MX Player TV
MX Player TV

MX Player TV v1.13.3G APK indir (Optimize Edilmiş/Reklamsız) 2022


Eğlence hayatın vazgeçilmez bir parçasıdır, bu nedenle çevrimiçi film veya video izlemek, günümüzün yoğun yaşamında insanlar için heyecan verici bir eğlence şeklidir. MX Player TV, kullanıcılara en iyi film yapımcılarından binlerce özel içerik sağlay

Android Android Araçlar
4 ( 816 puan )
Fiyat: $0
İsim MX Player TV
Yapımcı MX Media (formerly J2 Interactive)
Tür Araçlar
Boyut 12MB
Versiyon 1.13.3G
MOD Optimize edilmiş/Reklamsız
Orjinal Google Play
MX Player TV is the most famous version in the MX Player TV series of publisher MX Media (formerly J2 Interactive)
Mod Version 1.13.3G
Total installs 1,000,000+
 • Reklamlara yama uygulandı/devre dışı bırakıldı
 • Reklam izinleri devre dışı bırakıldı
 • Kitle ağı devre dışı bırakıldı/kaldırıldı
 • Konum Geliştirici tarafından kaldırıldı (Coğrafi konum değil)
 • *Kurulum İlk Kapanırsa Çalıştırın Sadece Yeniden Başlatın
 • Bazı Kullanıcılar İçin VPN Gerekli Olabilir


İndir (12MB)

Eğlence hayatın vazgeçilmez bir parçasıdır, bu nedenle çevrimiçi film veya video izlemek, günümüzün yoğun yaşamında insanlar için heyecan verici bir eğlence şeklidir. MX Player TV, kullanıcılara en iyi film yapımcılarından binlerce özel içerik sağlayan bir Android TV akış hizmeti ile bugün mevcut olan en güçlü mobil video oynatıcıdır. Bu uygulama, yüksek kaliteli ve altyazılı desteklenen filmler ve TV şovları içerir.

BU EŞSİZ UYGULAMAYI KEŞFEDİN

Çoğu kullanıcı için akıllı telefonlar her zaman en uygun yoldur, bu nedenle telefonda video veya TV programı izlemek onlar için her zaman en uygun seçimdir. Telefonunuzda harika filmlerin keyfini çıkarmanıza yardımcı olmak için MX Player, 60FPS çerçeveler ve kullanıcı dostu bir arayüz ile birçok olağanüstü özellik sağlamıştır.

Veya Media Player Classic, Splash ve VLC Media Player gibi PC işletim sistemlerinin desteği ile diğer çevrimiçi video ve film uygulamaları için harici bir video oynatıcı olarak kolayca kullanabilirsiniz. Film dosyalarını akış için depolama alanına da yükleyebilirsiniz. Uygulamanın platformu, Hintçe ve diğer dillere odaklanarak özel orijinal içeriğe odaklanır.

MX Oynatıcı TV

AKILLI VİDEO AKIŞI UYGULAMASI

Bu uygulama, kullanıcıların videoları çeşitli formatlarda doğru altyazılarla oynatmasına olanak tanır. MP4, MKV, DVD veya diğer video formatlarını kolayca oynatarak size keyifli bir deneyim yaşatabilirsiniz. Herhangi bir dilde bir film izliyorsanız, filmin altyazılarını herhangi bir biçimde alabilir ve bunları video oynatıcıya ekleyebilirsiniz. Özellikle, karakteri gizlememek için altyazıları keyfi olarak büyütebilir veya küçültebilirsiniz.

BASİT VE KULLANIMI KOLAY ARAYÜZ

Güzel arayüz, kullanıcılardan birçok olumlu yorum ve indirme getiren uygulamayı öne çıkarır. Bu uygulamayı kullanarak filmleri sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz. En sevdiğiniz filmi telefonunuza indirmeniz ve çevrimdışıyken bile uygulama üzerinden açmanız yeterlidir. Geliştiriciler, kullanıcıların basit bir kaydırma işlemiyle kolayca kullanabilmeleri için entegre gizli düğmelere sahiptir. Örneğin, ekran parlaklığını ayarlamak için yukarı veya aşağı kaydırabilirsiniz.

DONANIM HIZLANMASI VE ÇOK ÇEKİRDEK İŞLEMCİ KULLANIMI

Eşsiz donanım hızlandırma teknolojisi, HW+, SW, HW kod çözücülerle uygulamanın görüntü ve ses kalitesini önemli ölçüde artırır. Her çözücü bir medya dosyası türüyle uyumlu olacaktır, bu nedenle en iyi sonuçları elde etmek için onu doğru şekilde uygulamanız gerekir. Ayrıca uygulama, videoları daha hızlı indirmenize yardımcı olmak için çok çekirdekli bir işlemcinin gücünü de kullanır.

SAĞLIKSIZ VİDEOLARI ÖNLEMEK İÇİN ÇOCUK KİLİDİ

Çocuklar da MX Player kullanabilir, ancak çocukların ortalığı karıştırmaması için bir kilit modu da ayarlayabilirsiniz. Çocukların kişilikleri her zaman meraklı ve öğrenmek istedikleri için bazen istenmeyen komutlara dokunurlar. Bu çocuk kilidi özelliği, çocuğunuzun yanlışlıkla telefonunuzun aramasına veya telefondaki önemli bilgilerini kaybetmesine neden olacak dokunuşlar yapmasını engelleyecektir. Bu nedenle, birçok kullanıcı için kullanışlı ve faydalı bir film uygulamasıdır ve size keyifli bir film izleme deneyimi sunar.

MX Oynatıcı TV

ANA ÖZELLİKLER

 • Video akışı uygulamaları tüm formatlarla uyumludur: MP4, MKV, DVD ve diğer birçok video formatı türü.
 • Kullanıcıların birçok farklı dilde izleyebilmeleri için aşağıdaki altyazıları destekleyin: Daha kolay görüntüleme için altyazı ekleyebilirsiniz.
 • Saatlerce çeşitli şovları ve filmleri izleyin: çok büyük çevrimiçi video içeriği içerir.
 • Resim ve ses kalitesini ve video indirme hızını artırmak için donanım hızlandırmanın avantajlarından yararlanın.
 • Arayüz basit ve kullanımı kolaydır: kullanıcıların ekranı yakınlaştırmak veya uzaklaştırmak, sesi artırmak veya azaltmak için kaydırmaları yeterlidir.


İndir (12MB)

Artık indirmeye hazırsınız MX Player TV ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMX Media (formerly J2 Interactive)

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir