Musixmatch
Musixmatch

Musixmatch v7.8.12 APK (Premium) indir 2022


Müzik her zaman depresif bir yaşamda rahatlamamıza yardımcı olacak araçlardan veya arkadaşlardan biridir. Ancak aynı zamanda işteyken zihinsel bir uyarıcıdır. Elbette müzik başlı başına bir dünyadır; çeşitli ve zengin, hatta sonsuz, dinleyicilere en

Android Android Müzik ve Ses
5 ( 652 puan )
Fiyat: $0
İsim Musixmatch
Yapımcı Musixmatch
Tür Müzik ve Ses
Boyut 32MB
Versiyon 7.8.12
MOD Premium
Orjinal Google Play
Musixmatch is the most famous version in the Musixmatch series of publisher Musixmatch
Mod Version 7.8.12

Müzik her zaman depresif bir yaşamda rahatlamamıza yardımcı olacak araçlardan veya arkadaşlardan biridir. Ancak aynı zamanda işteyken zihinsel bir uyarıcıdır. Elbette müzik başlı başına bir dünyadır; çeşitli ve zengin, hatta sonsuz, dinleyicilere en sevdikleri şarkıları bulma konusunda sayısız farklı seçenek sunuyor. Ancak, herkes her şarkının tüm sözlerini ezberleyemez, bu yüzden size tüm şarkı sözlerini ezberlemeyi kolaylaştıran bir uygulama tanıtacağım. Öyle musiXmatch’te Ayrıca, yeni kullanıcının dinleme deneyimini getiren pek çok heyecan verici özellikleri ile gelecek vb SoundCloud’dan Apple Müzik, Spotify gibi herhangi bir müzik hizmeti, tüm şarkılar verilerine sahip, şarkı sözleri büyük bir toplama, seviye.

musixmatch apk indir modkiwi com 1

ERİŞİLEBİLİR VE KULLANICI DOSTU BİR ARAYÜZ

Musixmatch APK, en sevdiği şarkıların tüm satırlarını öğrenmek isteyenler için bir müzik çalar. Ancak, hala şarkı sözü verisi olmayan birçok şarkı var, bu yüzden kullanıcılar ayrı bir şarkı sözü dosyası oluşturabilir ve uygulamanın sistemine basabilir. Bu nedenle, uygulama, en iyi dinleme deneyimine sahip olmalarına ve istedikleri şarkı sözlerini özgürce aramalarına yardımcı olacak kullanıcı dostu bir arayüze sahip olacak. Ayrıca, uygulamanın bir başlık çubuğu olacak, bu da kullanıcıların müzik kategorilerinde gezinmesini, hatta genişletilebilir. Menü listesi sayesinde tek tek klasörlere hızlı erişimini kolaylaştıracak. Uygulamada ayarlar, ana renkleri değiştirme, arayüz düzeni ve daha fazlası gibi kullanıcıların uygulamayı kişiselleştirmesine olanak tanıyan birçok özelliğe de sahip olacak.

musixmatch apk indir modkiwi com 2

ÜCRETSİZ MÜZİK DİNLE

Musixmatch, tüm sözleri melodiyle senkronize bir şekilde kullanıcılara sunduğu için hala milyonlarca kişinin güvendiği bir müzik çalardır. Tabii ki, bu uygulamadaki tüm şarkılar ücretsizdir ve kullanıcılar bunları çevrimiçi olarak rahatça dinleyebilir. Müzik kitaplığı arayüzü iyi organize edilmiştir ve şarkılar düzgün bir şekilde düzenlenmiştir. Bu da kullanıcının gördüğü herhangi bir şarkıyı seçmesini kolaylaştırır. Sadece bu kadar da değil, uygulama aynı zamanda piyasadaki şarkıları veya kullanıcının tercihlerine göre  öneriyor. Sistemde bulunan çok sayıda şarkı ile kullanıcılar, çok yönlü bir arama motoru ile desteklenecek. Ve bu sayede diledikleri şarkıyı sözleriyle birlikte kolayca aramalarına yardımcı olacaktır.

musixmatch apk indir modkiwi com 3

İYİ SENKRONİZE SÖZLERİ

Musixmatch’in öne çıkmasının nedeni, popüler şarkıların tüm sözlerine sahip olması. Diğer servislerde ise sadece yayıncının istediği zaman şarkı sözleri içermesidir. Üstelik bu sözler, şarkı sözleri ile senkronize olmak, izleme deneyimini daha keyifli hale getirmek. Kullanıcının istediği birçok şekilde görüntülenebilir. En ilginç olanı, kullanıcıların şarkının melodisi olarak aynı anda ekranda görünen şarkı sözleriyle YouTube’u izleyebildikleri Kayan Şarkı Sözleri özelliğidir. Bu uygulamanın şarkı sözü sistemi sınırsızdır. Hatta kullanıcıların tüm şarkı sözlerini kişisel amaçlar için indirmelerine izin verir. Kullanıcılar, en sevdikleri şarkıcılardan şarkı sözü bildirimleri bile alacaklar. Uygulamanın şarkı sözü sunumu melodi, şarkı sözü hatta zamanlama ile etkili bir şekilde eşleştiğinde beğeni topluyor.

musixmatch apk indir modkiwi com 4

KİLİT EKRANINDA SÖZLERİ

Müzik dinlerken çalışan enerjik insanlar için bir özelliktir. Çalışırken, kullanıcılar şarkılarını seçebilir ve tüm şarkı sözleri otomatik olarak kilit ekranında görünecektir. Tabii ki, kilit ekranının ışığı sönecek ve cihazın pilinin çoğunu bile tüketmeyecektir. Bu sayede kullanıcılar hem müzik dinleyebilir, hem sözleri takip edebilir hem de harika bir tavırla işin keyfini çıkarabilirler. Elbette, kilit ekranı uygulamasının şarkı sözlerini görüntüleme stili de kullanıcı tarafından kişiselleştirilebilir.

musixmatch apk indir modkiwi com 5

SÖZ İLE MÜZİK ARAMA

Yanlışlıkla ilginizi çeken bir şarkı duyarsanız, şarkı sözleri varsa uygulama onu bulmanıza yardımcı olabilir. Şarkı aramanın iki yolu vardır: uygulamadaki yerleşik kayıt sistemini kullanın ve melodiyi tekrarlayın. Bu şekilde, yanlış olsa da ve hatta kullanıcının sözleriyle ilgili birçok sonuç gösterilebilir. İkinci yol ise doğrudan arama listesine şarkı sözü yazmaktır ve uygulama sizin için şarkıyı görüntüler. Tabii ki, uygulama yazım hataları önemli değil, çünkü kullanıcı için akıllı bir AI içerecek.

musixmatch apk indir modkiwi com 6

SÖZLER ARACILIĞIYLA YENİ DİLLER ÖĞRENİN

Yabancı müzik seviyorsanız, şarkıyı özgürce dinlemeniz için  birçok farklı dile tercüme etme özelliğine sahip olacaktır. Bu şekilde, çevirinin doğruluğu garanti edildiğinde, kullanıcıların yeni dilleri kolayca öğrenmelerine de yardımcı olacaktır; kullanıcılar bile birçok farklı dile geçebilir. Elbette, kullanıcılar şarkıyı duraklatabilir ve kendileri için bilgi oluşturmak için uygulama tarafından çevrilen her cümlenin dilbilgisini kontrol edebilir.

Musixmatch, kullanıcılara dünyadaki tüm şarkıların tüm sözlerini verebilen akıllı bir müzik çalar. Ayrıca güçlü bir kullanıcı topluluğuna, yeni şarkıların sözlerini paylaşmaya istekli bir yere sahiptir. Kullanıcılar bile çevrilmiş sözleri toplulukla kolayca paylaşabilir.


İndir (32MB)

Artık indirmeye hazırsınız Musixmatch ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

YapımcıdanMusixmatch

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir