My City : Babysitter
My City : Babysitter

My City: Babysitter v3.0.0 APK (Tam Oyun) indir 2022


Sevimli çocukları seviyorsanız veya bebek bakıcısı olmak istiyorsanız My City: Babysitter bu hayalinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır. Bu, hem yetişkinlerin hem de çocukların oyuna katılması için uygun eğitici bir oyundur. Günlük bakım faaliy

Android Android Macera Oyunları
4 ( 499 puan )
Fiyat: $0
İsim My City : Babysitter
Yapımcı My Town Games Ltd
Tür Macera Oyunları
Boyut 59M
Versiyon 3.0.0
MOD Ücretli Tam Oyun
Orjinal Google Play
My City : Babysitter is the most famous version in the My City : Babysitter series of publisher My Town Games Ltd
Mod Version 3.0.0
Total installs 10,000+

İndir (59M)

Sevimli çocukları seviyorsanız veya bebek bakıcısı olmak istiyorsanız My City: Babysitter bu hayalinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır. Bu, hem yetişkinlerin hem de çocukların oyuna katılması için uygun eğitici bir oyundur. Günlük bakım faaliyetleri aracılığıyla bir çocuğa bakmanın ne kadar zor olduğunu öğrenmek için bebek bakıcısı rolünü oynayın. Bu, birlikte oyun oynayabilecekleri zaman ebeveynlerin ve çocukların yakınlaşmasına yardımcı olur.

Benim Şehrim : Bebek bakıcısı

BİRÇOK ÇOCUKTAN SONRA EĞLENCE

Bir bakıcının bebeklere nasıl baktığını simüle eden bir oyun olan oyun, My Town Game Ltd. tarafından üretilmiştir. Bir şirket, özellikle küçük çocuklar olmak üzere her yaşa uygun simülasyon oyunları oluşturma konusunda uzmanlaşmıştır. My City: Babysitter, My Town gibi çocuklar için bir dizi sağlıklı ve eğlenceli oyunun yeni bölümüdür. Yeni bir güne başlayın ve sevimli küçük arkadaşlarla tanışmak için bebek bakıcısı olun. Bebek bakıcısı, bebeklerin etrafındaki büyük iş yüküyle meşgul olmak zorunda kalacak.

Oyunun oynanışı da ekranda görüntülenen kontrol düğmeleri ile basittir. Sanal joystick’in dört oku vardır, böylece çocukları oyunda tasarlanmış farklı alanlarda hareket ettirebilirsiniz. Bir şey yapmanız gerektiğinde, karaktere tıklamanız ve istediğinizi yapmaya başlamanız yeterlidir. Çocuk kostümlerini farklı yerel mahallelere götürmek için kişiliklere ve sevimlilere dönüştürün. Oyunda, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok kostüm var.

Benim Şehrim : Bebek bakıcısı

ÇOKLU AKTİVİTELERİ KEŞFEDİN

Bebek bakıcınızın işi gerçekten onlarla oynamaktır; Onlara daha ilgi çekici bir oyun ortamı sağlamak için çocukları parka götüreceksin. Otobüs güzergahları, bir yerden başka bir yere en rahat ve en hızlı şekilde hareket etmenize yardımcı olacaktır. Parkta çocuklara iyi bakın ve sevdikleri oyuncakları keşfetmelerine izin verin. Ardından, çocukları oturma odasında eğlendirmek için birçok oyun içeren, yönetmeniz için evlerine kendi kreşlerine götürün.

Çocuklar oynamaktan yorulduktan sonra onları temizlemek için banyoya götürüyorsunuz. Yemek zamanı geldi ve siz çocuğunuzu mutfakta besleyecek, çocuğun iyi yiyebilmesi için menüye göre yemek pişireceksiniz. Çocukları yatak odalarına yatırın, siz de biraz dinlenebilirsiniz. Bebek bakıcısına keşfetmeniz için birçok şeyin olduğu gizli bir oda verilir.

Benim Şehrim : Bebek bakıcısı

DAHA FAZLA DEĞİŞİM İÇİN HER ŞEYİ YÜKSELTİN

Çocukları sadece parka götürmekle kalmaz, aynı zamanda başka birçok yenilik yerine de götürebilirsiniz. Seviyeler, çocuklarla oynayabileceğiniz birçok farklı yere sahip olacak. Bakmanız gereken birçok çocuk var ve onların birçok farklı kişiliği var. Onlara iyi bakın, böylece daha heyecan verici seviyelerin kilidini açarsınız. Aşağıdaki seviyeleri geçtikçe, her şeyi kişiselleştirmeniz için daha fazla karakter, kıyafet ve aksesuarın kilidini açacaksınız.

Çocuklara istediğiniz gibi bakmak için gece ve gündüz döngüsünü değiştirebilirsiniz. Çocukları uyutmak veya oynamalarına izin vermek size kalmış. Oyunda rekabet veya zorluk yok, sadece sevimli ve eğlenceli çocuklar. Çocuklarınızın oyuna katılması için doğru ortam, yeni durumlar yaratmak için zengin hayal güçlerini kullanmalarına izin verin.

Benim Şehrim : Bebek bakıcısı

HER YAŞIN KATILACAĞI SAĞLIKLI BİR ORTAM

Giysilerinizi kişiselleştirmenin yanı sıra, kreşiniz için çocuklara daha çekici gelen daha fazla oyuncak satın alabilirsiniz. Veya çocuk odasını satın alabileceğiniz güzel eşyalarla da dekore edebilirsiniz. Anaokulu yükseltmesi, daha fazla çocuğa ve kreşinize uyum sağlamak için çok büyük ve tam donanımlıdır. Çocukları götürdüğünüz mekanlarda ve oyun alanlarında çocukları sevindirirsiniz; birçok beklenmedik hediye alacaksınız. Bu, seviye atlamanıza yardımcı olabilir veya eğlenceli bir oyuncak da olabilir.

My City: Babysitter, oyuncuların bebek bakıcılığı işlerini 1 gün içinde bilmesini sağlar. Küçük çocuklara bebekleri yönetmenin zorluklarını da öğretebilirsiniz. Oyun, oyuncular için güvenlidir ve çoklu dokunma özelliği ile çocuklarınızla da oynayabilirsiniz. Oyundaki karakterleri hala seviyorsanız, My Town serisindeki diğer oyunlara karakterleri içe/dışa aktarabilirsiniz.

Bu oyun, oyuncuların küçük çocuk yetiştirmenin değerini anlayabileceği yerdir. Oyunda birçok sevimli bebekle eğlenceli bir yürüyüş yapacak, size birçok heyecan verici deneyim yaşatacaksınız. Oyunda birçok yer ve aktivite keşfetmeniz için sizi bekliyor. Bu eğitici oyun, küçük çocuklar için sağlıklı bir oyun ortamı yaratacaktır. Oyun reklam içermediği ve internet bağlantısı gerektirmediği için küçük çocukların kullanmasına izin verirken içiniz tamamen rahat.


İndir (59M)

Artık indirmeye hazırsınız My City : Babysitter ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMy Town Games Ltd

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir