My City : College Dorm Friends
My City : College Dorm Friends

My City: College Dorm Friends v2.0.0 APK (Tam Oyun) indir 2022

Şu anda, eğitici türlere sahip bir dizi çocuk oyunu yaygın olarak geliştirilmektedir ve giderek daha fazla oyun piyasaya sürülmektedir. Günümüzün en popüler ve sevilen çocuk oyunlarından biri de çocukların yaşlarına uygun içeriğiyle eğlenceli bir eği

Android Android Macera Oyunları
5 ( 752 puan )
Fiyat: $0
İsim My City : College Dorm Friends
Yapımcı My Town Games Ltd
Tür Macera Oyunları
Boyut 67M
Versiyon 2.0.0
MOD Tam Oyunun Kilidi Açık
Orjinal Google Play
My City : College Dorm Friends is the most famous version in the My City : College Dorm Friends series of publisher My Town Games Ltd
Mod Version 2.0.0
Total installs 1,000+

Şu anda, eğitici türlere sahip bir dizi çocuk oyunu yaygın olarak geliştirilmektedir ve giderek daha fazla oyun piyasaya sürülmektedir. Günümüzün en popüler ve sevilen çocuk oyunlarından biri de çocukların yaşlarına uygun içeriğiyle eğlenceli bir eğitici oyun olan My City – College Dorm Friends. Bu oyun serisi, çocukların yaratıcı zekasını geliştirmek için yaratılan farklı hikayeleriyle ünlüdür. Bu oyun, okula yeni giren ve üniversite yurdunda heyecan verici seviyeleri keşfeden öğrencilerin üniversite hayatı etrafında döner.

EĞLENCE EĞLENCE ÖĞRENCİ HAYATININ DENEYİMİ

Üniversite çatısı ile ilişkilendirilen zaman, ülkenin dört bir yanından arkadaşlarla yepyeni bir öğrenme ortamı ve okulda yeni bir hayat olan güzel gençliğin en anlamlı zamanıdır. Çocukların öğrenci hayatını deneyimlemelerine yardımcı olmak için My City, çocukların heyecan verici şeyler keşfetmeleri için üniversite ortamı hakkında heyecan verici hikayeler başlattı. Okula ilk girdiğinizde, her şey şaşırtıcı ve tamamen yenidir, ilk şey, birçok farklı arkadaşın birlikte öğrenmeyi paylaşması gerektiğidir. Farklı durumlara sahip başka birçok hikaye var, ama aynı zamanda size öğrenci hayatını daha derinden anlamanızı sağlayan harika bir deneyim.

Benim Şehrim : Üniversite Yurt Arkadaşları

OKUL AKTİVİTELERİNE KATILIN

Gerçek bir üniversite kursu gibi, çocuklar da ana dallarında ders almaya başlayacaklar. My City, kampüste ve yurtlarda çeşitli müfredat ve müfredat dışı etkinliklerle size geniş bir deneyim yelpazesi sunar. Çocuklar, uzman öğretmenlerden birçok konu bilgisi alarak dershanede okula gidecekler. Öğrenme ve öğretme, oyun sırasında çocukların sıklıkla sürekli olarak gerçekleştirmek zorunda oldukları oyundaki ana faaliyetlerdir.

Ayrıca resim, bilim, sanat gibi diğer kurslara da katılabilirsiniz. Bazen oyunda, öğrencilerinize aktarmak için yeterli bilgiye sahip yetenekli bir üniversite öğretim görevlisi olma fırsatına sahip olacaksınız.

Benim Şehrim : Üniversite Yurt Arkadaşları

ÖĞRENCİ HAYATI İLE İLGİLİ ANLAMLI HİKAYELER YARATIN

My City, çocuklara üniversite ortamında her zaman eğlenceyle birlikte yaratıcı olma özgürlüğü verir. Oyun her zaman çocukların özgür olmasına, kendi benzersiz hikayelerini yaratmasına ve öğrenci hayatından daha anlamlı hikayeler yazmasına izin verir. Yaratıcılık, çocukların heyecan verici hikayeler keşfetmeleri ve gerçek hayata uygulanabilir birçok bilgiyi özümsemelerinde başarının anahtarıdır. Dürüst olmak gerekirse, oyun eğlenceli ve çocukları birçok farklı hikaye inşa etmek için yeni bir ortama maruz bırakıyor. Çocuklar, öğrencilik hayatından birçok güzel anıyı saklamak için birçok yeni hikaye yaratalım.

ÇOCUKLAR İÇİN DOĞRU ALAN YARATMAK YARATICI DÜŞÜNCE

Belki de çocuk oyunları genellikle çocuklara yaratıcı olmaları için uygun alan sağlar. Oyun, günümüz hayatı gibi eğitici bir ortamdır, bu nedenle çocukların eğlencelerini tatmin etmeleri için idealdir. Oyundaki içerik her zaman farklı hikayelerle çeşitlidir; çocuklar tutkularını tam olarak ifade ediyor ve öğrencilik hayatının tadını çıkarıyor.

Benim Şehrim : Üniversite Yurt Arkadaşları

YALNIZCA OYUNLARIN BİRÇOK FAYDALARINA KATILIN

Oyun, üniversitedeki sınıf oturumlarının yorucu baskısının yanı sıra, çocukların ruhlarını rahatlatması için birçok heyecan verici aktivitenin de kapılarını aralıyor. Diğer dövüş oyunu türlerinden farklı olarak My City, çocukların oyuna katılırken daha çok eğlenmesini sağlayan sevimli oynanışla her zaman dost canlısı alanlar yaratır. Çok fazla sosyal bilgi edinmek için gönüllülük veya halk oyunları gibi açık hava etkinliklerine katılın. Güvenli bir oyundur, bu nedenle ebeveynler, çocuklarının bu oyuna yaklaşmalarına izin verirken çok endişelenmezler. Ayrıca havuz alanı çocukların serinleyebileceği, yaz havasının bunaltıcı sıcağını atabileceği bir alan.

Benim Şehrim : Üniversite Yurt Arkadaşları

OYUNDAKİ EĞLENCE YERLERİ KEŞFEDİN

Oyunda çocuklar heyecan verici yerleri keşfetmekte özgürler. Sakin ve rahat bir oturma odasından keşfedileceksiniz, stres atmak için arkadaşlarınızla komik çizgi filmler izleyebileceğiniz bir yer. Ya da ev ödevi problemlerini çözmek için kullanılan bir çok bilgiyi uygulamak için okuldaki araştırma odasında yuvarlak bir tura çıkın. Geceleri, gökyüzünde parıldayan yıldızlarla birlikte izlemek için teleskopları kullanmak için buraya gelebilirsiniz. Ayrıca, ortak yurtta çocuklar birçok toplu aktiviteyi de yapabilirler. Birlikte lezzetli yemekler pişirin, şarkılar söyleyin ve heyecan verici mekanlarda aktif olun.

BÜYÜK 3D GRAFİK TASARIM

Bu oyun serisinin her zaman çocukların oynayabileceği güzel renklerle samimi mekanlar oluşturduğu söylenebilir. Oyunun açılışına bakıldığında, çocuklar oyundaki eğlenceli mücadeleleri sürdürmeye ilgi duymaya ve etkilenmeye başlayacaklar. Karakterler eşit derecede çeşitlidir ve saf ve sevimli eylemlerle büyüleyici bir şekilde tasarlanmıştır.


İndir (67M)

Artık indirmeye hazırsınız My City : College Dorm Friends ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMy Town Games Ltd

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir