My Town: Farm Animal
My Town: Farm Animal

My Town: Farm Animal v1.16 MOD APK (Tüm İçeriğin Kilidi Açıldı) indir 2022


Benim Kasabam: Çiftlik Hayvanı, çiftlik hayatı temasını ve onun sonsuz barışını vurguladığı için My Town serisine dikkat çekici bir giriştir. Oyuncular artık herkes olabilir veya harika bir çiftlik oluşturmak ve beklentilerini karşılamak için bu yerd

Android Android Eğitim
5 ( 808 puan )
Fiyat: $0
İsim My Town: Farm Animal
Yapımcı My Town Games Ltd
Tür Eğitim
Boyut 55MB
Versiyon 1.16
MOD Tüm İçeriğin Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
My Town: Farm Animal is the most famous version in the My Town: Farm Animal series of publisher My Town Games Ltd
Mod Version 1.16
Total installs 10,000,000+

İndir (55MB)

Benim Kasabam: Çiftlik Hayvanı, çiftlik hayatı temasını ve onun sonsuz barışını vurguladığı için My Town serisine dikkat çekici bir giriştir. Oyuncular artık herkes olabilir veya harika bir çiftlik oluşturmak ve beklentilerini karşılamak için bu yerdeki sakin hayatı keşfedebilir. Ayrıca, yerel komşular arkadaş canlısıdır ve oyuncuların yeni hayatlarında en iyi deneyimi yaşamaları için birçok sürprizi vardır.

My Town: Çiftlik Hayvanları Oyunları

ÇİFTLİĞİN TEMELLERİNİ İNŞA ETMEYE BAŞLAYIN

Farm Animal, oyuncuların çiftlik hayatı boyunca sevimli karakterlere eşlik ederken sonsuz eğlenceye kapılmaları için birçok etkileyici özelliğe sahiptir. Bu, her şeyle etkileşime geçmeyi ve şehir hayatının koşuşturmacasından uzakta iyi bir başlangıç ​​yapmak için ilk temelleri oluşturmaya başlamayı içerir. Bu arada oyuncu, çiftliğin istikrarlı bir şekilde çalışmaya başlayabilmesi için temel temelle ilgili birçok şeyi sürekli olarak inşa etmelidir.

ÇİFTÇİ OLARAK ÇEŞİTLİ GÜZEL AKTİVİTELER

Çiftlik hayatı, oyuncuların kişisel zevklerine göre keşfetmeleri için her zaman huzurlu ve rahatlatıcı aktivitelerle doludur. Sabit bir gelir kaynağı için hayvancılıkla ilgilenmek de dahil olmak üzere daha fazla ağaç veya mahsul dikmek gibi her eylemin çiftlik için farklı sonuçları vardır. Gelecekte, oyuncunun çiftliği genişlediğinde, çiftliği çeşitlendirmek için büyüyebilir veya daha eğlenceli şeyler yetiştirebilirler.

My Town: Çiftlik Hayvanları Oyunları

ETKİLEŞİM İÇİN DOSTU MAHALLE

Çiftlik Hayvanı, tarlalara veya hayvancılığa odaklanmanın yanı sıra, yararlı işlerin yanı sıra dost canlısı komşuları da tanıtacak. Hepsinin, oyuncuyla ilişkilerinde her zaman yeni potansiyeller açmak için kapsamlı etkileşimi var, bu da herkesin ilerlemesi için daha fazla sürpriz olacak. Her komşuyla olan yakınlığına bağlı olarak, oyuncular kendi çiftliklerinde olmayan özel ve ayrıcalıklı işleri yapmaya başlayabilirler.

My Town: Çiftlik Hayvanları Oyunları

ÇİFTÇİ PAZARINI KEŞFEDİN

Çiftçi pazarı, oyunculara kırsal alanlara ve çiftliklere özel yeni içeriğe daha fazla erişim sağlamak için çeşitli öğelerle her zaman pahalıdır. Bu, piyasa fiyatlarındaki büyük değişiklikleri içerir ve ayrıca oyuncular yeni bir sezona hazırlanmak için çiftlikteki her şeyi satmak istiyorsa harika bir yerdir. Ayrıca, kostümler veya etkileşimli efektler gibi birçok benzersiz öğe, oyuncuların satın alması veya denemesi için geniş çapta mevcut olacak.

My Town: Çiftlik Hayvanları Oyunları

EVİ GÜZEL ELEMANLARLA DEKORLA

Farm Animal’daki en iyi şey, oyuncuların aileleriyle birlikte küçük ama sevimli aktivitelerin keyfini çıkarabilecekleri ev dekorasyon mekanizmasıdır. Oyuncu çiftliği kademeli olarak daha büyük bir ölçeğe genişletebildiğinden ve daha fazla mobilya veya dekore edilecek yeni odalar içerdiğinden bu mekanizma oldukça karmaşıktır. Ancak oyuncular, bir çiftçi olarak huzurlu bir yaşam sürmek için birçok stil ve tema oluşturabilir.

Çiftlik Hayvanı, insanlara sürekli olarak katılırken veya gerekli işin tadını çıkarırken en canlandırıcı ve canlandırıcı deneyimi sunar. Ayrıca çocukların aile ile birlikte keyifle vakit geçirebilecekleri çeşitli aktivite ve eğlencelere sahip olup, yaratıcılığı her etkene genişletmektedir.

My Town: Çiftlik Hayvanları Oyunları

ÖZELLİKLERİ

  • Çocuklar için harika aktiviteler ve aileleriyle birlikte eğlenebilecekleri veya keşfedebilecekleri veya çiftçilerin yaşamları hakkında kendi başlarına öğrenebilecekleri özelliklere sahip harika bir oyun.
  • Çiftliği teşvik etmek ve hatta yüksek verimli bir çiftlik için prosedürleri çeşitlendirmek için daha fazla iş veya başka faktörler yaratmak için çiftlik genelinde çeşitli eylemler ve etkileşimler.
  • Ticaret yaparak veya günlük görevleri mükemmel sonuçlarla tamamlayarak büyük bir gelir için daha yüksek kaliteli ürünler üretmek için her sezon yeni mahsuller veya hayvanlar.
  • Ekinler veya diğer ürünler olsun, çiftlikte ve çiftlik üretkenliğinde büyük bir artış için cömert ödüllerle ekstra işler için komşularla etkileşim kurun.
  • Sürükleyici bir oyun deneyimi için daha fazla konsept ve mobilya sunarken eğlenceyi artıran derinlemesine ve tatmin edici ev dekorasyonu faktörü.


İndir (55MB)

Artık indirmeye hazırsınız My Town: Farm Animal ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMy Town Games Ltd

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir