My Little Pony
My Little Pony

MY LITTLE PONY: Magic Princess v7.6.2a APK (En Son) indir 2022


MY LITTLE Pony: Magic Princess, oyuncuların sevimli görünümlü birçok midilliyle buluşacağı, hayranlık uyandıran grafiklere sahip bir oyundur. Kasabalarını daha büyük ve daha büyük inşa edebilecek ve daha fazla kaynak toplayabileceksiniz. Aynı zamanda

Android Android Klasik
4 ( 103 puan )
Fiyat: $0
İsim My Little Pony
Yapımcı Gameloft SE
Tür Klasik
Boyut 51MB
Versiyon 7.6.2a
MOD En Son Sürüm
Orjinal Google Play
My Little Pony is the most famous version in the My Little Pony series of publisher Gameloft SE
Mod Version 7.6.2a
Total installs 50,000,000+

İndir (51MB)

MY LITTLE Pony: Magic Princess, oyuncuların sevimli görünümlü birçok midilliyle buluşacağı, hayranlık uyandıran grafiklere sahip bir oyundur. Kasabalarını daha büyük ve daha büyük inşa edebilecek ve daha fazla kaynak toplayabileceksiniz. Aynı zamanda, farklı mini oyunlarda tanışıp onlarla oynayabileceğiniz birçok Pony olacak. Her oyuncunun seveceği bir oyundur.

BENİM KÜÇÜK Pony: Sihirli Prenses

PONİLERİN ŞEHRİNİ İNŞA ET

MY LITTLE Pony: Magic Princess’e adım attığınızda, size getirdiği güzelliğe aşık olacaksınız. Orijinal çizgi filmden ilham alan sevimli midillilerin yaşadığı bir kasaba göreceksiniz. Aynı zamanda bir gözlemci ve karanlığın istilasına direnmek ve yaşam alanlarını genişletmek için yeni bir şehir inşa etmelerine yardımcı olacak biri olacaksınız. İlk Midilliler gözlerinizin önünde görünebilecek.

Kasabayı inşaat ve çiftçilik oyunlarına benzer şekilde yukarıdan aşağıya bir bakış açısıyla gözlemleyeceksiniz. Oyuncular çevreyi tamamen görecek ve tercihlerine uygun olarak istedikleri her yere yeni evler yerleştirebilecekler. Aynı zamanda, oynanışı da herhangi bir oyuncunun kolayca erişebileceği şekilde basittir çünkü her zaman karaktere liderlik edecek ve yeni şeyler öğrenmelerine yardımcı olacak görevler olacaktır.

BENİM KÜÇÜK Pony: Sihirli Prenses

HOŞ GELDİNİZ YENİ PONİLER

MY LITTLE Pony: Magic Princess’te çeşitli nedenlerle tamamlamak zorunda kaldığınız belirli görevler olacak. İlk sebep, oyunun mekaniğini anlamanıza yardımcı olacak olmalarıdır. Aynı zamanda, zamanla, bu kasabaya birçok farklı görünümlü Pony’yi kabul edebileceğiniz için kasabanızın yavaş yavaş bir yığın haline geldiğini göreceksiniz. Ek olarak, ikinci neden, her görevin size kullanmanız için belirli miktarda kaynak verecek olmasıdır.

Bu oyunda kolayca bulabileceğiniz nadir bir kaynak elmaslardır. Elmasın özelliği, görevleri son derece kolay bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olabileceği zaman basittir. Böylece belirli bir görevi hızlandırabileceksiniz ve elbette oyunun başında alabileceğiniz miktar oldukça mütevazı olacak, bu yüzden bunları makul bir şekilde kullanmanız gerekiyor. Bazı Midilliler için elmaslara da ihtiyacınız var.

BENİM KÜÇÜK Pony: Sihirli Prenses

Görevi takip etmeniz gerektiğinde, ilk aşamalarda kasaba binası temel olacaktır. Ne yapmanız gerektiğini ve nerede olduğunu görebileceksiniz; görevin Git düğmesine basın. Aynı zamanda, bir Midilli almak, onlar için bir ev inşa edeceğiniz gerçeğiyle ilişkilidir. Ev yapıldıktan sonra bir Pony getirecek bir sıcak hava balonu göreceksiniz. Zamanla, birçok yeni büyüleyici arkadaş edineceksin.

BENİM KÜÇÜK Pony: Sihirli Prenses

ALANI GENİŞLETİN VE MİNİ OYUNLARA KATILIN

MY LITTLE Pony: Magic Princess’te oyuncular şehrin küçük bir bölgesini görebilecekler, ancak onu genişletmek için madeni paralar kullanabildiğiniz için uzun sürmeyecek. Aynı zamanda çeşitli mini oyunlar aracılığıyla Pony’lerle etkileşime girebilirsiniz. Pony ile oynamaktan hoşlanıyorsanız, arkadaşınızla pas gerçekleştireceğiniz Bounce oyununa katılabilirsiniz. Crystal Mine’da bir Minecart’ı kontrol ederken madenin zorluklarından geçeceksiniz.


İndir (51MB)

Artık indirmeye hazırsınız My Little Pony ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanGameloft SE

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir