MX Player Online
MX Player Online

MX Player Online v1.50.7 APK indir (Altın Kilitsiz) 2022


MX Player Online: OTT & Games, birçok kişinin önemsediği ve kullanmaya güvendiği ünlü bir MX oynatıcı uygulamasıdır. Burada, kullanıcılar bazı heyecan verici ve anlamlı TV şovlarını izleyebilirler. Ayrıca, en sevdiğiniz filmlerin yanı sıra bazı h

Android Android Eğlence
5 ( 688 puan )
Fiyat: $0
İsim MX Player Online
Yapımcı MX Media (formerly J2 Interactive)
Tür Eğlence
Boyut 55M
Versiyon 1.50.7
MOD Altın Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
MX Player Online is the most famous version in the MX Player Online series of publisher MX Media (formerly J2 Interactive)
Mod Version 1.50.7
 • – Altın Kilidi Açıldı
 • – Tüm Sekmeler çökme olmadan kullanılabilir
 • – Ekran Görüntüsü Kayıt Kısıtlamaları Kaldırıldı
 • – Yararsız Düzen Kaldırıldı
 • – Çöp Dosyaları Kaldırıldı
 • – CPU: armeabi-v7a, arm64-v8a
 • Not: Android 12'de çalışabilir veya çalışmayabilir


İndir (55M)

MX Player Online: OTT & Games, birçok kişinin önemsediği ve kullanmaya güvendiği ünlü bir MX oynatıcı uygulamasıdır. Burada, kullanıcılar bazı heyecan verici ve anlamlı TV şovlarını izleyebilirler. Ayrıca, en sevdiğiniz filmlerin yanı sıra bazı heyecan verici müzik programlarını da izleyebilirsiniz. Ayrıca, yüzlerce değerli ödül kazanma şansı için bazı benzersiz oyunlara da katılabilirsiniz.

MX Player Çevrimiçi: OTT ve Oyunlar MX Player Çevrimiçi: OTT ve Oyunlar

ÇEVRİMİÇİ BAZI HEYECAN VERİCİ TV Şovlarını KIRMAK

MX Player Online’a gelince, kullanıcılar bazı çevrimiçi TV’lerin keyfini hızlı ve ilginç bir şekilde çıkarma fırsatına sahip olacaklar. Şu anda sıcak olan filmleri izlemek için birkaç web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Üstelik romantik veya okul içerikli filmler, sinema konulu filmler, hatta aksiyon filmleri izlemek istiyorsanız, özgürce arama yapabilir ve eğlence anlarının keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Sadece bu değil, bazı canlı TV programları da kolay ve sorunsuz bir şekilde gösteriliyor. Ayrıca birçok profesyonel şarkıcının katılımıyla yüzlerce ünlü müzik programını keşfetme ve alma hakkına da sahipsiniz.

DAHA FAZLA ULUSLARARASI POPÜLER PROGRAMLARI İZLEYİN

MX Player Online’a katıldığınızda yerli programları izlemenin yanı sıra birkaç yabancı diziye de katılma hakkınız vardır. Burada Kore, Amerika ve daha pek çok farklı ülkeden yüzlerce heyecan verici filmi yönetebilir ve keyfini çıkarabilirsiniz. Bu filmler her zaman kullanıcılara mutlu duygular yaşatıyor, onları rahatlatıyor ve hayattaki endişeleri ve yorgunluğu unutuyor. Ayrıca ihtiyaçlarınıza göre kısa veya istediğiniz uzunlukta bir film seçebilirsiniz.

MX Player Çevrimiçi: OTT ve Oyunlar MX Player Çevrimiçi: OTT ve Oyunlar

HER HABERİ HIZLA GÜNCELLEME

MX Player Online size en sıcak ve en sıcak yüzlerce haberi saniyeler içinde getirecek. Ayrıca, News Live TV, Times Now ve daha pek çok favori kanaldan bazı sıcak bilgileri almak ve yayınlamak için sürekli olarak güncellenir ve yenilenir. Programlar özellikle, dünya çapındaki insanların belirli olayları kolayca duymalarına ve daha iyi anlamalarına yardımcı olmak için İngilizce olarak konuşulacaktır. Bölgeye bağlı olarak, kullanıcıların programların içeriğini hızlı bir şekilde anlamalarını ve mümkün olan en kısa sürede bilgi almalarını kolaylaştırmak için uygun dili güncelleyecektir.

BENZERSİZ OYUNLARA KATILIN

MX Player Online’ın belirli bir uygulama olduğu söylenebilir. Film izlemenin yanı sıra kullanıcılara heyecan verici ve eğlenceli oyun ekranları da sunuyor. Oyunlarda bir çok farklı rakiple tanışma ve yüzleşme fırsatına sahip olacaksınız ve canlı bölümler aracılığıyla yüzlerce uluslararası arkadaşınızla rekabet etmek ve rekabet etmek zorunda kalacaksınız. Oynadıktan sonra, eğer kazanırsanız, programdan bazı önemli başarıların yanı sıra daha anlamlı hediyeler alacaksınız. Sadece bu değil, aynı zamanda arkadaş edinirken ve dünyanın her yerinden diğer birçok oyuncuyu tanırken bazı değerli deneyimler öğrenecek ve kazanacaksınız. Tanıdıklarınıza tanıtmaktan ve kullanmaktan çekinmeyin.

MX Player Çevrimiçi: OTT ve Oyunlar MX Player Çevrimiçi: OTT ve Oyunlar

BAZI ÖZELLİKLER

 • Bazı büyüleyici TV şovlarının keyfini çıkarın
 • Uluslararası filmleri en uygun şekilde alın ve rahatça izleyin
 • Haberleri sürekli güncelleyin ve kullanıcılara önemli bilgileri hızla verin
 • Bazı benzersiz ve unutulmaz oyunlara katılma şansı yakalayın.


İndir (55M)

Artık indirmeye hazırsınız MX Player Online ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMX Media (formerly J2 Interactive)

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir