My City  My Friend's House
My City  My Friend's House

My City: My Friend’s House v2.0.1 APK + MOD (Kilitli Tam Sürüm) indir 2022

My City: My Friend's House'a hoş geldiniz – bu, eğitim kategorisinde listelenen bir oyundur. Kendiniz için birçok ilginç hikaye yaratma fırsatına sahip olmak istiyorsanız bu oyuna gelin. Oyuncular heyecan verici maceralar yaşayabilir ve özellikle bir

Android Android Macera Oyunları
4 ( 251 puan )
Fiyat: $0
İsim My City My Friend's House
Yapımcı My Town Games Ltd
Tür Macera Oyunları
Boyut 67M
Versiyon 2.0.1
MOD Kilidi Açılmış Tam Sürüm
Orjinal Google Play
My City My Friend's House is the most famous version in the My City My Friend's House series of publisher My Town Games Ltd
Mod Version 2.0.1
Total installs 10,000+

My City: My Friend’s House’a hoş geldiniz – bu, eğitim kategorisinde listelenen bir oyundur. Kendiniz için birçok ilginç hikaye yaratma fırsatına sahip olmak istiyorsanız bu oyuna gelin. Oyuncular heyecan verici maceralar yaşayabilir ve özellikle birçok eğlenceli zorluk sizi bekliyor. Bu oyunda her gün onlarca yeni karakter yenileniyor. Keşfetmek ve bulmak için birçok gizemli alan ve birçok ilginç nesne sizi bekliyor. Özel hikayenizi bizimle yaratın.

ÇOCUKLARLA YARATICI OYUN HOŞ GELDİNİZ

Son derece eğitici bir oyun olduğu için milyonlarca küçük çocuğa ve birçok ebeveyne ulaşmıştır. Çocuklar bu oyuna katıldığında kendi yaratıcılıklarını keşfetmekte özgür olacaklardır. Eğitici ve keyifli doğası sayesinde bu oyun her yaştan çoğu çocuk için uygundur. 3 yaşındaki bir çocukla oynaması da kolaydır ve aynı zamanda farklı yaşlardaki çocukları eğlendirecek kadar eğlencelidir.

Benim Şehrim : Arkadaşımın Evi

EN HEDEFLERLE ETKİLEŞİM

My City: My Friend’s House’daki her hikaye minyatür bir gerçek hayat gibidir. Ya da söylemek gerekirse, gerekli etkileşimler de dahil olmak üzere her şeye sahip bir oyuncak bebek evi gibi. Bu oyundaki olaylar için, oyuncu gördüğünüz nesnelerin çoğuna dokunabilir ve etkileşim kurabilir. Yarattığımız tüm karakterler, her biri kendi kişiliğine ve karakterine sahip benzersiz bir renge sahiptir. Bu oyundaki her bir nesneyi birlikte keşfedin ve etkileşime geçin, ardından hikayenizi de yaratacaksınız.

Benim Şehrim : Arkadaşımın Evi

ARKADAŞLARIN KEŞFEDİLMESİ İÇİN 8 ÖZEL YER

Bilinen My City: Arkadaşımın Evi popüler bir çocuk oyunudur. Küçüklere her zaman şimdiye kadarki en iyi deneyimi verir. Bu oyunda, keşfetmen için toplam 8 farklı yer var. Her mekan kendi yarattığı farklı bir hikaye getirecek ve özel hikayeleri olan insan rolünü oynayacaksın. Kötü şeyler olmasını istemiyorsanız bebeğin odasını ve bebeğin odasını düzenli olarak kontrol ettiğinizden emin olun.

Sadece bu değil, kendi komik ve anlamlı aşk hikayelerinizi de yaratabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sinemada güzel filmler izleyebilirsiniz. Oyuncular yemek yerken patlamış mısır gibi atıştırmalıklar hazırlayabilir ve film izlerken arkadaşlarıyla sırdaş kurabilmektedir. Sadece bu da değil, elektronik odasında sevimli arkadaşlarınızla oyun oynayabilirsiniz. Sizin için birçok ilginç alan ve birçok seçenek ile havuzda veya bahçede birlikte harika bir parti düzenleyelim.

Benim Şehrim : Arkadaşımın Evi

20 OYUN KARAKTERLERİ

Seçenekleri değiştirebilir, katılan karakterleri tek dokunuşla değiştirebilirsiniz. Pek çok ilginç hikaye deneyimlemenizi bekliyor ve hepsinden önemlisi bu oyun yaklaşık 20 karaktere sahip. Göreviniz bu karakterleri farklı alanlara götürmek ve kendiniz için birçok ilginç işi deneyimlemek. Birçok karakterden birçok farklı işi gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin, oyuncular rahat Caravan arkadaş ailesini ziyaret edebilir. Hafif bir akşam yemeği için onlara katılabilir ve “çocuklarının” şarkıcı olarak performanslarını dinleyebilirsiniz.

YOLUNU OYNA

My City: My Friend’s House’un zaman sınırı yoktur ve bu oyunla istediğinizi yapabilirsiniz. Sadece bu da değil, hikaye limiti tamamen sonsuzdur ve siz hayal gücünüze göre tasarlayabilirsiniz. Eğlenceli ve hafif bir oyun size unutulmaz anlar yaşatacak ve bu oyuna geldiğinizde kendiniz olup yolunuza devam edebileceksiniz. Ayrıca bu oyunun eğlencesi son derece yüksek, sizi strese sokmayacak ve yeteneklerinizi özgürce test edebilirsiniz.

Benim Şehrim : Arkadaşımın Evi

ÇOCUKLAR İÇİN GÜVENLİ BİR OYUN

Bu, küçükler için güvenli bir oyundur ve herkes için geniş bir yaratıcı alan sağlayacaktır. Çocuklar bu oyunu öğrendiklerinde mümkün olan her şekilde hayallerindeki işleri yapmaya, model olmaya ya da saygın bir doktor olmaya çalışacaklardır. İnsanlar bunun oldukça eğitici bir oyun olduğunu biliyor ve sadece küçük bir miktar parayla iyi bir eğitim aracı satın alabilirsiniz. Bu oyun hakkında, 3. taraf reklamları veya IAP tarafından rahatsız edilmeyeceksiniz.

My City: My Friend’s House’a birlikte katıldığınızda oyunda geçen hikayeleri birbirine bağlayabilirsiniz. Bunu yaptığınızda, insanlar nasıl çalıştıkları veya nasıl oynadıkları hakkındaki hikayelerini paylaşmak için bir araya gelebilirler. Sadece bir indirme ile, bu oyunda birçok ilginç mini oyunu deneyimleyebilirsiniz – seçenekler arasında sizin tarafınızdan yaratılmış birçok ilginç hikaye, daha özel ve daha ilgi çekici.


İndir (67M)

Artık indirmeye hazırsınız My City My Friend's House ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMy Town Games Ltd

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir