenceli ve basit bir oyun sunuyor. Oyun aynı zamanda My Town serisindeki diğer girişlerle de bağlantı kurarak herkesin birçok etkinlikte egzotik anların tadını çıkarmasına izin veriyor. İçeriği de kullanıcı dostudur ve herkesin sonuna kadar eğlenmesi için bir şeyler sunar.

Benim Şehrim : Düğün

TASARIMA BAŞLAYIN VE MÜKEMMEL BİR ŞEHİR İNŞA EDİN

My Town: Wedding’e ilk gelen oyuncular, sevimli arkadaşları için yeni bir kasaba inşa etmek zorunda kalacaklar. Neyse ki, oyuncunun serideki diğer oyunlarla bir bağlantısı varsa, şehir her şey yerine bir saniye içinde otomatik olarak inşa edilecek ve tüm verileri sürekli olarak senkronize edecektir. Bir kasabaya sahip olduktan sonra, oyuncular yeni arkadaşların hayatlarını keşfetmeye başlayabilir veya birçok eğlenceli aktiviteye katılabilir.

KARİYERDEKİ İLK DÜĞÜNÜ PLANLAYIN

Oyuncunun görevi, şehirdeki çiftler için benzersiz düğünler hazırlamaktır. Çiftlerin bir ömür boyu mutlu olmaları ve arkadaşlarıyla bolca eğlenmeleri için en yaratıcı ve akılda kalıcı etkinlikler yaratmaları için çocuklar ve ebeveynler için de mükemmel bir fırsat. Bu nedenle, oyun insanların tasarlaması için birçok seçeneğe sahip olacak, pek çok düğün türü muhteşem ve olağanüstü stille dolu.

Benim Şehrim : Düğün

EN LEZZETLİ DÜĞÜN KEKİNİ TASARIM VE YAPIN

My Town: Wedding’de katlı pastaların oluşturulması, bir düğünün en etkileyici noktası olduğu için çok önemlidir. Herkesin yaratıcılığı, pastaları en güzel hale getirmek için en önemli faktördür ve ebeveynler, çocukların dekorasyonda hızla gelişmesi için birçok dekorasyon ekleyebilir. Ayrıca, insanlar onları tatmin etmek için her müşterinin gereksinimlerine göre pastanın tadına karar verebilir.

DÜĞÜNE KATILMAK İÇİN MÜKEMMEL GİYİNİN

Oyuncular, canlı ve hoş bir moda sistemini tanıtmak için şehirdeki birçok düğüne katılabilir. Kıyafetlerin tümü, herkesin en iyi şekilde görünmesi veya konuk listesinde öne çıkması için karıştırıp eşleştirmesi için büyük bir özgürlüğün yanı sıra çeşitli temalara sahiptir. Zamanla, stilleri karıştırmak için daha fazla fikir için daha fazla yeni kıyafetin kilidini açabilirler.

Benim Şehrim : Düğün

TÖRENİN EV SAHİBİ OLUN

My Town: Wedding, düğün hazırlıklarının yanı sıra oyunculara partinin ev sahibi olma fırsatı da yaratıyor. Aynı zamanda ailelerin, bir çifti bir ömür boyu yakın ve birlikte yapan en iyi becerileri sergilemeleri için bir fırsattır. Düğüne ev sahipliği yaparken ne kadar doğaçlama olduğuna bağlı olarak, oyuncular partilerdeki başarılarına karşılık gelen birçok ödül ve ikramiye alacaklardır.

EN GÜZEL VE ​​UYGUN YERLERİ SEÇİN

Düğünün gerekliliklerine bağlı olarak, oyuncu gelin ve damadın fiyatına ve tarzına uygun mekanı seçmelidir. Oyun, sahneyi ve töreni mükemmel bir şekilde birleştirirken şehirdeki en iyi düğünleri yaratmak için her töreni çeşitlendirmek için oyunculara daha fazla unsur sunacak. Törendeki birçok yeni mekan veya kombinasyon, her müşterinin hayatının en heyecan verici düğününe sahip olması için yavaş yavaş açılacak.

Benim Şehrim : Düğün

My Town: Wedding, ebeveynlerin çocuklarını binada eğlendirmeleri ve kendi yarattıkları benzersiz düğünlerin keyfini çıkarmaları için mükemmel bir seçimdir. Oyun aynı zamanda tasarım için daha fazla koşul yaratmaları için daha fazla sürprize sahip olacak ya da hazırlık hiç kimsenin yapmadığı en yaratıcı düğün olmalı.

  • Arkadaşları için en iyi düğünleri tasarlamak ve süslemek için birlikte vakit geçiren çocuklar ve ebeveynler için güzel bir simülasyon oyunu.
  • Aileler için geleneksel veya modern düğünlerle iç içe yeni konseptler, sevimli kasaba sakinleri için en iyi ve yaratıcı düğünleri yaratıyor.
  • Düğün pastasını mükemmel düğün özellikleriyle süsleyin ve hatta yabani otları temizlemenin katılımcılarını veya müşterilerini memnun etmek için lezzetli hale getirin.
  • Muhteşem moda stilleri, özel kıyafetler veya zarif düğünler olsun, düğünlere katılmak için çeşitli kıyafetlerle karışır.
  • Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak ve onlara hayatlarının en iyi ve unutulmaz anını sunmak için düğünlere ev sahipliği yapacak birden fazla yer.


İndir (49M)

Artık indirmeye hazırsınız My Town Wedding ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMy Town Games Ltd

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir