My Dictionary
My Dictionary

My Dictionary v7.4 APK MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022

My Dictionary – polyglot (PRO), yabancı dil becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olan değerli bir öğrenme uygulamasıdır.

Android Android Eğitim
4 ( 804 puan )
Fiyat: $0
İsim My Dictionary
Yapımcı Kataykin: apps for education & lifestyle
Tür Eğitim
Boyut 8MB
Versiyon 7.4
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
My Dictionary is the most famous version in the My Dictionary series of publisher Kataykin: apps for education & lifestyle
Mod Version 7.4
Total installs 1,000+

Bir yabancı dili, özellikle kelime bilgisini öğrenmekte zorluk çekiyorsanız, endişelenecek bir şey yok çünkü Sözlüğüm, muazzam ve en hızlı kelime dağarcığını özümsemenize yardımcı olacak. Bu uygulama aynı zamanda mevcut kelime dağarcığınızı genişletmenizi sağlar. Kullanıcılar, gazeteleri ve forumları okuyarak, kendi dillerini zenginleştirerek giderek daha fazla yeni kelimeler topluyorlar. Bu uygulama sayesinde o kelimeleri daha uzun süre hatırlayabilir ve zihninize kazıyabilirsiniz.

GENİŞ FAYDALI EĞİTİM TÜRLERİ

My Dictionary’e gelince, kullanıcılar sekiz farklı eğitim türünü deneyimleyebilir. Uygulama, kelimeleri aramanıza, kelimeler yazmanıza, çevirileri aramanıza, öğrenilen kelimeleri ve çevirilerini karşılaştırmanıza yardımcı olur. Kullanıcılar, dünya çapında birçok ülkenin 90’dan fazla sözlüğünün keyfini çıkarır. Bu sayede birçok farklı şekilde çalışabilir ve öğrenmeye olan ilginizi artırabilirsiniz. Bu, daha hızlı özümsemenizi ve ders çalışırken sıkılmamanızı sağlar.

Sözlüğüm – çok dilli (PRO) Sözlüğüm – çok dilli (PRO)

SÖZLÜKLERİ HIZLI ARAYIN VE ÇEVİRİLERİ, SÖZLÜKTE ÇÖZÜMLERİ

Kullanıcılara son derece hızlı kelime hazinesi için bir arama motoru sağlanır. Uygulama aynı zamanda kelimelerin doğru telaffuzunu da sağlıyor, böylece kelimeleri hem ezberleyip hem de ana dili gibi doğru konuşabiliyorsunuz. Telaffuzunuzu daha doğal hale getirir. Sözlüğüm, sözcükleri yazmanıza yardımcı olur ve açıklayıcı örnekler içerir. Kelimeleri hatırlamanızı kolaylaştırmak için kelime kartları oluşturun.

İSTATİSTİKLER VE SON DERECE ZENGİN BİR KELİME TOPLAMASI OLUŞTURUN

Bu uygulama, oyuncuların zengin ve türlerle dolu olması için sürekli olarak yeni kelimeler alır ve güçlendirir. Ayrıca otomatik çevirilerden yeni kelimeler alırsınız veya öğrenilen kelimeler gizlenir veya çalışma listesinden kaldırılır. Ayrıca öğreniminizi değerlendirmenize yardımcı olur, böylece çalışmalarınızda motive olmaya çalışırsınız. Ayrıca, bu uygulama aynı zamanda kelimeleri daha çekici, çekici ve öğrencilerin zihnine girmesi kolay hale getirmek için resimleri düzenler.

ÖĞRENME SÜRECİ HAKKINDA SÖZLÜK VE DETAYLI BİLGİ SAKLAYIN

Kullanıcılar sunucudan kelime toplayabilir ve kendi kelime dağarcıklarını oluşturabilir. Dahası, buluta senkronize olurlar, böylece bir veritabanını birden fazla cihazda kullanabilir veya aynı cihazda çok sayıda başka kişinin verilerini kullanabilirsiniz. Ayrıca Excel’e içe veya dışa aktarabilirsiniz ve kullanıcılar ayrıca buluta 600’den fazla zengin görüntü yükleyebilir. Ayrıca bu uygulama, en iyi deneyimi yaşamanız için bir gece modu da sağlar.

Sözlüğüm – çok dilli (PRO) Sözlüğüm – çok dilli (PRO)

ANA ÖZELLİKLER

– Sıkılmadan öğrenmenizi ve deneyimlemenizi sağlayan 90’dan fazla zengin sözlükle birlikte sekiz farklı eğitim türü sunar.
– Kendiniz için geniş bir kelime hazinesi oluşturmak için birçok bilgiden yeni kelime kelimeleri toplayın ve saklayın.
– Hızlı kelime arama ve standart telaffuz ile birlikte öğrenmesi kolay, hatırlaması kolay bilgi kartlarının oluşturulması, öğrenme ilerlemenize yardımcı olur.
– Kullanıcıların birden fazla cihazda bir veritabanını veya bir cihazda birden fazla veritabanını kullanmasına izin verir.
– Öğrenme ve eğitim sürecinizi değerlendirin, böylece çalışmak için çabalayın, çabalayın ve daha motive olun.


İndir (8MB)

Artık indirmeye hazırsınız My Dictionary ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir