MX Player Pro
MX Player Pro

MX Player Pro v1.47.7 APK + MOD indir (Yamalı/AC3/DTS Lite) 2022

MX Player Pro, telefonunuzda video izlemek için en etkili uygulamalardan biridir. Denilebilir ki, bu uygulamayı sadece akıllı telefonunuz yükledi, PC gibi güçlü bir video oynatma aracı haline geldi. Esnek ve özelleştirilebilir bir videoda kullanabili

Android Android Video Oynatıcılar
5 ( 764 puan )
Fiyat: $0
İsim MX Player Pro
Yapımcı Mx Media
Tür Video Oynatıcılar
Boyut 34MB
Versiyon 1.47.7
MOD Yamalı/AC3/DTS Lite
Orjinal Google Play
MX Player Pro is the most famous version in the MX Player Pro series of publisher MX Media (formerly J2 Interactive)
Mod Version 1.47.7
 • Kök veya Lucky Patcher veya Google Play Modded gerekmez;
 • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
 • Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve hizalanmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
 • Android.manifest'ten kaldırılan Reklam İzinleri / Hizmetler / Sağlayıcılar;
 • Reklam bağlantıları kaldırıldı ve geçersiz kılınan yöntemleri çağırıyor;
 • Reklam düzenleri görünürlüğü devre dışı bırakıldı;
 • Menü / Hakkında'da etkinleştirme simgesi değiştirildi;
 • Zorunlu başlatma izni kaldırıldı;
 • Kaldırılan açılış ekranı;
 • Açılır Pencere Oranı iletişim kutusunu devre dışı bırakın;
 • Herhangi bir video konteynerinden DTS-HD / DTS-X / EAC3 sesini oynatın mkv, mp4, ts, m2ts;
 • Google Play Store yükleme paketi denetimi devre dışı bırakıldı;
 • Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
 • Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiketlerinin adını kaldırın;
 • Analytics / Crashlytics / Firebase devre dışı bırakıldı;
 • Aktif izleyici veya reklam yok;
 • AOSP uyumlu mod;
 • Diller: Tam Çoklu Diller;
 • CPU'lar: armeabi-v7a, arm64-v8a, x86, x86_64;
 • Ekran DPI'ları: 120dpi, 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
 • Orijinal paket imzası değişti;

MX Player Pro, telefonunuzda video izlemek için en etkili uygulamalardan biridir. Denilebilir ki, bu uygulamayı sadece akıllı telefonunuz yükledi, PC gibi güçlü bir video oynatma aracı haline geldi. Esnek ve özelleştirilebilir bir videoda kullanabilirsiniz, kolayca düzenleyin. J2 Interactive, yüksek kaliteli bir üreticidir ve bu alanda birçok kişinin güvenini kazanır. Birçok MX Player sürümü ürettiler. Bu, topluluktan çok fazla teşvik ve olumlu destek aldıklarını kanıtlıyor. Özelleştirme, destek ve hata düzeltmelerinin yanı sıra birden çok amaca hizmet eden sürümler. Bu stüdyonun ürünlerine yaklaşımı son derece ciddi ve takdire şayan.

MX Player Pro

Android işletim sistemi, günümüzde çoğu mobil cihazdaki en güçlü işletim sistemlerinden biridir. Çoğu cihazla uyumludur ve çok çeşitli uygulamaların geliştirilmesine izin veren bir açık kaynaktır. Ancak, varsayılan uygulamaları çeşitlidir, ancak yine de kullanıcının tüm ihtiyaçlarını karşılayamaz, genellikle videoları en rahat şekilde izler. Bu nedenle, kullanıcılar diğer destekleyici uygulamaları aramaya ve fark önemli olmasa da en iyi kullanıcı deneyimini bulmaya isteklidir. Tipik olarak, birçok gelişmiş özelliğe sahip bir video oynatıcı olan MX Player, kullanıcılara en iyi filmlerin veya video izleme deneyimlerinin çoğunu verebilir.

BASİT VE ERİŞİLEBİLİR BİR KULLANICI ARAYÜZÜ

MX Player bir video oynatıcıdır, bu nedenle basit ve çok karmaşık olmayan bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Ayrıca, arayüzü basit renkler kullanır ve kullanıcılar, cihaza olduğu kadar uygulamaya da yeni bir görünüm kazandırmak için bunları özelleştirebilir. Uygulama, kullanıcının cihazındaki mevcut tüm videoları veya filmleri otomatik olarak taramak üzere programlanmıştır ve bunlar kullanıcının ana ekranında görüntülenecektir. Sadece bu değil, aynı zamanda arayüz aracılığıyla kullanıcılar, videolarını düzenlemek için klasörleri taşımak ve yeni klasörler oluşturmak gibi videoların konumlarını sıralayabilir. Elbette kullanıcılar, düzenlemeyi kolaylaştırmak için klasörün adını ve videoları da değiştirebilir. Uygulamanın arayüzü ayrıca, kullanıcıların cihazın belleğindeki tüm video formatlarını aramasına yardımcı olan çok yönlü bir arama motoruyla birlikte gelecek.

MX Player Pro

EN İYİ VİDEO İZLEME DENEYİMLERİNİN KEYFİNİ ÇIKARIN

Android pazarındaki diğer video oynatıcılarla karşılaştırıldığında, “MX Player”, kullanıcılara her zaman birçok özellik ve deneyim sunduğu için en güvenilir uygulamalardan biridir. Kullanıcıların bir videodaki ses, parlaklık ve altyazı gibi her şeyle etkileşime girebildiği video izleme deneyimi dahil. Uygulamanızın ana sayfasını gösteren videoların sadece düz dosyalar olduğunu düşünüyorsanız, o zaman her şey tamamen yanlıştır. Uygulama, bir videoda bulunan farklı altyazı türlerini analiz edip kabul edecek şekilde programlanmıştır. Bir video dosyasının analizi tamamlandıktan sonra kullanıcıların diğer uygulamalara göre tamamen yeni bir video izleme deneyimine sahip olacağı söylenebilir.

VİDEO ARAYÜZÜNÜ DEĞİŞTİRMEK İÇİN BASİT EYLEMLER

Diğer video oynatıcılar için, kullanıcılar en iyi görüntüleme deneyimini bulmak için fiziksel düğmeleri veya cihaz özelliklerini kullanmalıdır. Ancak bu uygulama, kullanıcının cihazın fiziksel düğmelerine ihtiyaç duymamasını sağlar ve cihazın varsayılan ayarlarını etkilemez. Bunun yerine, kullanıcıların parlaklığı, ses seviyesini, video konumunu, yakınlaştırmayı ve altyazıyı ayarlamak için ekranın farklı alanlarında yalnızca basit işlemleri kullanmaları gerekir. Evet, uygulama altyazı formatlarını analiz ettikten sonra, kullanıcı daha iyi bir görüntüleme deneyimi için altyazının tamamını başka bir konuma taşıyabilir. Sadece bu da değil, kullanıcılar videonun çözünürlüğünü değiştirebilir, böylece karmaşık adımlardan geçmeden en iyi film izleme deneyimine sahip olabilirler.

MX Player Pro

ALT BAŞLIĞINIZI ÇEŞİTLİ DİLLERLE İTHALAT

MX Player yalnızca hayal edilebilecek basit bir oynatıcı değil, aynı zamanda kullanıcıların filmleri için altyazı dosyalarını kolayca içe aktarmasına da olanak tanır. Uygulama ayrıca, kullanıcılar için yüzlerce yazı tipi ve renkle birlikte bir dizi altyazı düzenleme aracıyla birlikte gelir. Üstelik uygulama diğer birçok dili destekleyecek ve kullanıcılar arayüze eklenen destek araç çubuğu sayesinde diller arasında özgürce geçiş yapabilecekler. Elbette kullanıcılar, tüm altyazı biçimlerini tutmak için ayrı bir klasör oluşturabilir ve bunları uygulamanın arayüzü aracılığıyla kolayca düzenleyebilir.

DAHA GELİŞMİŞ ÖZELLİK SİZLERİ BEKLİYOR

MX Player, videoyu hızlı bir şekilde işleyebilmesi ve kullanıcılara diğer uygulamaların sağlayamadığı daha fazla izleme deneyimi sunabilmesi için birçok gelişmiş özellik ve mekanizma ile programlanmıştır. Ayrıca, “MX Player”, Android’de çok çekirdekli kod çözme uygulayan ilk video oynatıcı uygulamalarından biridir. Çift çekirdekli cihazlarda test sonuçları, tek çekirdeğe kıyasla %70’e varan performans göstererek cihazın performansını optimize eder ve kullanıcıların video izleme deneyimini etkilemekten kaçınır.

MX Player Pro

ÇEŞİTLİ ÇOCUK KORUMA ÖZELLİKLERİ

Ebeveyn iseniz, video izlerken çocuklarınızın sağlığını sağlamak ve istenmeyen birçok şeyin olmasını önlemek bir önceliktir. Bu nedenle, uygulama birçok çocuk kilidi özelliği sunacak, videoları güvenli, mükemmel parlaklıkta, orta düzeyde sesle izlemelerini sağlayacak ve beklenmedik gelen aramaları önleyecektir. Sadece bu değil, aynı zamanda ekrana dokunmalarını ve etrafta kullanıcı yoksa manipüle etmelerini de engeller. Bu uygulama aynı zamanda her yaşa uygun, kullanışlı ve çok yönlü en gelişmiş video oynatıcılardan biri olarak derecelendirilmiştir.

Size en iyi film veya video izleme deneyimini yaşatacak en iyi video oynatıcı uygulamalarından birini arıyorsanız, “MX Player” mükemmel bir seçim olacaktır. Kullanıcıların yalnızca video veya film içeren klasörleri düzenlemelerine yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda kullanıcıların altyazı biçimlerini analiz etmelerine yardımcı olur ve diğer birçok düzenleme aracını destekler.


İndir (34MB)

Artık indirmeye hazırsınız MX Player Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMX Media (formerly J2 Interactive)

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir