My City: NewYork Trip
My City: NewYork Trip

My City: New York v2.0.0 APK (Tam Oyunun Kilidi Açık) indir 2022


Oyuncular My City: New York'taki aktiviteleri deneyimlediğinde canlı kahkahalar ve çok eğlenceli sesler. Oyuncuların keşfetmesi için sizi renkli modern şehre getiriyor. Oyun, My City oyun serisine yeni bir giriştir ve karakterleri bu şehrin tüm kültü

Android Android Macera Oyunları
5 ( 935 puan )
Fiyat: $0
İsim My City: NewYork Trip
Yapımcı My Town Games Ltd
Tür Macera Oyunları
Boyut 65M
Versiyon 2.0.0
MOD Tam Oyunun Kilidi Açık
Orjinal Google Play
My City: NewYork Trip is the most famous version in the My City: NewYork Trip series of publisher My Town Games Ltd
Mod Version 2.0.0
Total installs 10,000+

İndir (65M)

Oyuncular My City: New York’taki aktiviteleri deneyimlediğinde canlı kahkahalar ve çok eğlenceli sesler. Oyuncuların keşfetmesi için sizi renkli modern şehre getiriyor. Oyun, My City oyun serisine yeni bir giriştir ve karakterleri bu şehrin tüm kültürlerini deneyimlemek için New York City turuna çıkarır. Oyun, özellikle ünlü turistik yerleri keşfetmek isteyen çocuklar için birçok yaş için uygundur.

Benim Şehrim: New York

GERİ ALIN VE BÜYÜK BİR YERE GİDİN

My City: New York, birçok insanın gitmek istediği en modern Amerikan şehrinde bulunan tüm eğlence aktivitelerini oyuncular için simüle edecek. Oyun, çocuklar için oyun türleri üreten lider bir şirket olan My Town Games Ltd tarafından üretilmiştir. Bu şehrin her köşesini keşfetmek isteyen bir grup genç turist olacaksınız. Özgürlük Anıtı, Central Park veya bir şehir sirki gibi birçok ünlü yeri oyunu oynarken ziyaret edebileceksiniz.

Sırt çantanızı toplayın ve tüm heyecan verici aktiviteleri deneyimlemek için diğer birçok gençle birlikte yola çıkın. Sizin için tur rehberleri bu şehirde yaşayan, sizi kültürel bir yemek, eğlence vb. geziye çıkaran çocuklar olacak. Çok etnik gruptan oluşan bir ülkede, şehirdeki gençlerin pek çok farklı ten rengi var, ki bu çok değil. şaşırtıcı. Bu aynı zamanda çocukları ırksal olarak eşit olmaları için eğitmek için insancıl bir mesajdır.

Benim Şehrim: New York

POPÜLER ŞEHRİN KÜLTÜRÜNÜ YAŞAMAYA HAZIRLANMAK

İlk olarak, bir seyahate hazırlanmak için bilet gişesine gitmeniz gerekir. Uçak New York’a indikten sonra sistem, ilginç ziyaretin programı hakkında ayrıntılı talimatlar verecek. Karşınızda devasa binalar ve muhteşem yatlar olacak. Lüks bir otelde konaklayacak ve şehrin birçok yerini deneyimleyeceksiniz. Yemek alanını, eğlence parkını, turistik bölgeyi ziyaret etmek için küçük arkadaşlarınızı takip edin.

Sokak yemeklerinde dondurma, ekmek, kızarmış tavuk gibi birçok yemeğin tadını çıkaracaksınız. Bu şehrin kültürünün cesur lezzetlerinin tadını çıkarmayı unutmayın. My City: New York’ta Amerika’nın ünlü heykellerini ziyaret edin. Heykeller veya çeşmeler turistlerin ziyaret etmesi için çok çekici. Burada ilginizi çeken her bir heykelin kibar bilgilerini ve anlamını öğreneceksiniz.

Benim Şehrim: New York

GÖRÜNÜMÜNÜZÜ GÜZEL VE ​​KİŞİSEL DEĞİŞTİRİN

Birçok giyim mağazasının bulunduğu moda alanına adım attığınızda beğendiğiniz kıyafet setini seçebileceksiniz. Bu en iyi şehirde yaşayan insanlar gibi şık bir insan ol. Serbestçe alışveriş yapmak için giyim mağazalarının etrafında yönlendirileceksiniz. Kostümler de gençlere uygun son derece dikkat çekici tasarlanıyor.

Yorucu ve tozlu yolculuğun ardından kuaför salonunda dinleneceksiniz. Oyunculara saçlarına bakmak için en iyi hizmetleri sağlayın. Saçlarınız yıkanacak ve saçlarınız taze olacak. Tarzınızı yenilemek için kendinize güzel bir saç modeli ve saç rengi seçin. Salondaki personel profesyonel ve misafirperverdir, bu nedenle içiniz rahat olsun.

Benim Şehrim: New York

UNUTMAYIN BİR TATİLİN KEYFİNİ ÇIKARIN

Restoranlar, moda butikleri, Özgürlük Anıtı ve daha fazlası gibi deneyimler için 8 lokasyondan geçin. Oyuncular ayrıca kendilerine sevimli hediyeler getirmek için eğlence parklarındaki eğlenceli bulmaca mücadelelerine katılabilirler. Hayvanları görmek için parka gidebilir veya bir hediyelik eşya dükkanını vb. ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca My City: New York, birçok arkadaşınızla etkileşim kurabilmeniz için piknikler de düzenlemektedir.

Görünümlerini kontrol etmeniz ve değiştirmeniz için farklı yerlerden 20’ye kadar karakter var. Popüler Broadway şovlarını izleyin veya bir konsere gidin. İstediğiniz tüm eğlence oyunda, oyunculara sonsuz deneyimler sunuyor. Oyun ayrıca küçüklerin katılması için özel olarak tasarlanmış güzel çizgi film grafikleri. Canlı seslerle birleştiğinde sizi modern bir Amerikan şehrine götürecek.

Sadece mobil cihazınızla New York şehrinin kültürünü, yemeklerini, manzarasını öğrenmek ister misiniz? My City: New York ile tüm eğlence aktivitelerini deneyimlemek ve bilgi edinmek çok kolay. Yararlı eğlence anları yaşamanız için tüm güzel ve ünlü yerleri ziyaret edin. Ayrıca küçük çocukların eğlenmesi ve oyundaki aktivitelerle daha fazla öğrenmesi için de uygun bir oyundur.


İndir (65M)

Artık indirmeye hazırsınız My City: NewYork Trip ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMy Town Games Ltd

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir