Mutant Fighting Cup 2
Mutant Fighting Cup 2

Mutant Fighting Cup 2 v66.0.3 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


Mutant Fighting Cup 2, oyuncunun canavarlara sahip olduğu ve onları daha güçlü olmak ve heyecan verici savaşlara katılmak ve şampiyonluğu kazanmak için eğittiği ilgi çekici bir aksiyon oyunudur.

Android Android Aksiyon
5 ( 808 puan )
Fiyat: $0
İsim Mutant Fighting Cup 2
Yapımcı Aceviral
Tür Aksiyon
Boyut 86M
Versiyon 66.0.3
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Mutant Fighting Cup 2 is the most famous version in the Mutant Fighting Cup 2 series of publisher Aceviral
Mod Version 66.0.3

İndir (86M)

Kanlı aksiyon oyunlarıyla ilgileniyorsanız, Mutant Fighting Cup 2 sizin için makul bir seçim. Oyun, oyuncuların ihtiyaçlarını karşılamak için çok çeşitli çekici ve heyecan verici öğeler sunar. Dev, şiddetli canavarlar tarafından gözlerinizi kamaştırmanız ve oyunculara daha fazla heyecan ve heyecan vermeniz gerekecek. Oyuncuların, dövüş yeteneklerini güçlendirmek ve geliştirmek için canavarlarını geliştirmelerine ve mutasyona uğratmalarına izin verilir. Büyük ödülleri fethetmek, vahşi düşmanları yok etmek ve rakipleri yenmek için canavarlarınızla birlikte gidin.

Mutant Dövüş Kupası 2

ACIMASIZ VE HEYECAN VERİCİ SAVAŞLARI SERBEST BIRAKIN

Mutant Fighting Cup 2’ye gelin; oyuncular vahşi canavarların dünyasına dalmış durumda. Değerli ödüller kazanmak için oyuncuların oyunun yarattığı heyecan verici maçları kazanmaları gerekir. Ayrıca oyuncular kendi maçlarını da oluşturabilir ve diğer oyuncuları savaşa davet edebilirler. Son derece kanlı savaşlar, dövüş yeteneğinize meydan okumak için sürekli olarak gerçekleşir. Bazı maçlarda oldukça zorlu rakiplerle karşılaşmanız gerekiyor. Vizyonunuzu ve heyecanınızı değiştirerek savaşa daha fazla katılabilmeniz için maçlar birçok farklı yerde yapılıyor.

HAREKETİNİZ VE SAVAŞINIZ İÇİN ARAÇLAR SAĞLAYIN

Bulunduğunuz yere daha hızlı ve rahat hareket edebilmeniz için oyun size birçok farklı araç türü sunmuştur. Mutant Fighting Cup 2’nin getirdiği araç çeşitliliği ile kendiniz için en makul araçları özgürce seçebilirsiniz. Ayrıca, hayvanlarınızı da seçip savaş sırasında onlara komuta edebilirsiniz. Oyuncular ayrıca daha etkili bir savaş yapabilmek için canavarlarını modern silahlar ve diğer gerekli öğelerle donatmalıdır.

Mutant Dövüş Kupası 2

CANAVARLARINIZI GÜÇLENDİRMEK İÇİN GELİŞTİRİN

Akıllı zihniniz ve yaratıcı düşüncenizle, türü değiştirmek ve mükemmel ve daha güçlü canavarlar yaratmak için mutant genleri kullanabilirsiniz. Ayrıca yeni yaratıkların kilidini açmak için genleri karıştırabilir ve eşleştirebilirsiniz. Bu tür bir evrim ve mutasyon, canavarlarınızın tam olarak daha fazla dövüş becerisi geliştirmesine ve sahip olmasına yardımcı olur. Veya bu canavarları kazabilir ve becerilerini geliştirebilmeleri ve kendilerini daha iyi ifade edebilmeleri için eğitebilirsiniz.

MAKUL SAVAŞ STRATEJİLERİ YARATIN

Strateji, maçtaki zaferi veya yenilgiyi belirleyen önemli bir faktördür. Oyuncuların daha hızlı kazanmak için kendi talimatlarına ve benzersiz ve makul stratejilerine sahip olmaları gerekir. Mutant Fighting Cup 2’nin getirdiği savaşları kazanmak için oyuncuların beceri ve güçleri parlak, yenilikçi bir şekilde kullanmaları gerekir. Bu şekilde düşmanları yenebilir ve şampiyonluğu kazanabilirsiniz.

Mutant Dövüş Kupası 2

DİĞER OYUNCULARLA ŞİDDETLE REKABET ET

Bu oyuna katılırken, oyuncular serbestçe birbirlerine meydan okuyabilirler. Birlikte, birbirinizin yeteneklerine ve dövüş becerilerine meydan okumak için kanlı, heyecan verici maçlar yaratın ve kimin en güçlü olduğunu ve liderlik tablosunda zirveyi hak ettiğini bulun. Oyuncular ikili veya üçlü maçlar veya daha fazlasını oluşturmakta özgürdür.

DEĞERLİ ÖDÜLLER ELDE EDİN

Diğer oyuncuları kazandıktan sonra birçok şanslı hediye ve son derece prestijli unvanlar alacaksınız. Sizi lider tablolarında yukarı taşımak için başarı puanlarına güvenin. Mutant Fighting Cup 2 ayrıca daha fazla insanı oyuna çekmek için birçok çekici hediye yaratır. Yetenek ve çaba ile, mümkün olduğunca hızlı bir şekilde daha yüksek seviyelere geçebilmeyi sürekli öğrenmeye çalışın.

Mutant Dövüş Kupası 2

ANA ÖZELLİKLER

– Dikkatlice silahlanmış farklı renk, şekil ve büyüklükteki dev canavarların dünyasına dalın.
– Genleri birlikte üreterek veya mutasyona uğramış genleri kullanarak güçlü, vahşi ve yetenekli canavarlar yaratın.
– Becerileri esnek bir şekilde uygulamak için yaratıcı zihninizi kullanın ve oyuncuların muhteşem zaferler kazanmasına yardımcı olacak mükemmel ve makul stratejiler oluşturun.
– Kazanmak ve şampiyon olmak için diğer oyuncularla yoğun bir şekilde rekabet edin, prestijli skor tablosunun zirvesine çıkın.
– Maçları ideal bir şekilde kazanın ve birçok değerli ödül ve kupa kazanın.


İndir (86M)

Artık indirmeye hazırsınız Mutant Fighting Cup 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir