My Town: Fire Station Rescue
My Town: Fire Station Rescue

My Town: Fire station Rescue v7.00.04 APK indir (Tam Oyun) 2022


Burada cesur bir itfaiyeci veya hevesli bir sağlık görevlisi olarak oynayabilirsiniz. Her oyuncunun seçimine bağlı olarak, deneyimlemek istediğiniz bir rolü seçmenize ve size verilen tüm görevleri en iyi şekilde gerçekleştirmenize izin verilir. Ayrıc

Android Android Macera Oyunları
5 ( 399 puan )
Fiyat: $0
İsim My Town: Fire station Rescue
Yapımcı My Town Games Ltd
Tür Macera Oyunları
Boyut 52M
Versiyon 7.00.04
MOD Tüm oyun
Orjinal Google Play
My Town: Fire station Rescue is the most famous version in the My Town: Fire station Rescue series of publisher My Town Games Ltd
Mod Version 7.00.04
Total installs 10,000+

İndir (52M)

Burada cesur bir itfaiyeci veya hevesli bir sağlık görevlisi olarak oynayabilirsiniz. Her oyuncunun seçimine bağlı olarak, deneyimlemek istediğiniz bir rolü seçmenize ve size verilen tüm görevleri en iyi şekilde gerçekleştirmenize izin verilir. Ayrıca, karmaşık durumları zengin ve çeşitli bir şekilde ele alma konusunda çok fazla deneyim kazanacaksınız.

My Town : İtfaiye istasyonu Kurtarma

OYUNU KAYDEDEBİLİR VE TAMAMLANMADAN MACERAYA DEVAM EDEBİLİR

My Town’a gelen oyuncular, oyun kaydetme modunun keyfini rahatça çıkarabilirler. Bu modda, beklenmedik bir şeyle meşgul olduğunuzda oyundan çıkabilir veya her maçtan çıkış yapabilirsiniz. Oyuna tekrar girdikten sonra tüm adımlarınız tamamen korunur, hiçbir işlem kaybolmaz. Böylece deneyiminizi heyecan verici ve ilgi çekici tutmaya devam edebilirsiniz.

YANGINLA MÜCADELE GEREKEN YANGIN YERLERİNİ KEŞFEDİN

My Town size gerçekleştirmeniz gereken birçok acil ve tehlikeli durum getirecek. Şehirde genellikle acil durum yangınları olur ve itfaiyenin bu korkunç yangınları söndürmek için gelmesi gerekir. Görev sırasında şehirde birçok farklı yer keşfedeceksiniz.

My Town : İtfaiye istasyonu Kurtarma

İTFAİYE İSTASYONUNDA DENEYEBİLECEK BİRÇOK ODA BULUNMAKTADIR.

İtfaiye istasyonlarında genellikle cesur bir itfaiyeci olmadan önce bilmeniz gereken yaklaşık dokuz farklı yer vardır. İtfaiye istasyonu, bir görev kontrol odası, bir tuvalet, bir mutfak ve en hızlı yangınla mücadele için diğer birçok odayı içerir. Sadece sireni dinle. Ne yapıyor olursanız olun, tüm görevlerinizi tamamlamak ve bu şehre huzuru getirmek için de hazırlanmanız gerekiyor.

BU ÇOCUKLAR İÇİN BİR OYUN.

My Town, çocuklara heyecan verici bilgiler sağlayan ve bu hayatı daha iyi anlamalarına yardımcı olan eğlenceli bir oyundur. Bu oyun sadece 4 ila 12 yaş arası için yaratılmıştır. Çocuğunuz çekici ve canlı seviyeleri yaşarken sevecek ve eğlenecek. Üstelik tutkuluysanız ve katılmayı denemek istiyorsanız, çocuklarınızla oynayabilirsiniz.

My Town : İtfaiye istasyonu Kurtarma

BİR İtfaiyecinin HAYATI HAKKINDA ÖĞRENİN

My Town’a geldiğinizde itfaiyecilerin hayatı ve durumu hakkında bilgi almalısınız. Herkesin kendine özgü durumu olacaktır. Daha eğlenceli ve daha yakın ilişkiler kurmak için birlikte sohbet edelim ve takım arkadaşlarınızı tanıyalım. Oradan, kişiliklerini ve tercihlerini daha iyi anlayacaksınız. Nasıl bir insan olduklarını, dışarıdan gösterdikleri hareketlerden hissedeceksiniz. Bununla birlikte, çoğu nazik insanlardır ve her zaman güçlü bir irade ve ruha sahiptirler, sürekli olarak şehrinizin daha barışçıl hale gelmesine yardımcı olmak için iyi bir iş çıkarırlar.

AİLENİZ SİZİ İTFAİYE İSTASYONUNDA ZİYARET EDEBİLİR.

Asil bir misyon taşıyorsun ve ailenden uzak durmak zorundasın. Anne ve babanız hatırlıyorsa, çocuğunuzu rahatça ziyaret etmek için itfaiyeye gidebilirsiniz. Eğlenceli bir atmosfer yaratmak için onları en çekici masa tenisi oyununa davet edebilirsiniz. Herkesin sevgisini kabul edin ve bu kasabadaki herkesin gözünde harika bir itfaiyeci olun.

My Town : İtfaiye istasyonu Kurtarma

HER GÜN EGZERSİZ YAPMAYI UNUTMAYIN.

My Town’a gelirken, sağlığınızı korumak ve sağlıklı olmak istediğinizde, gücü ve dayanıklılığı en iyi şekilde artırmak için her gün egzersiz yapmalısınız. Ancak o zaman işi etkili bir şekilde yapabilirsiniz.

Bazı özellikler:

  • Bitmemişken oyuna katılmaya devam edebilir.
  • Pek çok sevimli karakterle güzel grafiklerin keyfini çıkarın.
  • Sağlıklı olmak ve görevlerinizi tamamlamak için sporda çok çalışın.
  • Kurtarıcıların yaşamları hakkında bilgi edinin.
  • Bu, 12 yaşından küçük çocuklar için bir oyundur.


İndir (52M)

Artık indirmeye hazırsınız My Town: Fire station Rescue ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMy Town Games Ltd

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir