My Hotpot Story
My Hotpot Story

My Hotpot Story v1.4.6 APK (Sınırsız Para) indir


My Hotpot Story Mod APK'da bir güveç restoranı işletecek, yemekler tasarlayacak, günlük satın alma planları belirleyecek, müşterilere hizmet verecek, aşçıları ve garsonları eğitecek, restoran malzemeleri satın alacak vb.

Android Android Oyun
4 ( 764 puan )
Fiyat: $0
İsim My Hotpot Story
Yapımcı 零下七度
Tür Oyun
Boyut 269.66 M
Versiyon 1.4.6
MOD Menü, Sınırsız Mücevher/Para
Orjinal Google Play
My Hotpot Story is the most famous version in the My Hotpot Story series of publisher 零下七度
Mod Version 1.4.6
  • 1. Menü
  • 2. Sınırsız Cevher


İndir (269.66 M)

My Hotpot story Mod APK (Menü, Sınırsız Mücevher/Para), bir hotpot restoranının sahibi olduğu için oynadığınız bir restoran yönetimi çevrimiçi oyunudur. Nihai hedefiniz çeşitli güveç yemekleri geliştirmek, günlük satın almaları programlamak, tüketicilere teklif vermek, şefleri ve garsonları eğitmek, restoran ürünleri satın almak, zincir dükkanları açmak ve artı. Video oyunu son derece zorlu ve çok sayıda stratejik düşünmeyi gerektiriyor. Başarılı olmak için seçimlerinizle birlikte dikkatli olmalısınız.

Ayrıca, “Tiệm lẩu Đường Hạnh Phúc” olarak adlandırılan Vietnamca My Hotpot masalını da oynayabilirsiniz.

my hotpot story 2 my hotpot story 3

İşinizi nasıl yürüteceğinizi seçmekte özgürsünüz ve bunu yapmanın birçok yolu var. Her türlü lezzetli yemeğin, özellikle Çin malzemelerinin tadını çıkarmak isteyebilirsiniz. Video oyunu ayrıca, kendinize ait orijinal bir güveç restoranına sahip olmak için dükkanınızı süslemenizi sağlar. My Hotpot Story, Çin yemeklerini seven veya kendi şirketlerini yönetmeyi seçen birçok kişi için harika bir oyundur.

Mağaza, antik beyaz duvar alanı ve kubbeleri ile klasik Çin tasarımında tasarlanmıştır. Bu restoranın önündeki tabelada mağazanın adı Çince yazılmış olabilir. Ayrıca oyuncular, geleneksel ev pencerelerini değiştiren açık sarı cam pencerelerle modern Avrupa tasarımında bir güveç restoranı yaratmayı seçebilirler. Bu, yemek yiyenlerin güveç yerken yol manzarasının tadını çıkarmasına izin verebilir. Japon tarzı güveç deneyimini tercih edenler için, My Hotpot Story artık alışılagelmiş yemek masaları ve sandalyeler yerine ahşap sürgülü kapılar ve alçak masalar sunuyor. Çok iyi ve dinlendirici bir oda oluşturmak için dükkanın etrafına saksı bitkileri yerleştirilebilir. Bir kişi güveç restoranı için hangi tasarımı seçerse seçsin, My Hotpot story kesinlikle tatmin edici ve gerçek bir bilgi sağlayacaktır.

my hotpot story 4 my hotpot story 5

Geleneksel güveç yemeklerini pişirerek işe başlarsınız, ancak restoran daha iyi bilinir hale geldikçe, pahalı bitmiş ürünler satın almak için paranız olur. O zaman kesinlikle restoranın kalbinde bir konveyör sistemi olan bir açık büfe güveç restoranı açabilirsiniz. Göreviniz her zaman müşterilerin zevk alması için taşıma bandındaki yiyecekleri düzenlemektir. Tüketiciler masalara ve sandalyelere uzanır ve ihtiyaçları olanı alırlar. Arkadaşlarınız yemeği bitirdikten sonra, yepyeni misafirlerin keyfini çıkarmak için hızlıca ortalığı toplamanız gerekecek. Kalabalık arkadaşlara hizmet vermeyi hızlandırmak için çok daha fazla personel işe alın. O NPC verildiğinde her zaman beyaz gömlekli şişman bir aşçı vardır. Oyuna hızla alışmak için talimatlarını izleyin. My Hotpot story, baştan sona kendinize güvenmenize yardımcı olacak hızlı tempolu bir çevrimiçi aksiyon oyunudur.

my hotpot story 6 my hotpot story 7

Ünlü bir Çin güveç restoranı olarak, her gün gelip giden çok sayıda müşteri var. Web ziyaretçileriniz de yaş ve kurs açısından çeşitlidir. Müşterileri nedeniyle bir toplantı için mantıklı giyinen kişiler bulacaksınız. Hafta sonu toplanacak kendi aileleriyle birlikte yaşlı insanlar da var. Rengarenk giyinmiş genç yetişkinler. Bireyler içip yemek yerken, oyuncu birkaç şarkıcıyı pazarı gerçekleştirmeleri için davet edebilir. Müzikaller, danslar vb. icra etmek için hepsini ucuza kiralayın. Restoranın tüketicileri ayrıca coşkuyla sanatçıya bahşiş verir. Ve doğal olarak, o para sana gidecekti. My Hotpot Story, arkadaşlarınızı ve akrabalarınızı eğlendirirken aynı zamanda ekstra para kazanmak için iyi bir yöntemdir.


İndir (269.66 M)

Artık indirmeye hazırsınız My Hotpot Story ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir