My Town Home
My Town Home

My Town Home Family Doll House v6.22 APK (Tam Oyun) indir 2022


My Town Home Family Doll House, size neşeli ve hareketli bir Noel atmosferi getirmeyi vaat ediyor. Küçük ailenizdeki herkesle mutlu bir şekilde oynayabilirsiniz.

Android Android Eğitim
5 ( 923 puan )
Fiyat: $0
İsim My Town Home
Yapımcı My Town Games Ltd
Tür Eğitim
Boyut 63M
Versiyon 6.22
MOD Tüm oyun
Orjinal Google Play
My Town Home is the most famous version in the My Town Home series of publisher My Town Games Ltd
Mod Version 6.22
Total installs 50,000,000+

İndir (63M)

Küçük bir kasabada, karlı yolda, herkese Noel atmosferi geliyor. Ailen de sen ve herkes Noel ağacını süslüyor ve en güzel neşeyi yaratıyorsunuz. Hikayeler yaratın ve oyuncak evinizdeki her bir karakteri keşfedin. Bu önemli vesileyle unutulmaz anlar yaşarken kendinizi mutlu hissedebilirsiniz.

My Town Home Aile Bebek Evi

KENDİ YOLUNUZDA GÜZEL OLMAK İÇİN EVİNİZİ DÜŞÜNÜN

My Town Home Family Doll House’a gelen oyuncular, minik evleri için Noel süsleri de dahil olmak üzere her şeyi tasarlama ve yaratma hakkına sahip olacaklar. Bilginle, herkesin bu gece neşeli bir atmosfer yaşamasına yardımcı olmak için hediyeler ve güzel süslemelerle dolu bir oda yap. Herkesin kendi tarzında güzel ve canlı dekoratif sahneler yaratma hakkı vardır. Bu yüzden bu oyunda deneyiminizden ve yaratıcılığınızdan en iyi şekilde yararlanmalısınız.

My Town Home Aile Bebek Evi

AİLE ÜYELERİNİZİN İÇ KENDİNİ KEŞFEDİN

My Town Home Family Doll House, sevimli bir aile ile tanışmanıza ve birlikte yaşamanıza izin verecek. Bu küçücük evde ebeveynler, sevimli çocuklar ve sevimli evcil hayvanlar. Her birinin kişiliğini keşfetmek için onlarla daha fazla konuşmalı ve etkileşim kurmalısınız. Aşklarını derinleştirmek ve birbirlerini daha iyi tanımak için bu oyunun sunduğu eğlenceli oyunları oynarken onlara katılın. Ayrıca, her üye benzersiz ve güzel bir şekilde çizilecektir. Sevimli şekilleri ve kişilikleri var, bu yüzden tercihleri ​​hakkında daha fazla bilgi edinmek için onları yavaş yavaş keşfetmelisin!

My Town Home Aile Bebek Evi

EVDE BİRÇOK ODASI İLE GENİŞ BİR ALANIN KEYFİNİ ÇIKARIN.

Bu şirin evde her odayı rahat ve mutlu bir şekilde keşfetme fırsatı bulacaksınız. Bu ev, herkesin yaşaması ve yemek yemesi için geniş bir alan yaratan birçok farklı odadan oluşmaktadır. Herkesin birlikte en rahat şekilde yiyip içebileceği ve TV izleyeceği bir oturma odası var. Ayrıca herkesin her gün lezzetli yemekler hazırlayabileceği bir mutfak da bulunmaktadır. Ayrıca arka bahçe, sizin ve evcil hayvanlarınızın birlikte oynayabileceği ve en çok eğlenebileceğiniz yer.

My Town Home Aile Bebek Evi

ÇEKİCİ VE CANLI BİR ARAYÜZ EDİN

My Town Home Family Doll House, arayüzü son derece göz alıcı ve güzel olduğu için birçok oyuncuyu ilk görüşte heyecanlandıracak ve etkileyecek. Gerçekten de, sadece çocuklar değil, yetişkinler de onun büyüklüğünden etkileniyor. Aksiyon hareketlerinden karakterlerin her figürüne kadar çok esnek ve hızlı bir şekilde gösteriliyor. Sadece bu da değil, herkes çocukları giydirebilir ve karakteri istediği şekilde özgürce özelleştirebilir.

ÇOCUKLAR İÇİN NOEL OYUNLARININ KEYFİNİ ÇIKARIN.

Bu oyun, çocuğunuzun birçok bireysel bölümden oluşan büyüleyici oyunlardan bazılarının keyfini çıkarmasını sağlayacaktır. Oyun kurallarını öğrenebilir ve oyun stratejilerinizi geliştirebilirsiniz. Burada eğlence ve deneyimlerle dolu bir maceraya atılabilirsin. Bu gibi seviyelerde çocuğunuzun zekasını ve beyin gelişimini artıracak pek çok şey keşfedeceksiniz.

My Town Home Aile Bebek Evi

ÇOCUKLAR İÇİN ÖZEL OYUNLAR

My Town Home Family Doll House, 4-12 yaş arası çocuklar için bir oyundur. İletişim becerilerini artırmak ve bilgilerini hızla geliştirmek için oynayabilirler. Yalnız olmaları gerektiğinden, meşgul olduğunuzda can sıkıntısını gidermek ve eğlendirmek için bu oyunu oynamalarına izin verebilirsiniz. Ayrıca ilginiz varsa çocuklarınızla da oynayabilirsiniz.

Bazı özellikler:

  • Eviniz için en görkemli Noel dekorasyonu.
  • Ailenizdeki her karakterin içini keşfedin.
  • Evinizdeki rahat alanı deneyimleyin.
  • Güzel bir arayüzün keyfini çıkarın ve her kullanıcı üzerinde derin bir izlenim bırakın.
  • Esas olarak çocuk yaşları içindir ve ücretsiz bir oyundur.


İndir (63M)

Artık indirmeye hazırsınız My Town Home ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMy Town Games Ltd

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir