My Boy! - GBA Emulator
My Boy! - GBA Emulator

My Boy! – GBA Emulator v1.8.0 APK (Yamalı + MOD) indir 2022


Oğlum! Gameboy Advance oyunlarını en geniş Android cihaz yelpazesinde çalıştırmak için süper hızlı ve tam özellikli bir emülatördür. Düşük kaliteli telefonlardan modern tabletlere kadar herhangi bir cihazda deneyimleyebilirsiniz. Donanımın neredeyse

Android Android Araçlar
5 ( 969 puan )
Fiyat: $0
İsim My Boy! - GBA Emulator
Yapımcı Fast Emulator
Tür Araçlar
Boyut 3MB
Versiyon 1.8.0
MOD Ücretli
Orjinal Google Play
My Boy! - GBA Emulator is the most famous version in the My Boy! - GBA Emulator series of publisher Fast Emulator
Mod Version 1.8.0
Total installs 1,000,000+
 • – Sürekli olarak uygulamanın uyanmasına neden olan ve pil gücü tüketen hizmetleri ve alıcıları kesin.
 • – Google Drive modlarda çalışmadığı için onunla bağlantılı her şeyi kesiyorum.
 • – Gölgelendiriciler kurdum (artık ayrı bir apk dosyası yüklemenize gerek yok).
 • – Google Play hizmetlerine bağımlılık kaldırıldı.
 • – Kaynakları ve kodu temizledim.
 • – Oyun pedinin dış görünümüyle çalışın:
 • 1. İyileştirilmiş dış görünüm kalitesi.
 • 2. Düğmeleri düzenledim, şimdi o kadar kötü görünmüyorlar ve normal çarpı nedeniyle yönetimi daha kolay hale geldi.
 • – PixelUI tarzında simgeler.


İndir (3MB)

Oğlum! Gameboy Advance oyunlarını en geniş Android cihaz yelpazesinde çalıştırmak için süper hızlı ve tam özellikli bir emülatördür. Düşük kaliteli telefonlardan modern tabletlere kadar herhangi bir cihazda deneyimleyebilirsiniz. Donanımın neredeyse tüm yönlerini en doğru şekilde simüle eder. Şimdiye kadar, bu, öykünücü kablo öykünme bağlantılarını uygun hızda destekleyen tek öykünücüdür.

Oğlum! – GBA Emülatörü

DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

GB/C oyunlarını oynamak için kullanıcıların My Boy’u indirmeleri gerekir. GB/C oyunlarını sorunsuz bir şekilde en iyi şekilde deneyimleyebilmek. Kullanıcıların iki farklı oyunu kolayca bağlayabilmeleri özeldir. Daha fazla özel ürün için lütfen talimatlara düzenli olarak bakın.

MAKSİMUM PİL TASARRUFU

Telefonunuzda garip bir uygulama olması konusunda endişelenmeyin. En iyi GB/C oyunlarını sorunsuz bir şekilde deneyimlemenize yardımcı olacaktır. Bu mükemmel ve kullanışlı bir emülatördür. Çok hızlı öykünür, böylece mümkün olduğunca fazla pil tasarrufu sağlar. Birinci sınıf uyumluluk ile neredeyse tüm oyunları sorunsuz bir şekilde çalıştırır. Ayrıca, aynı cihazda veya Bluetooth veya Wifi üzerinden cihazlar arasında emülasyon kablosu Bağlantısı.

ENERJİ SENSÖRÜNÜ KULLAN

Bu da getirdiği rahatlığın tartışmasız uygulamasıdır. Android’inizin donanım sensörleri ve vibratörü aracılığıyla jiroskop/eğim sensörü/güneş ve gürültü simülasyonu. Bu öykünücüyü oluşturan parçalara ve bileşenlere sahip olmak yararlıdır. En iyi deneyim için her şeyi mükemmelleştirebilir.

Oğlum! – GBA Emülatörü Oğlum! – GBA Emülatörü Oğlum! – GBA Emülatörü

ÇALIŞMAK İÇİN HİLE KODU KULLANIN

Bunun gibi gelişmiş bir emülatörle çalışma şekli de çok özeldir. Kullanıcılara benzersiz bir deneyim ve his verir. Bu yazılımı kullanırken akıllı olun ve hile kodlarını kullanın: GameShark, ActionReplay, CodeBreaker çeşitli satırlar. Ayrıca oyun devam ederken bu uygulamayı açıp kapatabilirsiniz. Bunun yüksek seviyeli bir BIOS öykünme uygulaması olması ve bir BIOS dosyasına ihtiyaç duymaması özeldir.

KURTARMA NORMAL CİHAZLAR

Oğlum! – GBA Emulator bir IPS yamasına ve UPS ROM’a sahiptir. Bu, çeşitli grafikler, modeller ve veriler içerebilir. Ayrıca oyunları bağlamaya ve iptal etmeye yardımcı olur. Arka uç, OpenGL’yi ve ayrıca GPU olmayan cihazları işler. Bu yazılım, GLSL gölgelendiricisinin desteği sayesinde birçok ilginç video filtresi oluşturacaktır. Çekici filtreler oluşturabilir. Sadece bu değil, bu yazılım mükemmel ve güzel oyun konfigürasyonları sunuyor.

GÜNCEL VE ​​DOĞAN PARÇA TEDARİKÇİ ARTIRILMASI

Herhangi bir oyuncu için herkes heyecan verici oyunları sorunsuz bir şekilde deneyimlemek ister. Sadece bu değil, aynı zamanda birçok ilginç ve benzersiz hikayeye sahip oyunlar oynamak istiyorlar. Telefonunuzda bu uygulama olduğunda, sıkıcı ve sıkıcı hikayeleri atlamak için hızlı bir şekilde ilerleyeceksiniz. Bu özel özellik sayesinde kullanıcılar, normal olarak tamamlayamayacağınız seviyeyi aşmak için oyunu da yavaşlatabilirler.

GÖRÜNTÜLERİ KAYDETMEK VE SENKRONİZE ETMEK KOLAY

Bir oyunu deneyimlerken ilginç ve unutulmaz anları saklayabilmeniz harika. Büyüleyici bir oyuna katılırken, oyundaki dramatik durumlar nedeniyle ruh halinizin yükseldiği ve düştüğü ve bunu sürdürmek istediğiniz zamanlar olmalı. Sadece bu değil, oyunu istediğiniz zaman sadece bir ekran görüntüsü ile kaydedebilirsiniz. Kullanıcılar, Google Drive ile kayıtlı öğelerle senkronize edebilir. Rahatlıkla, bir oyunu bir cihazda oynayabilir ve kaydedebilir ve başka bir cihazda devam edebilirsiniz.

MAKSİMUM DOKUNUŞ

Oğlumla! – GBA Emulator, kullanıcılar cihazı sanal klavye ile kullanabilirler. Yükle/kaydet gibi kısayol düğmelerinin yanı sıra Android 2.0 veya sonraki bir sürümünü gerektiren çoklu dokunma işlemi yapabilirsiniz. Bu uygulama güçlü bir düzen düzenleyiciye sahiptir. Bu, kullanıcıların her bir ekran kontrolü ve oyunun video uygulaması için konumu ve boyutu tanımlamasına olanak tanır.

GB/C OYUNLARI İÇİN EN İYİ EMULATÖR

Bu yazılım, MOGA denetleyicisi gibi harici bir denetleyiciyi destekleyebilir. Basit ve kullanımı kolay bir arayüz ile. En son Android ile entegre olur. Kullanıcılar, farklı yapılandırılabilir tuş eşleme ve düzen ekranları oluşturabilir ve bunlara geçiş yapabilir. Favori oyunlarınızı masaüstünüzden kolayca başlatmak için kısayollar da oluşturabilirsiniz. Şimdi, Oğlum! – GBA Emulator, eskisinden daha yeni ve daha gelişmiş özelliklere sahiptir. Kullanıcılar, şu anda UI iş parçacığında olmayan bir oyun dosyasını yükleyebilir ve ayarlar UI’sindeki küçük hataları düzeltebilir.


İndir (3MB)

Artık indirmeye hazırsınız My Boy! - GBA Emulator ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir