My Magical Girlfriends
My Magical Girlfriends

My Magical Girlfriends v2.0.7 APK indir (Ücretsiz Premium Seçenekler) 2022

My Magical Girlfriend: Anime Dating Sim büyüleyici aşk maceralarının simülasyon oyunudur. Akıllı seçimlerinizle hikayenin sonuna karar verecek olan siz olacaksınız.

Android Android Macera Oyunları
5 ( 621 puan )
Fiyat: $0
İsim My Magical Girlfriends
Yapımcı Genius Studio Japan Inc
Tür Macera Oyunları
Boyut 18M
Versiyon 2.0.7
MOD Ücretsiz Premium Seçenekler
Orjinal Google Play
My Magical Girlfriends is the most famous version in the My Magical Girlfriends series of publisher Genius Studio Japan Inc
Mod Version 2.0.7
Total installs 100,000

Eğer bir anime aşığıysanız, My Magical Girlfriend: Anime Dating Sim sizin için doğru oyundur. Romantik aşk hikayeleriyle ilgili bu simülasyon oyunu, oyunculara heyecan verici deneyimler sunuyor. Oyun, sevimli chibi grafiklere ve oyuncuları etkileyen çeşitli bir karakter sistemine sahiptir. Yaptığınız seçimlerle bölümü tamamlayacak ve harika şeyler gerçekleştireceksiniz. Ayrıca oyunun oynanışı gayet basit ve oyuncuları sıkmıyor.

Sihirli Kız Arkadaşlarım: Anime Arkadaş Sim Sihirli Kız Arkadaşlarım: Anime Arkadaş Sim

HİKAYE OYUNCULARI ÇEKİYOR

Başkalarının aurasını görebilmenin tuhaf gücüne sahip bir karaktere dönüşeceksiniz. Bir gün, üniversiteye giderken bir kızdan gizemli, parlayan bir aura görürsün. Bu yüzden bu kızı takip etmeye ve onun gerçekten sihire sahip olduğunu öğrenmeye karar verdin.

Adının Elise olduğunu size tanıttı ve yavaş yavaş onun sırrını keşfettiniz, bu yüzden kalıp ona yardım etmeye karar verdiniz. Sihirli okul ödevinde ona yardım edecek ve iki tanıdığı ile büyülü bir dünyaya gireceksiniz. Ardından, Elise ve rakipleri arasındaki savaşa kendinizi kaptırıyorsunuz.

FAVORİ KARAKTERLERİNİZLE ETKİLEŞİM YAPIN

Birçok farklı seçeneğiniz olacak ve her karakterin hikayesine devam edeceksiniz. Doğru kararı verebilmek için oyunun her içeriğini dikkatlice okumalısınız çünkü bu oyun ana olay örgüsüne dayanmaktadır. Oyunda üç ana karakter var: Elise, Effie ve Charlotte.

İçinde, Elise bir mükemmeliyetçi ve başkalarının yardımı olmadan her şeyi kendi başına halletmek istiyor. İlk başta, sana sert davranacak ve sana “aptal” diye bağıracak. Ancak keskin kişiliğiyle her şeyi en iyi şekilde yapabilir. Effie ise utangaç bir kızdır ve önceki sahibi tarafından kötü muamele görmüştür. Elise, Effie’yi buldu ve ona mistik büyüsünde yardım etti. Sonuç olarak, Effie çevresindekilere olan güvenini kaybetmiştir. Kalbini açmanın bir yolunu bulmalısın. Charlotte, Elise’in tanıdığı ve neşeli kişisidir. Özellikle Charlotte, insanları güldürme ve insanları daha sosyal hale getirme yeteneğine sahiptir.

Sihirli Kız Arkadaşlarım: Anime Arkadaş Sim Sihirli Kız Arkadaşlarım: Anime Arkadaş Sim

ANA ÖZELLİKLER

  • Eşsiz anime vuruşlarına sahip renkli bir dünya, oyuncuları fantastik hikayelere daldırıyor.
  • En sevdiğiniz karakterlerle etkileşime geçin: kendi seçimlerinizi yapın, karakterler için alışveriş yapın,…
  • Sevimli anime görüntüleri ile güzel grafikler.
  • Her karakter için seçim: her karakterin kendine ait heyecan verici bir hikayesi olacak.
  • Basit oyun ve ilgi çekici hikaye.


İndir (18M)

Artık indirmeye hazırsınız My Magical Girlfriends ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanGenius Studio Japan Inc

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir