My City  Mansion
My City  Mansion

My City: Mansion v3.0.0 APK (Tam Oyun) indir 2022


Hiç kendi malikanenizde yaşadığınızı hayal ettiniz mi? Burası ihtişam ve zenginlikle dolu ve sen bir prenses gibisin, dev bir kaleye sahip bir süperstar. My City: Mansion'a gel - keşiflerinizi serbest bırakabileceğiniz ve birçok lüks macera yaratabil

Android Android Macera Oyunları
5 ( 557 puan )
Fiyat: $0
İsim My City Mansion
Yapımcı My Town Games Ltd
Tür Macera Oyunları
Boyut 68M
Versiyon 3.0.0
MOD ÜCRETLİ Tam Oyun
Orjinal Google Play
My City Mansion is the most famous version in the My City Mansion series of publisher My Town Games Ltd
Mod Version 3.0.0
Total installs 10,000+

İndir (68M)

Hiç kendi malikanenizde yaşadığınızı hayal ettiniz mi? Burası ihtişam ve zenginlikle dolu ve sen bir prenses gibisin, dev bir kaleye sahip bir süperstar. My City: Mansion’a gel – keşiflerinizi serbest bırakabileceğiniz ve birçok lüks macera yaratabileceğiniz yer. Bu şansa sadece siz sahipsiniz ve popülaritesi en yüksek olan bir süperstar olarak lüks hayatı sadece siz hak ediyorsunuz. Siz eşsizsiniz ve harika bir lüks yaşam yaratacak olan sizsiniz.

Benim Şehrim : Konak

POPÜLER BİR SÜPERSTAR GİBİ LÜKS YAŞAYA BAŞLAYIN

Masal gibi büyük, güzel ve tam donanımlı bir malikaneye sahip olacağınızı hiç tahmin etmemiştiniz. Her biri farklı bir tarza sahip, özel olarak dekore edilmiş sayısız oda ile büyük bir binanız var. Tüm lüks ve asil arzularınız My City: Mansion’da mevcut. Bu kadar büyük bir malikanede bulunan odalar mutlaka size çok iş yaratacaktır. Titiz ve titiz bir insan olarak, içindeki her odanın her detayını inceleyeceksiniz.

Araçlarla dolu bir garaja sahip olmanız inanılmaz ve hatta o kadar zenginsiniz ki araçlarınızı saniyeler içinde yükseltmesi için birini kiralayabilirsiniz. abartmıyorum. Bu oyun dünyasına girerken, gerçekten zengin bir kadınsınız. Bir çok ülkeye sorunsuz bir şekilde seyahat edebilmeniz için kendinize bir helikopter hazırlayacaksınız.

Şefiniz roboChef modernle dolu olduğunda her şey hayal gücünün ötesindedir. Sizi epik suşi yemekleri için hazırlayacaklar. Kuşkusuz kalitesi, inşa edilmiş ve sancılı bir eğitimden geçmiş, malikanenize dönme şansları vardır. Büyük restoranlarda spesiyalitelerle karşılaştırılabilecek yemekler hazırlayacaklar. Senin gibi zengin biri istediğini yapar, keyfi olarak astlarını çalıştırır.

Benim Şehrim : Konak

9 BÜYÜK YER

My City: Mansion’a katıldığınızda, bu oyunda var olan şeylerle gözlerinizi kamaştıracaksınız; irili ufaklı sürprizler peş peşe karşınıza çıkacak ve onlardan gerçekten keyif alacaksınız. Bil bakalım ne olacak, senin gibi büyük bir malikaneye mi sahip olacaksın? O köşkte ne olduğunu tahmin etmek kolay, hepsi devasa boşluklar ve bunlara boğuluyorsunuz. Garaj büyük ve içinde araçlarla dolu, helikopterler için kendi havaalanı var. Durumu izlemek için kesinlikle vazgeçilmez güvenlik odası, büyük bir yüzme havuzu ve çok daha fazlası var.

KONTROLÜNÜZÜN 20+ FARKLI ÖZELLİKLERİ

Bir oyun, içindeyken daha da ilginç olacaktır. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok ünlü karakter, birçok farklı karakter var. Büyük şehir – bulunduğunuz yer ve malikanenizin bulunduğu yer, 20’ye kadar farklı karaktere sahiptir. Şehirdeki oyunlara katılmak için karakterler arasında özgürce geçiş yapabilirsiniz. Her karakterin farklı bir kişilik stili vardır ve görünüm, seçtiğiniz karakterin öne çıkan özelliği olacaktır.

Benim Şehrim : Konak

KİŞİSEL EYLEMLER İÇİN KENDİNİZ OLUN

Hangi karaktere dönüşürseniz çevirin, her karakter farklı pozitif enerji getirecek ve herhangi bir ten rengi içinde kişiliğinizi gösterecektir. My City: Mansion’da kim olursanız olun, herkes tarafından sevilen bir rock süperstarı da olabilirsiniz. Ne istersen yap, kişisel hareketler yap – herhangi bir güvenlik eskortu olmadan helikopteri özgürce uçur. Kendi helikopterinizi uçurun ve dünyayı dolaşın.

Yanınızda taşıdığınız her eşya, her eşya sizin eşsiz kişiliğinizi yansıtır. Bu nedenle favori arabanızı kendi tarzınıza göre yapmaktan çekinmeyin. Onları yüksek teknolojili garajda benzersiz yapacaksın. Her şeyi dönüştürün ve harika teknolojiyi kullanın. Senin “çılgın” bir sanatçı olacağına inanıyorum. O arabayı şehrinizde yürüyüş yapmak için kullanacaksınız. Bak, herkesin gözü yeni arabanda. Kendinizi benzersiz olarak öne çıkarmayı başardınız.

Benim Şehrim : Konak

AYRICA, ÖZEL HEDİYELER ELDE EDİN VE NEREDE TUTULDUKLARINI KEŞFEDİN

Özel oyuna katılın ve hediyelerinizin nasıl teslim edileceğini görmek için bekleyin. İlginç bir şekilde, hediyelerin nerede saklandığını kendiniz araştırmanız ve keşfetmeniz gerekecek. Yüzlerce hazine duvarların arasından mı gizlenecek, yoksa basit yerlerde mi saklanacaklar? Ayrıca, bu oyuna birçok zeka oyunu geldi ve tüm cevapları bulmakta harika mısınız?

Güzel bir tarza sahip bir konak vermek için kullanacağınız oyundan her gün birçok hediye alacaksınız. Evdeki eşyaları yükseltmek için kullanabilirsiniz. Bu çok kolay. Oyundaki her şeyin bağlanması ve kontrol edilmesi kolaydır ve bu hafif bir eğlence oyunudur. My City: Konak her yaşa ve özellikle 4-12 yaş arası çocuklara uygundur.


İndir (68M)

Artık indirmeye hazırsınız My City Mansion ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMy Town Games Ltd

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir