My Cute Otome Love Story Games
My Cute Otome Love Story Games

My Cute Otome Love Story Games v1.1.208 APK (Ücretsiz Premium Seçimler, Kıyafet) indir


My Cute Otome Love Story Games MOD APK hakkındaMy Cute Otome Love Story Games MOD APK, LLC tarafından üretilen etkileşimli masal simülasyon oyunu türüne aittir. Anime tarzı ilişki simülatörü, saf bir oyunun tüm benzersiz özelliklerine sahip olmak içi

Android Android Macera
4 ( 661 puan )
Fiyat: $0
İsim My Cute Otome Love Story Games
Yapımcı COMINO Inc. & INTEREST LLC.
Tür Macera
Boyut 128.52 M
Versiyon 1.1.208
MOD Premium Seçenekler
Orjinal Google Play
My Cute Otome Love Story Games is the most famous version in the My Cute Otome Love Story Games series of publisher COMINO Inc. & INTEREST LLC.
Mod Version 1.1.208

İndir (128.52 M)

My Cute Otome Love Story Games MOD APK hakkında

My Cute Otome Love Story Games MOD APK, LLC tarafından üretilen etkileşimli masal simülasyon oyunu türüne aittir. Anime tarzı ilişki simülatörü, saf bir oyunun tüm benzersiz özelliklerine sahip olmak için yapılmış tatlı, büyüleyici hikayelerle doludur. Her iki karakterin ışıltılı çizimlerinin ve arka planın keyfini çıkarın ve kişisel aşk hikayenizi seçeneklere ve tepkilere göre yazın. Hikayenin mutlu sonla bitmesi için birçok farklı yöne götürülmesi gerekiyor.

my cute pure boyfriend otome love romance story 7 my cute pure boyfriend otome love romance story 4

Kendi aşk hikayeni yarat

Çevrimiçi oyunda, genellikle hikayeyi seçen sizsiniz ve romantik aşk hikayesini kontrol eden sizsiniz. Etkinleştirmek için hikayenin nasıl gelişeceğine ve oyunun etkileşim serilerine ilişkin birden fazla seçeneğiniz var. İlk aşkınla birlikte uygun bir günde olmanın nasıl bir his olduğunu tam olarak deneyimle, büyüleyici figürlerle doğru yolda etkileşimler geliştir ve kendini rüya gibi bir aşk dramasına kaptır.

Japon geleneğine sahip anime figürlerinin görüntüsü

Oyundaki karakterler, Japon çizgi filmlerindeki özel anime grafikleriyle yaratılmıştır. İlişki kategorisiyle ilişkili hayranlar ve anime takipçileri için mükemmel derecede ideal ve mükemmel. Hem saf hem de güzel Japon tarzı bir aşk romanı gibi, kendinizi tamamen seçtiğiniz aşk masalına kaptıracaksınız.

Olağanüstü karakter kostümleri

Yazar tarafından tasarlanan kostüm stoğu, insanların güzel aşk alemine girdiklerinde muhtemelen en tatmin edici tasarımlara sahip olmalarını sağlamak için çeşitli ve parlak hale geliyor. Önceden hayal ettiğiniz gibi profil oluşturmak, kişiliğinizi çevrimiçi oyuna dahil etmek mümkündür. Çarpıcı, yakışıklı, zarif bir erkek ya da hoşlandığınız kişinin sempatisini çekmek ve ona sempati uyandırmak için lüks bir elbise içinde çarpıcı, muhteşem bir kadın yaratın.

my cute pure boyfriend otome love romance story 5 my cute pure boyfriend otome love romance story 6

Ücretsiz lansman çevrimiçi oyun

My Cute Otome Love Story Games, daha fazla yöneticiyi çekmek için kullanımı ücretsiz bir oyundur. Ayrıca yapımcı ayrıca oyuncuların oyunu aynı zaman diliminde iki dilde oynayabilmeleri için ekstra altyazılar sağlar, bu da oyuncuların oyun hakkında bilgi sahibi olmalarını ve başka bir dili anlamalarını kolaylaştırır. Video oyunu ücretsizdir, oyuncu küçük bir bedel öderse, oyunun diğer sınırlı özellikleri sayesinde erkek arkadaşına/kız arkadaşına derinden aşık olmanın daha da fazla tatlılığının tadını çıkarabilir. Şimdi yükleyin ve oynayın My Cute Otome Love Story Games MOD APK sadece.


İndir (128.52 M)

Artık indirmeye hazırsınız My Cute Otome Love Story Games ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanCOMINO Inc. & INTEREST LLC.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir