My City : High School
My City : High School

My City: High School v3.0.0 APK (Ücretli Tam Oyun) indir 2022


Yaz tatillerinde çocuklar genellikle eğlenceli okul temalı oyunlar oynamak isterler. Küçükler için birçok oyun, giderek önemli bir hacimle doğuyor; çocuklar bu heyecan verici oyunlara özgürce katılırlar. Çocuklar tarafından son derece popüler ve sevi

Android Android Macera Oyunları
5 ( 257 puan )
Fiyat: $0
İsim My City : High School
Yapımcı My Town Games Ltd
Tür Macera Oyunları
Boyut 61M
Versiyon 3.0.0
MOD ÜCRETLİ Tam Oyun
Orjinal Google Play
My City : High School is the most famous version in the My City : High School series of publisher My Town Games Ltd
Mod Version 3.0.0
Total installs 10,000+

İndir (61M)

Yaz tatillerinde çocuklar genellikle eğlenceli okul temalı oyunlar oynamak isterler. Küçükler için birçok oyun, giderek önemli bir hacimle doğuyor; çocuklar bu heyecan verici oyunlara özgürce katılırlar. Çocuklar tarafından son derece popüler ve sevilen bir oyun serisi My City. Miniklerin eğlence ihtiyaçlarını karşılamak için oyun serisi sürekli olarak eğlenceli ve faydalı oyunları piyasaya sürüyor. My City – High School’un bu lansmanı, bu oyun serisinin başarısını da işaret ediyor.

BİNA RÜYA OKUL

Eğitici oyunların günümüz genç oyuncularına bol bol kahkaha attığını inkar etmek mümkün değil. Pek çok oyun, küçüklerin birlikte oyunlarda yaratıcı düşünceyi ifade etmeleri için yaşa uygun hikaye içeriğiyle tasarlanmıştır. My City – High School, oyun, diğer okullara rakip olmak için her zamankinden daha muhteşem olmak için hayallerindeki okulu inşa etmek için çocukların birlikte çalışması için en sevilen oyun olmayı hak ediyor. Oyunda çocuklar birçok eğlenceli öğrenme etkinliği ve birçok yeni hikaye yaratarak bir lise macerasına katılacaklar.

Benim Şehrim : Lise

YENİ ARKADAŞLARLA YENİ BİR DERSE KATILIN

Okula gitmek bir keyiftir, çocukların daha arkadaş canlısı arkadaşlar tanıdığı ve farklı bölgelerden arkadaşlarla dolu bir sınıfa katıldığı bir yerdir. Yeni bir sınıfta çocuklar genellikle etraflarındaki şeylerden korkarlar ama My City – High School’da asla yalnız olmayacaklar. Oyun, oyuncuların çeşitli bilgileri özümsemek için birlikte öğrenmeye katılmalarını sağlar. Okul çantalarımızı toplayalım, giyinelim ve hemen okula gidelim.

EĞLENCE PARÇALARIMIZA KATILIN

Çocukların My City – Lise ile devam etmeleri için daha fazla motivasyona sahip olmaları için daha eğlenceli bir atmosfer yaratmak için düzenli olarak eğlenceli partiler düzenlenecek. Çocuklar, çeşitli lezzetli yemekler ile muhteşem partilerin, ışıltılı ışıkların tadını çıkaracaklar. Hep birlikte en sevdikleri dansları yaptılar ve parti salonunun etrafında birlikte dans ettiler. Görünen o ki, gençlerin oyuna olan sevgilerini göstermek için daha heyecanlı olmaları için bu içerikler oyuna entegre edilmiş.

Benim Şehrim : Lise

GÜZEL OKULU KEŞFEDİN

Yaz sona eriyor ve sevgili okulumuza geri dönme vaktimiz geldi. Pek çok yeniliğin olduğu yeni bir eğitim-öğretim yılı bizi karşılıyor. Herhangi bir okula gitmek için kendinizi iyi hazırlamadan neyi bekliyorsunuz? My City – High School, oyuncuların akademik yeteneklerini birlikte sergilemeleri için dokuz farklı lokasyona sahip bir lise inşa etti. Mükemmel bilgileri paylaşmak ve arkadaşlık sevgisini artırmak için birçok iyi arkadaşınızla sınıfa gidin. Veya müzik sanat odalarında müzik yeteneğinizi sergileyin ve laboratuvarda çeşitli hikayeler çalışın.

Oyunda oyuncular ayrıca merkez ofiste kişisel sorunları tartışmak için iletişim kurarlar. Ayrıca, çocukların çeşitli lezzetli yiyecek ve içeceklerin tadını çıkarabilecekleri bir kantin alanı da çocukların en sevdiği yerdir. Pek çok farklı yer, çocukların yeteneklerini keşfetmelerini ve gerçekleştirmelerini bekliyor. Ayrıca mekanlarda boy gösteren birçok arkadaşınızla tanışmayı da ihmal etmiyorsunuz.

Benim Şehrim : Lise

OKUL AKTİVİTELERİNDEN SONRA BİRÇOK AVANTAJA KATILIN

Zorlu çalışma seanslarından sonra çocukların spor, müzik ve daha fazlası gibi birçok ödüllendirici etkinliğe katılma zamanı. Topu çimenlerin üzerinde yuvarlamak için çimlere çıkmak oyundaki çocukların favorisidir. Bu, küçüklerin daha değerli şeyleri keşfetmeleri ve deneyimlemeleri için okuldan sonra bir dizi eğlenceli aktiviteye sahip yaratıcı ve heyecan verici bir oyun alanıdır. Sayısız mucize, çocukların birçok büyüleyici hikayenin tadını çıkarmasını sağlayacaktır. Sevdiğiniz arkadaşlarınızı şehir parklarına götürün ya da kitap okumak için okul kütüphanesini ziyaret edin.

Benim Şehrim : Lise

KENDİNİZ İÇİN İLGİNÇ HİKAYELER YARATIN

Bu tür oyunlar çocuklara kendileri için heyecan verici hikayeler yaratma özgürlüğü verir. Oyunda çocuklar birçok arkadaşıyla birlikte başka etkinlikler yapmak ve yarım kalmış hikayeler yazmak zorunda kalıyorlar. Eğlenceli aktivitelerin yanı sıra çocuklar beyinlerine zarar veren soruları çözerek zekalarını geliştirmek için bir meydan okumaya da katılırlar. Doğru cevabı hızlı bir şekilde bulmak için arkadaşlarınızla tartışalım. Ayrıca, birçok yeni karakter ve birçok kostüm ve kıyafet, çocukların kıyafetlerini değiştirmeleri için daha fazla güncellenecektir.

Oyun, çocukların eğlence tutkularını tatmin etmeleri için ideal bir eğlence alanı getirdi. Oyun çocuklardan büyük ilgi gördü. Umarız bu oyun serisi, çocukların daha güzel hikayeler keşfetmesi için çok daha farklı oynanışlar sunmaya devam edecektir.


İndir (61M)

Artık indirmeye hazırsınız My City : High School ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMy Town Games Ltd

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir