My Hero Academia
My Hero Academia

My Hero Academia v40009.2.166 APK + OBB (Tam Oyun) indir 2022


Harika bir kahraman olmak ve kötü adamlarla savaşmak istiyorsanız My Hero Academia: The Strongest Hero Anime RPG'ye bakın. Bu, oyunculara hayallerindeki kahraman olma şansı veren bir aksiyon oyunudur. Oyuncular adaleti yeniden kazanmak, masum insanla

Android Android Aksiyon
4 ( 182 puan )
Fiyat: $0
İsim My Hero Academia
Yapımcı Sony Pictures Television
Tür Aksiyon
Boyut 78M
Versiyon 40009.2.166
MOD Tam Oyun
Orjinal Google Play
My Hero Academia is the most famous version in the My Hero Academia series of publisher Sony Pictures Television
Mod Version 40009.2.166

İndir (78M)

Harika bir kahraman olmak ve kötü adamlarla savaşmak istiyorsanız My Hero Academia: The Strongest Hero Anime RPG’ye bakın. Bu, oyunculara hayallerindeki kahraman olma şansı veren bir aksiyon oyunudur. Oyuncular adaleti yeniden kazanmak, masum insanlar için adaleti geri kazanmak için savaşa katılabilecekler. Bu oyunda birçok güzel ve heyecan verici şey sizi bekliyor.

My Hero Academia: En Güçlü Kahraman Anime RPG

ÇIKAN VE AKILLI BİR KAHRAMAN OLUN

My Hero Academia’ya gelen oyunculara bu şehri korumak için birçok önemli görev verilecek. Bir kahramanın görevlerini yerine getirmelisiniz, örneğin: suçluları yakalamak, davanın kanıtlarını bulmak, insanlar için adaleti izlemek ve daha fazlası, zavallı kediler hala onlar tarafından kurtarılıyor. İnsanlara her zaman yardım eden ve onlara her gün neşe veren nazik bir kahraman olun. Bu tehlikeli şehir için bir barış sembolü olarak görüleceğinizi söyleyebilirsiniz. İnsanlar için yaptığınız şeylerden, yavaş yavaş sizi sevecek ve güveneceklerdir.

BENZERSİZ MEKANİKLERLE CANLI GRAFİKLER

My Hero Academia’da. Üretici, kullanıcılara olağanüstü gerçekçi ve benzersiz görüntüler karşısında hayran bırakan bir grafik ekran verdi. Karakterler, sevimli çizgi film karakterlerinden yola çıkılarak tasarlanmıştır; Oyuncular, özellikle çocuklar, ilk görüşte oldukça ilgi duyacak ve büyülenecektir. Her karakter dikkatlice çizilir, her vuruş titizlikle, her yüz farklı bir şekle sahiptir.

My Hero Academia: En Güçlü Kahraman Anime RPG

Karakterlerin hepsinin belirli bir adı ve işlevleri vardır. Oyuna girmeden önce her karakterin büyüleyici tanıtımına hayran kalacaksınız. Ayrıca modern ve profesyonel bir mekanizma ile dikkat etmeli ve dikkatli olmalısınız, maçlarda sübjektif olmamalısınız, sahip olduğunuz klasik ve benzersiz oyun tarzını vermelisiniz. Bir deneyin ve yapabileceğinize inanıyoruz.

FAVORİ KARAKTERLERİM HAKKINDA BİLGİ AL

Birçok farklı karakter olacak; en çok sevdiğiniz duyguyu seçme hakkınız olacak. Ardından, arka plan bilgilerini inceleyin, kişilikleri ve ilgi alanları hakkında bilgi edinin, böylece nasıl bir insan olduklarını anlayabilirsiniz. Ana karakteriniz her maçta tekme atmayı, yumruk atmayı, doğru eylemlere katılmayı ve insanları korumayı seviyor. Güçlerini artırmak ve savaşa yardımcı olacak yeni özellikler kazanmak için onlara enerji verin ve yükseltin.

My Hero Academia: En Güçlü Kahraman Anime RPG

BİLEŞENLERİNİZİN YANINDA HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Takım arkadaşlarınız her zaman etrafınızı sardığı için tek başınıza savaşmak zorunda kalmayacaksınız. Sizin gibi bir amaçları var, her zaman insanlığa en iyisini getirmek istiyorlar. Seviyeler boyunca sohbet edebilir ve birbirinize güvenebilir, ifadeler gönderebilir veya arkadaş olabilirsiniz. Oradan, daha iyi ilişkilere sahip olacak ve daha fazla insana maruz kalacaksınız. Düşmanı hızla yok etmek için işbirlikçi bir oyun ve akıllı hareketler bulalım. Ayrıca, kahramanlardan oluşan ekibinizi oluşturmak için Birliklere katılabilirsiniz.

HER GÜN ÖZEL GÖREVLERİ UNUTMAYIN

My Hero Academia size her gün özel görevler verecek. En iyi şekilde ve zamanında tamamlamanız gerekir. Tüm işleri hallettikten sonra oyundan heyecan verici ve çekici ödüller alacaksınız. Sadece bu değil, aynı zamanda tehlikeli gangster patronlarıyla ünlü savaşlara katılma fırsatınız da var. Bu güçlü rakibe karşı kazanmak için kendinize önceden bir taktik hazırlamanız gerekiyor. Dövüş becerileri ve dövüş deneyimi ile rakibinizi yenebileceksiniz. Çaba gösterdiğiniz ve denediğiniz sürece hiçbir şey imkansız değildir.

My Hero Academia: En Güçlü Kahraman Anime RPG

OYUNCULARIN EĞLENCELİ BİR EĞLENCE ALANINA SAHİP OLMASINA YARDIMCI OLAN OYUN

Oyuncular bu oyuna katıldıktan sonra yoğun ve çetin maçlarda eğlenceli dakikalar yaşayacaklar. Sadece bu değil, aynı zamanda eğlenceli bir eğlence ve dinlenme alanının da tadını çıkarabilirsiniz. Oyuncular işin baskısını ve kaosunu azaltacaktır. Savaşa katıldıktan sonra hızla yaşama ruhlarını ve motivasyonlarını yeniden kazanacaklar. Ayrıca bu, birçok farklı durumu olan eğlenceli bir oyundur ve oyuncular buna tanık olduklarında şaşıracaklar. Bu oyunu oynarken asla sıkılmayacaksınız çünkü her zaman benzersiz içerikler getiriyor ve her zaman yeniliyor. Bu aynı zamanda birçok izleyici için ücretsiz bir oyundur ve İnternet veya Wifi bağlantısı olduğunda istediğiniz zaman, istediğiniz yerde kolayca oynayabilirsiniz.


İndir (78M)

Artık indirmeye hazırsınız My Hero Academia ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSony Pictures Television

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir