My Cafe
My Cafe

My Cafe v2022.6.0.3 APK + MOD (Menü: Para/Vip 7/Hızlı Seviye) indir 2022


My Cafe, oyuncuların kahve dükkanına sahip olacağı ve onu geliştirmek için zaman harcayacağı hizmet temalı bir oyundur. Kendine oldukça mütevazı bir kahve dükkanı olacak, bu yüzden onu etkileyici bir ölçekte büyütmen ve birçok farklı misafire hizmet

Android Android Macera Oyunları
4 ( 382 puan )
Fiyat: $0
İsim My Cafe
Yapımcı Melsoft Games Ltd
Tür Macera Oyunları
Boyut 195MB
Versiyon 2022.6.0.3
MOD Menü: Para/Vip 7/Hızlı Seviye
Orjinal Google Play
My Cafe is the most famous version in the My Cafe series of publisher Melsoft Games Ltd
Mod Version 2022.6.0.3
Total installs 50,000,000+
  • Malzemelerin anında alınması;
  • Bazı VIP seviye 7 özellikleri mevcuttur (tamamen çalışan bir VIP'ye ihtiyacınız varsa – resmi sürümde gerçek parayla satın alın);
  • Oyuna başladıktan sonra, aşağıdakileri etkinleştirebileceğiniz mod menüsünü açmak için sol üstteki yuvarlak düğmeye tıklayın:
  1. hızlı seviye artışı (herhangi bir miktarda deneyim kazandıktan sonra seviye atlama penceresinin görünmesini bekleyin)
  2. personelin hızlı hareketi.
  3. ziyaretçilerin hızlı hareketi.

NOT: Mod kullanırken banlanabilirsiniz, lütfen dikkate alın!

İndir (195MB)

My Cafe, oyuncuların kahve dükkanına sahip olacağı ve onu geliştirmek için zaman harcayacağı hizmet temalı bir oyundur. Kendine oldukça mütevazı bir kahve dükkanı olacak, bu yüzden onu etkileyici bir ölçekte büyütmen ve birçok farklı misafire hizmet vermen zaman alacak. Aynı zamanda, servis ettiğiniz tatlılar veya içecekler için ne kadar kazanacağınıza da siz karar vereceksiniz. Harika bir deneyim olacak.

Kafem — Restoran Oyunu. Hizmet Et ve Yönet

KAFE GELİŞTİRME YOLCULUĞU

Kafem’de oyuncular, kendi evi olan ve onu kahve dükkanı yapmak için kullanan bir kız rolünü oynayacaklar. Ancak bir sorun var ki, evin alanı oldukça geniş olmasına rağmen, kahve yapma veya misafir servisi ile ilgili mobilyalar oldukça sınırlı. Ana karakterin birçok ziyaretçi çekmesine ve dükkanını geliştirmek için çok para kazanmasına yardımcı olacak kişi siz olacaksınız. Aynı zamanda bunun oyuncular için uzun bir yolculuk olduğu da söylenebilir.

Mevcut Cadılar Bayramı etkinliği sırasında oyuncular büyüleyici yeni müşteriler bulacaklar. Misafirleriniz vampir, kurt adam ve daha birçok heyecan verici varlık gibi efsanelerden karakterler olduğunda şaşıracaksınız. Ayrıca hepsi etkileyici şekillere sahip olduğu için kafeniz için bazı dekoratif objeler de toplayabilirsiniz. Kafenizin etrafındaki sahne de Cadılar Bayramı etkinliğine uyacak şekilde değişir.

Kafem — Restoran Oyunu. Hizmet Et ve Yönet

MÜŞTERİLERE DÜŞÜNCE HİZMET VERİN

My Cafe’yi başlatırken, kullanıcının bir kahve makinesi ve belirli bir misafire hizmet etmek için bir masası olacaktır. Böylece misafir geldiğinde, ana karakter onlar için doğru içeceği otomatik olarak hazırlayacak ve sadece onların etkileşimini izlemeniz gerekiyor. Araçsal olduğu ve ne yapmanız gerektiğini bilmenizi sağladığı için konuşmalardaki bazı bilgileri görmezden gelmemeniz yardımcı olacaktır. Müşteri sayısı arttıkça yeni mobilya satın alabileceksiniz.

Kafem — Restoran Oyunu. Hizmet Et ve Yönet

Bir misafire hizmet ettikten sonra, yeni bir masa gibi yeni bir mobilya almak için belirli bir miktar paranız olacak. Bazı eşyalara bir diğerinin eşlik etmesi gerekecek bir noktaya dikkat etmeniz gerekecek. Örneğin, bir cupcake vitrin sipariş etmek istiyorsanız, kullanılabilmesi için bir sabahlık almanız gerekir. Oyuncuların dikkate alacağı asıl nokta budur ve kafenizin yapımını özelleştirebilirsiniz.

Kafem — Restoran Oyunu. Hizmet Et ve Yönet

YOLUNDA ÇOK PARA KAZAN

Bir karakter talep ettiğinizde Kafem’de biraz para ve deneyim alacaksınız. Yeni öğelerin, tatlıların ve içeceklerin kilidini açmak için seviyenizi yükseltebilirsiniz, böylece gözünüzü hizmetten alamayacaksınız. Aynı zamanda, kazandığınız para, kafenizin alanını doldurmak için sevdiğiniz şeyleri satın almak için kullanılabilir. Oyunda bulabileceğiniz birçok para kazanma yolu olacak.

Bu oyunda para kazanmanıza yardımcı olmanın bir yolu misafirlere servis yapmaktır, ancak servis ettiğiniz tatlı ve içeceklerin listesini gözden geçirmeniz gerekecek. Ekte, başkalarının ödemesi gereken tutarı göreceksiniz ve bunları belirli bir standarda yükseltebilirsiniz. Arttırdığınız miktarın arka plan rengi yeşil ise, bu müşteri için makul bir fiyattır. Sarı, müşterilerin satın almayı düşündüklerini gösterir ve kırmızı, hiç kimsenin satın almamasına neden olur.


İndir (195MB)

Artık indirmeye hazırsınız My Cafe ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir