My Friend Pedro : Ripe For Revenge
My Friend Pedro : Ripe For Revenge

My Friend Pedro v1.11 APK ( Sınırsız Para ) indir 2022

Mermi ve muzla yolculuğa katılmak ister misin? Hızlı ve verimli bir şekilde keyfini çıkaracaksanız, My Friend Pedro APK ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olacaktır. Bu piyasada çok popüler olan bir aksiyon oyunudur. Çekici atış ekranları oyuncul

Android Android Aksiyon
4 ( 585 puan )
Fiyat: $0
İsim My Friend Pedro : Ripe for Revenge
Yapımcı DevolverDigital
Tür Aksiyon
Boyut 86MB
Versiyon 1.11
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
My Friend Pedro : Ripe for Revenge is the most famous version in the My Friend Pedro : Ripe for Revenge series of publisher DevolverDigital
Mod Version 1.11
 • MENÜ MODU
 • TAM OYUN KİLİDİ ​​AÇILDI
 • Aptal Düşmanlar
 • Tüm Düşmanları Öldür
 • Düşmanların Sağlığı Düşük
 • Geri Tepme Yok
 • Sınırsız mermi
 • Puanı Değiştir
 • Zamanlayıcıyı Durdur

Mermi ve muzla yolculuğa katılmak ister misin? Hızlı ve verimli bir şekilde keyfini çıkaracaksanız, My Friend Pedro APK ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olacaktır. Bu piyasada çok popüler olan bir aksiyon oyunudur. Çekici atış ekranları oyunculara coşku ve heyecan dolu anlar yaşatacak. Bize katılmaktan çekinmeyin!!

my friend pedro apk indir modkiwi com 1

BU OYUN İÇERİĞİ HAKKINDA UZUN BİR HİKAYE

Hikaye, karısı ve çocukları kötü adamlar tarafından kaçırılıp tehdit edildiğinde belli bir aile hakkındaydı. Neredeyse hayatını kaybedinceye kadar yalnız kaldı. Size yardımcı olabilmek için Pedro adındaki nazik bir arkadaş, karınızın, çocuklarınızın ve geçmişinizin intikamını almak için ayağa kalkmanıza yardımcı olacaktır. Kalbindeki ateşle, sadece silah seslerinde boğulan ve kanla dolu bir dizi korkunç intikam getirdin.

DENEME SAVAŞIMI BAŞLATMAK

Bir arkadaşının yardımıyla oyuncu tek tek intikam anına girmiştir. Uzun bir yolculuktan sonra birinin gölgesini görün ve onu silahla vurun. Çok cesursun ve birçok savaşla yüzleşmeye cesaret ediyorsun. Pek çok hikayeden sonra intikam alacak kadar nefret dolu ve kendine güvenen biri oldun. Sahip olduğunuz deneyimin yanı sıra bildiğiniz atış becerilerini de uygulayın, daha isabetli atış yapabilmek için bu oyuna başvurun.

my friend pedro apk indir modkiwi com 2

OYUNCULAR 37 FARKLI SEVİYEDE YOLLARINI ÇIKAR

Bu oyunun birçok seviyesi ve birçok farklı aşaması var. Her parça farklı bir oyun tarzıdır. Ayrıca Arkadaşım Pedro, kolaydan karmaşığa doğru 37 farklı seviyeye ayrılmıştır; her farklı oyuncunun yeteneğine bağlı olarak, kendileri için doğru gelen ve yapabileceğimden emin olan bir seviye seçme hakkına sahip olacaklar.

YANGIN-YANGIN SÜRECİNDE ÇOKLU RÜYA ELEMANLARI KULLANIN

Düşmanı bombalama sürecinde, oyuncular her dönüş ve açı boyunca çok esnek ve profesyonel koreografi öğeleri uyguladılar. Bu şeyler birçok insan üzerinde derin bir etki bırakacak; her şeyden önce, bu oyuna başkalarının dikkatini ve ilgisini çekecek. Oradan daha fazla müşteri çekebileceksiniz. Görevi tamamladıktan sonra daha fazla puan ve daha değerli ödüller alacaksınız.

my friend pedro apk indir modkiwi com 3

GÖRÜNTÜLER OLUŞTURMA VE HER OYUN EKRANI DETAYLI, DÜZENLİ TASARIMLAMA

Karanlık ruh hali, birçok insanın sevdiği bu özel özellik sayesinde, bu oyuna gerçekten çok resmi ve zarif, tamamen farklı bir görüntü yarattı. Karakterler çok küçük de olsa detaylı bir şekilde tasarlanmış ama bir çok işlevi var. Bu karakterin keskin nişancı seviyesi çok yüksektir. Akıllı ve incelikli grafik tasarım yoluyla başarılı imaj oluşturma, her oyuncunun kalbinde özel bir vurgu yarattı.

SİLAHLAR VE ÇEKİCİ ARKA PLAN MÜZİĞİ İLE İNANILMAZ SES GÖRÜNTÜSÜ, ÇEKİCİ OYUNCULAR

my friend pedro apk indir modkiwi com 4

Bu oyun, oyunculara bir dizi korkunç silah sesi verdi. Özellikle arka plan müziği canlı ve oldukça çekici olduğundan. Oyunculara daha fazla motivasyon ve daha fazla heyecan veriyor, oynarken sıkılmıyorlar. Dahası, kendilerini oyuna sokmak daha kolay olacak ve oyuncuların mümkün olduğunca rahat ve doğru bir şekilde silah atabilmeleri için savaşın koşullarını hissetmelerine yardımcı olacak.


İndir (86MB)

Artık indirmeye hazırsınız My Friend Pedro : Ripe for Revenge ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanDevolverDigital

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir