My Story
My Story

My Story v6.10 APK indir (Sınırsız Bilet, Mücevher, Premium Seçenekler) 2022


Benim Hikayem Mod APK'sında drama, romantizm, komedi ve fantezi arasından seçim yapabilirsiniz. Bu etkileşimli hikaye anlatımı oyununda kendi yolunuzu seçin ve olay örgüsünü etkileyin

Android Android Rol Oyunu
5 ( 633 puan )
Fiyat: $0
İsim My Story
Yapımcı Nanobit com
Tür Rol Oyunu
Boyut 138M
Versiyon 6.10
MOD Sınırsız Bilet, Mücevher, Premium Seçenekler
Orjinal Google Play
My Story is the most famous version in the My Story series of publisher Nanobit com
Mod Version 6.10
Total installs 10,000,000+
  • Ücretsiz Premium Seçenekler
  • Sınırsız Bilet, Mücevher
  • Biletleriniz sınırsız olacak, günlük görevleri tamamlamadan toplayabiliyorsunuz ve onları topladığınızda 65000 mücevher alacaksınız.


İndir (138M)

My Story , oyuncuların birçok farklı bakış açısıyla tüm potansiyeli ve eğlenceyi keşfetmeleri ve kendilerini şımartmaları için birçok ilgi çekici türe sahip etkileşimli hikayelerden oluşan bir antolojidir. Her hikaye bir roman gibi tasarlanmıştır, ancak oyuncu karakterin kaderi, ilişkileri ve daha fazlası gibi arsanın temel unsurlarını doğrudan değiştirebilir. Ayrıca, hikayelerin uzunluğu uzun ve karmaşıktır, uzun süreli eğlence için uygundur.

BENZERSİZ TARZLARIYLA BÜYÜLEYİCİ HİKAYELER

My Story, tarz, dünya, dönem ve olay örgüsü bakımından farklılık gösteren devasa bir hikaye kütüphanesidir, ancak yine de oyuncuların bulması için birçok benzerlikleri vardır. Kütüphanenin ana arayüzünde oyuncular, arama kapsamını daraltabilen ve son zamanlardaki en seçkin içeriği önerebilen çok yönlü bir filtre aracı kullanabilir. Ayrıca, her hikaye görsel öğelerle birlikte gelir ve derinlemesine geliştirilerek oyuncular için mutlak kalite sağlanır.

my story choose your own path 6

KENDİNİZİ ÇEŞİTLİ KARAKTERLERE VE KADERLERE DALDIRIN

Hikayeler, oyuncuları her zaman trajedi veya lüks bir yaşam gibi farklı kaderlerde yeni yolculuklara çıkaracaktır. Her kaderin zevk almaları için birçok farklı boyutu vardır, ancak arsadaki sürprizler her zaman oyuncunun ana dersleri çıkarması için öz olacaktır. Hepsinden iyisi, oyuncunun deneyimini canlandırmak ve ufkunu genişletmek için kaderler çeşitli dünyalarda görünebilir.

Oyuncular, seçenekler aracılığıyla hikayenin her bölümüyle kolayca etkileşime girebilir ve her zaman birçok olumlu veya olumsuz sonucu olur. Hikayenin gelişimine bağlı olarak, oyuncu dünyayı belirli bir bakış açısıyla keşfedecektir. Oyuncuların istediği yönün yanı sıra atmosfer, çevre ve ilişkiler de dahil olmak üzere etraflarındaki her şeyi değiştirerek uygun kararlar verebilirler.

my story choose your own path 3

HİKAYEYİ KOLAYLAŞTIRMAK İÇİN DERİNLİKLİ KARAKTER GELİŞTİRME

My Story’deki tüm hikayelerin ortak bir yanı vardır: yoğun karakter gelişimi ve oyuncuların ilgisini çekmesi veya flört etmesi için her ayrıntıda derinlik. Hepsi birçok farklı geçmişe sahip ve oyuncu, her karakterin sırları hakkında daha fazla bilgi edinmek için her bir özelliği kademeli olarak keşfedebilir. Karakterin ifadeleri ve tavırları da yolculuk sırasında birçok önemli içerik veya seçimden etkilenir.

my story choose your own path 4

CANLI VE ESTETİK GÖRSEL KALİTE

Her hikayedeki görsel kalite aynı motoru kullanır, ancak karakter tasarımları ve arka planları canlıdır. Ayrıca, oyuncunun rahatlamasını artırmak ve anlamlı ve romantik sohbetlere daldıklarında daha sürükleyici hale getirmek için birçok unsuru birleştirirler. Her karakterin atmosferi de net ve mükemmel bir şekilde ifade edilerek her şeyi daha canlı ve hayat dolu hale getiriyor.

my story choose your own path 5

GÜZEL KONSEPTLERLE GÖRÜNÜMÜNÜZÜ KİŞİSELLEŞTİRİN

My Story, oyunculara bir kadın veya bir erkeğin bakış açısından hikayenin tadını çıkarma şansı verecek, ancak daha hızlı ilerlemeleri için görünüm önemlidir. Bireysel tasarıma bağlı olarak, oyuncu, karakteri birçok benzersiz stilde muhteşem kılmak için kostümler, makyaj, saç stilleri vb. gibi birçok özelliği değiştirebilir. Partilerle ilgili bazı özel durumlar, oyuncuların öne çıkmak için mükemmel kıyafeti seçmesini de gerektirecektir.

My Story, oyunculara istedikleri kişi olmak ve kaderlerini inşa etmek için sayısız seçenek sunmayı vaat ediyor. Birçok heyecan verici özellik sisteme entegre edilecek ve oyunculara romantizm veya mizah dolu her hikaye için birçok etkileyici keşif sunacak.


İndir (138M)

Artık indirmeye hazırsınız My Story ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanNanobit com

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir