My City Animal Shelter
My City Animal Shelter

My City: Animal Shelter v2.0.1 APK (Ücretli Tam Oyun) indir 2022

Nazik bir veteriner olmayı hayal ediyorsanız ve hayvanları seven bir kalbe sahipseniz, My City: Animal Shelter ?'e gelin. Bu son derece samimi içeriğe sahip bir oyundur ve herkese yakındır. Size sıcak anlar ve mutlu anılar getirecek. Oyuncular her ye

Android Android Macera Oyunları
5 ( 720 puan )
Fiyat: $0
İsim My City Animal Shelter
Yapımcı My Town Games Ltd
Tür Macera Oyunları
Boyut 59M
Versiyon 2.0.1
MOD Tam Oyun
Orjinal Google Play
My City Animal Shelter is the most famous version in the My City Animal Shelter series of publisher My Town Games Ltd
Mod Version 2.0.1
Total installs 10,000+

Nazik bir veteriner olmayı hayal ediyorsanız ve hayvanları seven bir kalbe sahipseniz, My City: Animal Shelter ?’e gelin. Bu son derece samimi içeriğe sahip bir oyundur ve herkese yakındır. Size sıcak anlar ve mutlu anılar getirecek. Oyuncular her yerde hayvanlara bakma ve onlara yardım etme fırsatına sahip olacaklar.

Benim Şehrim : Hayvan Barınağı ?

OYUNUN SAĞLADIĞI EĞLENCE AKTİVİTELERİNİN KEYFİNİ ÇIKARIN VE KEŞFEDİN

Bu oyuna katıldığınızda, tamamlamanız gereken birçok görevi olan bir veteriner rolünü oynuyor olacaksınız. Oyun size hayvanlarla ve evcil hayvanlarla oynamak, onlara özenli ve dikkatli bakmak gibi eğlenceli aktiviteler sunacak. Bu oyuna katıldıktan sonra bütün gün eğleneceksiniz çünkü hayvanların getirdiği beklenmedik durumlarla karşılaşacaksınız. Sizi top oynamaya, kaymaya, kovalamaya ve daha pek çok şeye davet edecekler. Bu hayvan bahçesinde sadece bir gün kalmak bile sizi çok neşelendirecek ve daha fazla ruha, çalışma motivasyonuna ve bu hayata daha fazla sevgi duymanıza neden olacak.

Benim Şehrim : Hayvan Barınağı ?

8 YENİ YER VE 50’den fazla Sevimli Hayvana Sahip Olun

Bu oyunda oyuncuların keşfetmesi ve rol oynaması için sekizden fazla eğlenceli yer olacak. Son derece benzersiz ve eğlenceli oyun ekranının keyfine varacaksınız. Ayrıca bu oyunda bir çok süper sevimli hayvan var. Sevimli köpekler ya da sevimli kediler, hatta su aygırı, kaplan gibi hayvanlar bile burada. Onları seviyorsun ve ayrım yapmıyorsun. Dikkat çekici olan, her hayvanın farklı bir şekle ve işleve sahip olması, çocukların profillerini ve isimlerini kolayca tahmin etmelerini sağlıyor.

LEZZETLİ VE DOĞRU GRAFİK TASARIM

Bu oyun evinde üretici, birçok çevredeki sahneleri güzel bir şekilde ve birçok gözü kendine çeken son derece canlı bir arayüz tasarladı. Arayüz ekranındaki her ayrıntı, keskin ve hassas bir şekilde düzenlenir ve çizilir, her yazarın kalbinde güçlü bir nokta oluşturur. Ayrıca, bu oyundaki tüm karakterler de gerçekçilik dolu keskin bir HD’de tasvir edilmiştir. Her insanın farklı bir görünümü, kişiliği, rengi ve rolü olacaktır. Ek olarak, yumuşak fon müziği kombinasyonu ile oyuncular oldukça heyecanlı ve oldukça konsantre, bu oyuna dalmış durumdalar.

Benim Şehrim : Hayvan Barınağı ?

ÇOCUKLAR İÇİN BİR OYUN

Bu çocuklar için bir oyundur. 3 yaş ve üzeri herkes bu oyuna katılabilir. Bu çocuklar için güvenli bir oyundur ve can sıkıcı reklamları ve berbat videoları yoktur. Sadece bu değil, çocuğunuz daha zeki olacak ve daha çevik ve duyarlı beyinler ve refleksler geliştirecektir. Ayrıca yetişkinler de eğlenmek, eğlenmek, zihinlerini rahatlatmak istiyorsa, çocukları ile birlikte oyun oynamaya da katılabilirler.

DOĞAL BİR ŞEKİLDE VE İSTEDİĞİNİZ GİBİ OYNAYIN

Bu oyunda, her zaman bu hayvan bahçesindeki sevimli evcil hayvanlara bakmanın ve onları iyileştirmenin yollarını arayan nazik bir doktor olursunuz. Onlara iyi bakın ve yıkayın, yaralarını temizleyin ve yaraları varsa bandajlayın. Aynı zamanda, onlar için her zaman düzenli tıbbi kontroller yaptırmalı, sağlık durumlarını öğrenmek için ateşlerini ve kalp atış hızlarını ölçmelisiniz. Bu oyundaki tüm görevleri tamamlamak için en uygun ve akıllı oyunu geliştirmek için sahip olduğunuz tıbbi bilgiyi kullanın.

Benim Şehrim : Hayvan Barınağı ?

OYUNDAN BİRÇOK DEĞERLİ HEDİYE AL

Her görevi tamamladıktan sonra, programdan birçok hediye ve çekici ödüller alacaksınız. Hayvanları muayene etme ve bakma sürecinde size çeşitli faydalar sağlayacaktır. Onlara huzurlu ve mutlu bir yuva vermek için bu sevimli ve eğlenceli hayvan bahçesine sahip çıkalım. Ayrıca, bu oyun sayesinde, evcil hayvan bakımı ve yetiştirme konusunda daha fazla deneyim öğreniyor ve geliştiriyorsunuz. Her hayvanın farklı bir adaptasyonu olacağından, onlara iyi bakabilmek için belirli habitatları hakkında her şeyi bilmelisiniz.

Benim Şehrim : Hayvan Barınağı ?

ARKADAŞLARINA VE ARKADAŞLARINA KATILMASINI TAVSİYE EDERİM

Oyunun getirdiği eğlencenin tadını çıkarmak için arkadaşlarınızı tanıtmanız ve çocuklarının daha yeni ve değerli bilgiler öğrenmesi için oynamasına izin vermeniz yardımcı olacaktır. Bu oyun, birlikte oynamak için ek desteğe sahiptir, böylece çocuklar ebeveynleri ile tek bir ekran üzerinden oynayabilir. Bu kullanışlıdır ve birçok kişi tarafından beğenilmektedir. Şimdi birlikte tadını çıkaralım. Bu oyunda yeni şeyler sizi bekliyor.


İndir (59M)

Artık indirmeye hazırsınız My City Animal Shelter ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMy Town Games Ltd

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir