My City: Star Stable
My City: Star Stable

My City: Star Stable v3.0.0 APK (Numara) indir


Ürününüzdeki at çiftliği simülatörünü incelemeye başlamak için Android işletim sistemi için My City: Star Stable APK ücretsiz yükleyin. Kendi Şehrimde midillilerinizi beslemek, beslemek ve giydirmek için bir dadılık yapmanın zamanı gelmedi mi?APKAçık

Android Android Eğitim
5 ( 76 puan )
Fiyat: $0
İsim My City: Star Stable
Yapımcı My Town Games
Tür Eğitim
Boyut 60.11 M
Versiyon 3.0.0
MOD Numara
Orjinal Google Play
My City: Star Stable is the most famous version in the My City: Star Stable series of publisher My Town Games
Mod Version 3.0.0

İndir (60.11 M)

Ürününüzdeki at çiftliği simülatörünü incelemeye başlamak için Android işletim sistemi için My City: Star Stable APK ücretsiz yükleyin. Kendi Şehrimde midillilerinizi beslemek, beslemek ve giydirmek için bir dadılık yapmanın zamanı gelmedi mi?

My City Star Stable

APK

Açıkçası, televizyonda profesyonel bir at yarışı gördünüz ya da en az bir kez heyecan verici bir at yarışının izleyicileri arasında onu beğendiniz. Belki de her zaman kendi at sürüne sahip olmayı arzuladın? My City: Star Stable oyununda, bu hobiden memnun kalacaksınız ve erken yaşlardan itibaren ona bakacak bir ata sahip olacaksınız. Bu, çevrimiçi oyun My Chating Angela 2’deki gibi bir dadı olabileceğini gösterir. Ancak kediye iyi bakmak yerine, şimdi bir zamanlar daha genç olan midilliler. İşinizi iyi yapıp bu midillileri erken yaşlardan uzman etkinliklerine katılabilecekleri ana kadar güçlendirebilir misiniz? Bu oyunu keşfetmeye başlayalım!

My City Star Stable 5

Oynanış

My City: Star Stable, Our Town Games yazarının My City grubu çocuklar için akademik çevrimiçi oyun şovuna baktığınızda 33. taksittir. Bu tür çevrimiçi oyunların hayranıysanız, oyuncuları simüle edilmiş bir at çiftliğine götüren en yeni bileşeni göz ardı edemezsiniz. Oyun içinde, insanlar onları yönetmek ve yetiştirmek için kendilerine ait bir ata sahip olma konusunda muhtemelen haklı olacaklar. Çevrimiçi bir at çiftliği simülasyon oyunu olduğu için, bu oyunda yapmanız gereken, bir at eğitmeninin tüm görevini simüle etmek olacaktır. Atların bakımını üstlenir, hepsini güzel giysilerle giydirirsiniz (ki bu gerçekte gerçekleşmez), hepsini giydirir, hepsini inceler ve eğitirsiniz.

My City Star Stable 4

Bunlar at eğitimi, kesinlikle profesyonel olmayabilirsin. Ancak çevrimiçi oyun My City: Star Stable aracılığıyla neden daha iyi çalıştığını anlamayı bekleyebilirsiniz. İnsanlar, simülasyon çiftliğinde atları sürerken kendi kişiliklerine hakim olabilirler. Engellerin üzerinden atlamak, diğer insanlarla birlikte koşmak gibi oyunun sunduğu zorluklara katılın… Atın kafasına sempati uyandırmak için at eğitimi çalışmanıza başlayın. My City: Star Stable genel oyununda gerçekleşen çoğu yarışta başarıya ulaşmanıza izin verecekler. Genel oyun, çocuklara çekici oyunlarla eğlenceye olan özel tutkularını açığa çıkarmaları için sürekli olarak çok fazla eğlence getiriyor.

My City Star Stable 2

Oyuncak bebek evi gibi iletişim kurun

My City serisinin geçmiş bölümlerini oynadığınızda, bu oyunun çevresiyle bir araya gelmenin yöntemini bilirsiniz. Bir oyuncak bebek evi gibi, en önemli çevrimiçi oyunlara her küçük şeye bağlanabilirsiniz. Böylece çocuklara gerçekte yaptıkları işi hayal etmelerini sağlamak için en iyi deneyimi vermek. Bir izlenimle, bir süt kabı alıp atınıza vereceksiniz, ona muhteşem giysiler giydirecek, saçlarını örecek, saçlarını boyayacak ve hatta hastalandıklarında veterinere baktıracaksınız. Ek olarak, dengeli bir temizleyici olacak ve My City: Star Stable‘da sürekli olarak mümkün olduğuna inanılan her şeyin gübresini temizleyeceksiniz.

My City Star Stable 1

Grafik ve ses

My City: Star Stable, at çiftliğiyle ilgilenen kişilerin tüm işlerini simüle eden 3 boyutlu resimlerden yararlanır. Yazar aslında küçük çocuklara uyması için pek çok parlak renk kullanmış. Genel oyun, oyuncuların sevgisini hızla kazandı ve özellikle anneler ve babalar, küçük çocukların bu tür faydalı oyunları oynaması konusunda tamamen eminler. Yüksek görüntü kalitesi ve oynanabilirliği ile 5 ila 12 yaş arası çocuklar için herhangi bir baskı yoktur. My City: Star Stable‘ın dinlendirici bir film müziği vardır ve ayrıca kişiliğinizi Our City Games şovunun diğer birçok bileşenine bağlayabilirsiniz.

Şu anda, My City: Star Stable, Google Play uygulama mağazasına göre 1 ABD dolarına mal oluyor, video oyununa sahip olmak için biraz para harcayacak ve yayıncıya daha fazla ilham sunacaksınız. Video oyununa sahip olmanın parası nedeniyle, video oyunu oynarken sinir bozucu reklamları tamamen kaldıracaktır. Sonsuza kadar ücretsiz güncellemeler almak için ne zaman ödeme yapın.

Android Os için My City: Star Stable APK’yı indirin


İndir (60.11 M)

Artık indirmeye hazırsınız My City: Star Stable ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMy Town Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir