My Town: City Building
My Town: City Building

My Town: City Building Games v1.44.2 APK (VIP Kilidi Açıldı) indir


Monsters & Puzzles: Battle of GOD MOD APK, insanları ilginç karakterlere ve görülebilecek alanlara sahip bir oyuncak bebek ortamına götürür. Birçok alan kolayca gelişmenizi sağlar ve öngörülemeyen meyveler sizi bekler.My Town: City Building G

Android Android Eğitim
4 ( 867 puan )
Fiyat: $0
İsim My Town: City Building
Yapımcı My Town Games Ltd
Tür Eğitim
Boyut 386.58 M
Versiyon 1.44.2
MOD VIP Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
My Town: City Building is the most famous version in the My Town: City Building series of publisher My Town Games Ltd
Mod Version 1.44.2

İndir (386.58 M)

Monsters & Puzzles: Battle of GOD MOD APK, insanları ilginç karakterlere ve görülebilecek alanlara sahip bir oyuncak bebek ortamına götürür. Birçok alan kolayca gelişmenizi sağlar ve öngörülemeyen meyveler sizi bekler.

My Town: City Building Games’de keşfedilecek birçok ilginç yer ve insanların tatmin edebileceği figürler var. Araştırmanın yanı sıra oyuncular, bina simgelerinin olduğu birkaç konum görecek ve oyunun önerilen kaydından bir ürün yerleştirebilecekler. Ayrıca, sonunda daha fazla kalp puanı toplayabilecek ve sürpriz ödüllerin kilidini açabilecekler.

BİRÇOK ÇEŞİTLİ MAĞAZA İLE ÖNEMLİ DÜNYAYI KEŞFEDİN

My Town: City Building Games’e başladığınızda karşınıza çeşitli karakterlerin olduğu tamamen tasarlanmış bir şehir çıkıyor. Böylece, My Town şovundaki diğer çeşitli markalar gibi, araştırmanıza bir kez daha başlarsınız. Keşfedilecek çok şey var, ayrıca birbiriyle iletişim kuracak çok çeşitli öğeler çok etkileyici olabilir. Oyuncak bebek dünyasının özelliklerinden yararlanan genel oyun, birçok olağanüstü etkinlik süresine sahip olmanızı sağlayacaktır.

My Town: Şehir Kurma Oyunları MOD APK
My Town: City Building Games v1.44.2 APK (VIP Kilidi Açıldı) indir 5

Oyuncular kasabayı kapsamlı bir bakış açısıyla fark edecek ve istedikleri yere gidebilirler. Özellikle, sadece hızlı kaydırmalarla tamamen etkileyici görünümlere sahip figürlerle buluşmak için çeşitli diğer alanlara hızla yönelebilirler. Ayrıca tam bir oyuncak bebek dünyası olduğu için dilediğiniz yere dokunup oyundaki uygun fırsatları değerlendirebiliyorsunuz.

İSTEDİĞİNİZ YERLERİ GELİŞTİRİN

my Town: City Building Games içindeki belirli özelliklerde uzmanlaştığınız anda, keşfetmeye başlayacaksınız. Farklı yerlerde bulunabilecek birçok kalbi toplamak için bu video oyununa odaklanmak önemlidir. Aynı zamanda, bu kalp uçlarını net bir şekilde görmek için, top oyuncusu ekranı kolayca genişletebilir ve onlara dokunabilir. Yeterli kalp puanı topladığınızda kilidini açabileceğiniz etkileyici hediyeler sizi bekliyor.

My Town: Şehir Kurma Oyunları MOD APK
My Town: City Building Games v1.44.2 APK (VIP Kilidi Açıldı) indir 6

Belirli bir noktayı kontrol ederken, bazı boş yerler görünecek ve bir inşaat sembolü içerecek, böylece oyuncular burayı yepyeni ürünleri dahil edecekleri bir yer olarak hemen tanıyacaklar. Spesifik olarak, o konumu ziyaret ederlerse, yerleştirilen bazı öğeler hemen görünür ve oyuncunun zevkine bağlı olarak, o konumun belirli değişiklikleri olur. Açıkçası, bu ürünler oyundaki karakterlerle ilgilidir.

FARKLI KARAKTERLERLE TANIŞIN

Bu bir bebek küresidir, genellikle yakında insanların My Town: City Building Games’te gerçekleştirebileceği birçok şey olacaktır. Özellikle oyuncu belirli bir eve girip dilediğiniz eşyaya dokunabiliyor. Nesneleri bırakabilir, bir karaktere nesne sağlayabilir ve hatta evdeki diğer alanları keşfedebilirsiniz. Ayrıca, oyuncunun herhangi bir karakter bulamaması durumunda elde edilebilecek bir karakter numarası olacaktır.

My Town: Şehir Kurma Oyunları MOD APK
My Town: City Building Games v1.44.2 APK (VIP Kilidi Açıldı) indir 7

Bu kişilik listesinde ilginç bir nokta var ki listeden dilediğiniz karakteri istediğiniz yere çekebiliyorsunuz. Hiç kimse bir karakteri tek bir alandan diğerine sürükleyemediğinde, özellikle de belirli uzunlukları çok uzaksa, mükemmeldir. Ayrıca bazı bölgeleri keşfederken daha yeni ve daha etkili karakterler olacak ve bunlar bulunduğunuz konuma göre bazı niteliklere sahip olabilir.

KAÇIRMAYACAĞINIZ ETKİLEYİCİ ŞEYLER

My Town: City Building Games’de insanların akıllarını toplamasının bir nedeni de teşvik sisteminin getirdiği şey. Özellikle bu hediyeler, sahip olduğunuz karakterler için yeni kostümler ve saç modelleri gibi kaçınılmaz sürprizleri beraberinde getirecektir. Bu nedenle, herkes bu karakterlerin zaman içinde nasıl değiştiğini gözlemlemek ister, ayrıca bu, oyuncuları yepyeni öğelerin kilidi açıldıkça oyunu incelemeye devam etmeye motive eder.

My Town: Şehir Kurma Oyunları MOD APK
My Town: City Building Games v1.44.2 APK (VIP Kilidi Açıldı) indir 8

Oyuncular, bebek kürenizin gerçekte sahip olduğu işlevlere hızlı bir şekilde erişebilir:

  • Gidebileceğiniz birçok farklı yere sahip bir küreseldir ve içinde birkaç alanda inşa etmenize yardımcı olabilir.
  • Oyuncular, beğenecekleri yepyeni saç stilleri ve kostümler gibi etkileyici hediyeler almak için zahmetsizce kalp puanları toplayacaklar.
  • Yapıların bulunduğu yerlerin sayısı aslında çeşitli alanlara ve mobilyalara sahiptir ve bunlarla etkileşim kurmanın sayısız yolunu düşüneceksiniz.
  • Oyuncular, olası tepkileri görmek için gördükleri öğeleri ve dolayısıyla listedeki rakamları içeren etkileşimler oluşturabilir.
  • Ne zaman yeni bir yere gidecekseniz, insanlar beklenmedik bir şekilde yepyeni karakterler alabilir ve karakter numarasını iyi kullanmaları gerekir.


İndir (386.58 M)

Artık indirmeye hazırsınız My Town: City Building ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMy Town Games Ltd

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir