My Movie
My Movie

My Movie v11.2.0 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir

My Movie, profesyonel olarak geliştirilmiş becerilere sahip video paylaşım platformlarında yeni trendler yaratmada öncülük ediyor. Güncellenmiş sürüm, yeni bir etkileşimli arayüz, bir dizi ek işlev ve hata iyileştirmeleri sağladı ve denemeye değer! K

Android Android Video Oynatıcılar
5 ( 392 puan )
Fiyat: $0
İsim My Movie
Yapımcı MyMovie Inc
Tür Video Oynatıcılar
Boyut 53M
Versiyon 11.2.0
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
My Movie is the most famous version in the My Movie series of publisher MyMovie Inc
Mod Version 11.2.0
Total installs 10,000,000+

My Movie, profesyonel olarak geliştirilmiş becerilere sahip video paylaşım platformlarında yeni trendler yaratmada öncülük ediyor. Güncellenmiş sürüm, yeni bir etkileşimli arayüz, bir dizi ek işlev ve hata iyileştirmeleri sağladı ve denemeye değer! Kaliteli bir videoyu kendi yönteminizle oluşturun ve düzenleyin; belirtilen gereksinimlerin çoğunu karşıladığı ve sıkıcı bir videonun üstesinden geldiği için bu en iyi seçimdir.

VİDEO KIRMA ARACI

Düzenlemek için yeni bir video ekleyin; sağladığımız kesici alet gerisini halleder. Parçalara ayırmak için kullanımı kolaydır ve mevcut HD’yi, bazı vlog’larda, sunumlarda veya bir videoda yardımcı olduğunuzdan emin olun. Tek bir dokunuşla profesyonel video doğuyor! Filmim estetik faktörü takdir ediyor ve bu yüzden nasıl küçültülür, eğimi güzel olacak şekilde ayarlamak da bir endişe meselesidir.

KISA FİLMLERE DAHİL OLAN

Karıştırılacak şeyleri vurgulayın ve uygulama bunları birleştirmenize, seçimde önceden ayarlanmış birkaç geçiş oluşturmanıza yardımcı olacak, böylece düzenleyici her zamankinden daha kullanışlı hale geldi. Tam bir videoya sıkıştırılmış olmasına rağmen, kalitesi her zaman garanti edilir.

Youtube ve Video Maker için Video Düzenleyici – Filmim Youtube ve Video Maker için Video Düzenleyici – Filmim

YENİ METİN, ÇIKARTMA EKLE

Kullanıcı açıklamanın gerekli olduğunu düşünüyorsa metin ekleme desteği; süreç oldukça basittir, ancak metne özel benzersiz bir animasyon uygulamayı unutmayın. Sevimli çıkartmalar, komik memler veya unutulmaz bir GIF ile yeni trend!

ÇEŞİTLİ FİLTRELER

Yeni bir renkli gömlek giyerken My Movie nispeten süslüdür. Retrodan moderne değişen filtre sistemleri sunulmaktadır. Bazen seçimi çeşitlendirmek için filtrelerle birkaç animasyon efekti ile atmosferi canlandırabilirsiniz. Parlaklık, kontrast veya doygunluk olsun, görüntüye uygulanan renk düzeyini daha uygun şekilde ayarlamanız için bir araç çubuğu görüntülenir.

Youtube ve Video Maker için Video Düzenleyici – Filmim Youtube ve Video Maker için Video Düzenleyici – Filmim

HIZ AYARI

Artık videoyu değiştirmek veya hızlı ileri sarmak artık zor bir şey değil! Yeni kreasyonlara odaklanan uygulama, heyecan verici kompozisyonlar için videonun hızını kontrol etme, hızlı veya yavaş, ileri veya geri ayarlama yeteneğine sahiptir. Bu işlevi, onu Slow-Mo veya Time-Lapse movie maker paketinde geliştiren uygulamada bulabilirsiniz.

PARÇA EKLE

Çalmakta olan bir şarkıyı bir videoya veya sizi daha iyi hissettirecek bir sese koyun, My Movie ses ekleyerek mükemmel bir dublaj işi yapar. Bu işlem bitti ve en profesyonel müzikleri içeren bir videonuz var. Birden fazla fotoğrafın birleştirilmesi aynı zamanda bir film oluşturur ve ayrıca müzik ekleyebilir. Tüm şarkıların ücretsiz olduğunu ve kullanıcıların kendi seslerini çıkarıp uygulayabileceğini unutmayın. Belki gelecekte bir trend haline gelir!

ÖLÇEK ÇERÇEVE

Çerçeveyi bölmenin dört yolu vardır ve sadece bir seçim yapmanız yeterlidir. Daha özgürce gelişmek istiyorsanız, aynı adı taşıyan özelleştirmeyi kullanın ve sonuçlarınızdan memnun olun. Sadece küçük bir uygulama ile profesyonel bir yapımcı olun! Çerçeve ne olursa olsun, sizi yakında görmeyi dört gözle bekliyoruz.

Youtube ve Video Maker için Video Düzenleyici – Filmim Youtube ve Video Maker için Video Düzenleyici – Filmim

KAYDET VE PAYLAŞ

Düzenleme işlemini tamamlayan kullanıcılar ortaya harika eserler çıkarıyor ve bunları cihazınıza kaydetmeleri gerekiyor. Ardından, kullanıcılar bunları birkaç sevdikleriyle paylaşmalı ve bu videonun neden ortaya çıktığını daha ayrıntılı olarak açıklamalıdır. Sosyal medya platformlarında bu tarihi yeniliğe hayran kalacaklarına inanıyorum. Bir trend belirleyici olun ve yeni bir düzenleme çılgınlığı yaratın.

HOŞ GELDİN

Deneyime hoş geldiniz! My Movie her zaman deneyimlemeniz için hazırdır, uyumlu bir alan açar, üyeler çekicidir ve özellikle profesyonel bir şablon koleksiyonuna ve düzenleme araçlarına erişime sahiptir. Elinizi kısa videolar tasarlamada deneyin, trendlerin bir adım önünde olun ve yaratıcılığınızla medyada ünlü olun. Hata toplama ve sürüm yenileme çalışmaları devam ettiği için lütfen bir inceleme bırakın.


İndir (53M)

Artık indirmeye hazırsınız My Movie ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMyMovie Inc

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir